Įkraunama...
Įkraunama...

Pradžiamokslis

QUOTE(Justina_P @ 2010 10 06, 21:17)
aha man jau buvo toks atvejis (gerai kad mamai vėriau ne klientei) o maniau kad  valas laikys kaip reikiant...dabar prisiminiau kad vienai moterytei ant pervėriau vėrinį, tikiuosi ji bus atsargi  doh.gif

beja kas apie KLIJUS, tai kokius juos naudojat? g.gif

Žiūrint kur tuos klijus naudoju smile.gif

Jeigu sages klijuoti prie filco, tai Moment. Tokia didelė tūta, geltoni klijai. Jeigu spaustukus kažkur sutvirtinti ir t.t., tai super moment.
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2010 10 07, 15:10)
Žiūrint kur tuos klijus naudoju smile.gif

Jeigu sages klijuoti prie filco, tai Moment. Tokia didelė tūta, geltoni klijai. Jeigu spaustukus kažkur sutvirtinti ir t.t., tai super moment.

hm na turiu ir tuos ir tuos...tai kai uždedu super momento tai man pabaltuoja visa detalė, ir dar aš jo ant mazgelio galiuko dedu, tai poto visas karoliukas pabaltuoja, o dedu tai labai mažai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Justina_P @ 2010 10 07, 15:32)
hm na turiu ir tuos ir tuos...tai kai uždedu super momento tai man pabaltuoja visa detalė, ir dar aš jo ant mazgelio galiuko dedu, tai poto visas karoliukas pabaltuoja, o dedu tai labai mažai  unsure.gif

Na taip, pabaltuoja, nes užsideda klijų.. Bet kažkaip man išeina užlašinti ir viskas tvarkoje būna. Nedėk labai matomose vietose. Pvz aš jei dedu ant mazgelių, tai ant jų dar paslėptuką uždedu.
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2010 10 07, 16:18)
Na taip, pabaltuoja, nes užsideda klijų.. Bet kažkaip man išeina užlašinti ir viskas tvarkoje būna. Nedėk labai matomose vietose. Pvz aš jei dedu ant mazgelių, tai ant jų dar paslėptuką uždedu.

nu riekės pabandyt ax.gif
Atsakyti
user posted image
turiu tokia grandinele ir noriu perverti per akmenuka bet kaip pritvirtinti prie auskaru kabliuku, turiu spaustuka kur susispaudzia is abieju pusiu bet pro ta skylute nepralenda g.gif
Atsakyti
Sveikutės,mano keturiolikmetė dukra užsiima papuošaliukų gamyba.Nusipirko auskariukams susuktus metaliukus ir tik namo parsinešus pamatė,kad vidinėj pusėj yra štiriukai,nesupranta kam jie. blush2.gif Gal kuri pagelbės ir paaiškins ax.gif
user posted image

Atsakyti
Ant tu stiriuku akmenukas(stikliukas,plastmasiukas) dedasi mirksiukas.gif Idedu savu auskariuku pavyzduka,gal bus aiskiau smile.gif
user posted image
Atsakyti
[quote=ArtDan,2010 10 10, 14:26]
Ant tu stiriuku akmenukas(stikliukas,plastmasiukas) dedasi mirksiukas.gif Idedu savu auskariuku pavyzduka,gal bus aiskiau smile.gif
Labai didelis ačiu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Visai susipainiojau beskaitydama doh.gif atsiprašau, ko gero milijoną kart buvo klausta, bet nerandu blush2.gif . Darau karolius iš apnertukų, ir karoliukų, veriu ant žvejybinio valo. Surišau, na nutrūko p kiek laiko. Gal galit pasufleruot kaip surišt tvirtai, kokią gudrybę , kad nesutrūktų. Ačiū wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2010 10 16, 10:56)
Gal galit pasufleruot kaip surišt tvirtai, kokią gudrybę , kad nesutrūktų.

Lašelis klijų ant mazgo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivorykste:) @ 2010 10 16, 14:58)
Lašelis klijų ant mazgo  mirksiukas.gif

Ačiū 4u.gif Momentas tiks? Ar PVA? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2010 10 16, 15:22)
Ačiū  4u.gif Momentas tiks? Ar PVA?  blush2.gif

Tiks
Aš Supe glue ar Super moment naudoju 4u.gif
Atsakyti