Įkraunama...
Įkraunama...

Pradžiamokslis

Vakaryksciai burbuliukai.
user posted image

Dabar pora klausimu, nepykit, jei jau tokie buvo... 4u.gif

1. Nuspirkau sidabruota vielute, 0,4 mm Guterman. Ir kai pirma karta prekant prasoviau del storumo ax.gif biggrin.gif Per plona ji manau kilpelems... nebent toms, kur sutvirtintos apsukant... Gal turit ideju, kur galeciau ta vielute dar panaudoti?? Ji labai lanksti.

2. Uzdedant paslepejus ant spaustuko, kokiu budu juos teisingai suspaust??? Paslepejus turiu omeny... Nes ma kartais jie susispaudzia kreivai, ir dar lieka spaudimo zymes nuo replyciu... Gal yra koks ypatingas budas? Ar tik ipratimo ir meistriskumo man truksta g.gif biggrin.gif

DEkavoju is anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2010 10 28, 10:28)


Dabar pora klausimu, nepykit, jei jau tokie buvo...  4u.gif

1. Nuspirkau sidabruota vielute, 0,4 mm Guterman. Ir kai pirma karta prekant prasoviau del storumo  ax.gif  biggrin.gif Per plona ji manau kilpelems... nebent toms, kur sutvirtintos apsukant... Gal turit ideju, kur galeciau ta vielute dar panaudoti?? Ji labai lanksti.

2. Uzdedant paslepejus ant spaustuko, kokiu budu juos teisingai suspaust??? Paslepejus turiu omeny... Nes ma kartais jie susispaudzia kreivai, ir dar lieka spaudimo zymes nuo replyciu... Gal yra koks ypatingas budas? Ar tik ipratimo ir meistriskumo man truksta  g.gif  biggrin.gif

DEkavoju is anksto  4u.gif

Vielutę galėsi panaudoti jeigu kada bandysi techniką wire wrap smile.gif Tada ji puikiai tiks.

O paslėpėjų užspaudimo ypatingo būdo nėra smile.gif Tiesiog užspaudi su replytėm, reikia taikyti, kad tiesiai užspaustų smile.gif Ir labai smarkiai nespausk, kad neliktų žymių.
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2010 10 28, 10:02)
Vielutę galėsi panaudoti jeigu kada bandysi techniką wire wrap smile.gif Tada ji puikiai tiks.

O paslėpėjų užspaudimo ypatingo būdo nėra smile.gif Tiesiog užspaudi su replytėm, reikia taikyti, kad tiesiai užspaustų smile.gif Ir labai smarkiai nespausk, kad neliktų žymių.

Aisku, aciu 4u.gif
Einu paieskosiu info apie wire wrap biggrin.gif Gaila 20 m. vielute kad metosi ir sumoketu pinigu "neatidirba" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2010 10 28, 12:10)
Aisku, aciu  4u.gif
Einu paieskosiu info apie wire wrap  biggrin.gif Gaila 20 m. vielute kad metosi ir sumoketu pinigu "neatidirba"  lotuliukas.gif


Gali ir akmenuku apsukimui naudot vielute
user posted image

O kilputes patarčiau daryti su 0.8mm ar 0.7mm vielute mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jjoovviittaa: 28 spalio 2010 - 12:29
QUOTE(Smilla @ 2010 10 28, 11:28)
Vakaryksciai burbuliukai.
user posted image

Dabar pora klausimu, nepykit, jei jau tokie buvo...  4u.gif

1. Nuspirkau sidabruota vielute, 0,4 mm Guterman. Ir kai pirma karta prekant prasoviau del storumo  ax.gif  biggrin.gif Per plona ji manau kilpelems... nebent toms, kur sutvirtintos apsukant... Gal turit ideju, kur galeciau ta vielute dar panaudoti?? Ji labai lanksti.

2. Uzdedant paslepejus ant spaustuko, kokiu budu juos teisingai suspaust??? Paslepejus turiu omeny... Nes ma kartais jie susispaudzia kreivai, ir dar lieka spaudimo zymes nuo replyciu... Gal yra koks ypatingas budas? Ar tik ipratimo ir meistriskumo man truksta  g.gif  biggrin.gif

DEkavoju is anksto  4u.gif

koks grožis wub.gif
aš prisižiūrėjau pastaruoju metu visokių grožių ir bandysiu ir aš aš vert ax.gif nors atrodo, kad čia labai sunku yra doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rosebud1 @ 2010 11 10, 22:56)
koks grožis wub.gif
aš prisižiūrėjau pastaruoju metu visokių grožių ir bandysiu ir aš aš vert ax.gif  nors atrodo, kad čia labai sunku yra doh.gif

butent sie burbuliukai tikrai nesunkus, po keliu verimu jau suveriu be schemos ax.gif
Man irgi prisiziurejus visko norisi, ideju pilna doh.gif
Atsakyti
Labutis visiems, gal kas galetumet padeti. Noreciau is odiniu virveliu supinti apyranke, bet net neisivaizduoju kaip tai darosi. ACIU 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lavazia: 11 lapkričio 2010 - 20:28
QUOTE(cindy @ 2010 10 05, 12:53)
Ant valo verti tikrai nepatariu.. Geriausia ant troselio. Valas gali labai greitai nutrūkti ir viskas pabirs.

Hmmm... o aš tik ką baigiau vėrinį verti ant 0,5mm valo. Tai reikia pervert ant troselio? O aš galvojau kad toks storas valas tikrai negali nutrūkt..o gal jis nutrūksta, nes atsiriša per mazgelius? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sauluciuxs @ 2010 11 22, 16:51)
Hmmm... o aš tik ką baigiau vėrinį verti ant 0,5mm valo. Tai reikia pervert ant troselio? O aš galvojau kad toks storas valas tikrai negali nutrūkt..o gal jis nutrūksta, nes atsiriša per mazgelius? g.gif

Na šiaip ar taip, aš nerizikuočiau smile.gif Pati vėriau ant valo, bet dėjau trigubą, tai va tada nutrūkti tikimybė mažesnė smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras, merginos 4u.gif

Turiu keletą klausimų apie sagių gamybą.

Paprastą sagę su kabašonu ir karoliukais aš moku padaryti. O vat kaip padaryti su kaspinu - nežinau.

Gal žinok kokių nors nuorodų, kaip tokias sages gaminti? Prisipažįstu, ieškojau tik lietuviškose saituose ir nelabai ką radau.

Kada ta kaspiną reikia prisiuti? O kur jį prisiuti? Aš klijuoju kabašona ant filco. Tada apsiuvu karoliukais aplink, tada siuvu apdila viršuje. Vėliau apkerpu aplink. Tai tada siuti kaspiną? Bet tada matysis filcas.......

Tai kaip reikia daryti?
Atsakyti
sveikos auksarankes 4u.gif 4u.gif
gal kas pagelbes ax.gif
Ruosiuosi gamintis lempa.... tai reikia issiaiskinti,kokie sunkumai manes laukia doh.gif gal atsisakyti idejos paciai pasidaryti kazka panasaus verysad.gif
kokio dydzio stiklo karoliukai naudoti siai lempai?Ir ant ko juos geriau verti,kad gautusi ne stagarines juosteles,o tokios vos banguotos g.gif
http://www.justvanit...18-MDS1059.html
Aciu Jums visoms uz atsakymus 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Merginos, patarkit, kaip va tokius akmenukus reikia priklijuot?
http://www.akmenelia...jami-P3460.html
raso, kad su klijais yra... bet man nekimba... blush2.gif g.gif
Atsakyti