Įkraunama...
Įkraunama...

Pradžiamokslis

Nepykit, jei skaitydama kur praleidau. Bet tiek daug info, tikrai sunku susigaudyt. Man viskas aisku su papuosalu verimu ant troseliu, odiniu dirzeliu ir t.t. Bet niekaip nepagaunu kam papuosalu gamyboje naudojami klijai? Ar tik priklijuoti kabosonams bei kamejoms? Ar dar kada ju prireikia?

Kitas dalykas - gal kas matet pirkt, arba zinot kaip angliskai butu (pirkciau uzsienyje internetu) tokia medziagine tubele, i kuria galima ikisti karoliuka? Nemoku paaiskint - na, butu kaip juosta, tik ne atvira, o tubeles formos. Ar cia paciom reikia kaspinus susiuti? Beda, kad nemoku graziai to padaryt, tai ieskau pirkt blush2.gif
Atsakyti
Kaip kada, kur prisireikia. Klijai dar naudojami sutažo juosteles užtvirtint, aš kartais ant spaustukų užpilu, kad tvirčiau būtų, ar jeigu kokį burbuliuką veriu ant toselio, klijais užfiksuoju. Kitos žinau būna kvadratinius karoliukus paklijuoja, kad nesisukinėtų. Kas čia dar? Būna specialios tokios klijuojamos kepurėlės, tai tada jas paklijuoja i dar iš apačios vinuką, kad skylutė gražiai atrodytų. Dar būna priklijuojami pakabikliai. Tik aš tai naudoju ne juvelyrinius blush2.gif . Turiu moment crystal ir tuos super moment, labai skystus, mažose tūbelės.

O juostelės, tai čia tokios kaip Marisa Lupato naudojo savo knygoj? Tokių ir aš norėčiau ax.gif
Atsakyti
Na, dar karta isitikinau, kad SM visagale biggrin.gif
Aciu uz puikia tema, dabar renku info apie verima, nes uzsikreciau sia manija. NOriu isbandyti jegas. Juokinga paciai is saves, kad pirma nusipirkau karoliuku turkio imitacijos ir valo, bei kt. priemoniu, o dabar tik ieskosiu replyciu.
Ziuresiu, kas cia man gausis, bet daug naudingos info radau sioje ir ankstesneje temoje, tikiuosi, kad jei kils dar kokiu klausimu, patarsite ir man, naujokei mirksiukas.gif
Beje, jusu parodyti darbukai laaabai grazus.
Atsakyti
Sveikos, gal kas zinot kaip fotki.lt reikia papildyti albuma ? o gal neina ? pasidariau auskariuku albuma ikeliau gal 24 nuotraukas ir viskas. o noreciau ikelti dar i tapati albuma nuotraukeliu, bet nemoku. Tai gal kas paaiskins jai moka? blush2.gif mirksiukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jjoovviittaa @ 2010 10 04, 15:13)
Sveikos, gal kas zinot kaip fotki.lt reikia papildyti albuma ? o gal neina ? pasidariau auskariuku albuma  ikeliau gal 24 nuotraukas ir viskas. o noreciau ikelti dar i tapati albuma nuotraukeliu, bet nemoku. Tai gal kas paaiskins jai moka? blush2.gif  mirksiukas.gif  doh.gif

Galbūt dabar taip atsidarai tą albumą neprisijungus? g.gif Ar esi prisijungus prie savo vartotojo?...
Atsakyti
pirmas darbas, pakritikuokite mirksiukas.gif .
Veriau ant valo ax.gif , bet ar su spaustukais uzspaudus auskaru apacioj man jie atlaikys? beje, dar ten ant ju reikia uzdeti tuos paslepejus.
Ir is viso, vala sujungiant su suspaustuku paprastu, karoliai nenutruks? nes man kazkaip atrodo nepatikimai g.gif
Uzsikabinau siaip... reikia nusipirkti irankius biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Ant valo verti tikrai nepatariu.. Geriausia ant troselio. Valas gali labai greitai nutrūkti ir viskas pabirs.
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2010 10 05, 11:53)
Ant valo verti tikrai nepatariu.. Geriausia ant troselio. Valas gali labai greitai nutrūkti ir viskas pabirs.

jau nusiteikiau, kad greiciausiai perversiu, nes cia darbo nedaug. butu gaila, jei pabirtu kur gatvej lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2010 10 05, 11:00)
Uzsikabinau siaip... reikia nusipirkti irankius  biggrin.gif

biggrin.gif Sveika įstojus į "ligonių" gretas. Žaismingas komplektukas 4u.gif
Auskariukus geriausia su vinukais / vielute gamint, bet jei netelpa pro kurią tai detalę, tai spaustuką dar klijais patepkt, kad nuo svorio niekur nepabėgtų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivorykste:) @ 2010 10 05, 13:54)
biggrin.gif Sveika įstojus į "ligonių" gretas. Žaismingas komplektukas  4u.gif
Auskariukus geriausia su vinukais / vielute gamint, bet jei netelpa pro kurią tai detalę, tai spaustuką dar klijais patepkt, kad nuo svorio niekur nepabėgtų  mirksiukas.gif

Auskariukus tai tikrai perversiu, lygtais turetu visi tilpti. MAt gi kai pirma karta uzsakinejau internetu prekes, tai tik valo uzsisakiau doh.gif ir visai pamirsau apie trosel ir vielute. O kai prekes atkeliavo, buvo labai smalsu pabandyti suverti, pasizaist, tai ir suveriau ant valo.
Atsakyti
QUOTE(vaivorykste:) @ 2010 10 04, 18:35)
Galbūt dabar taip atsidarai tą albumą neprisijungus?  g.gif Ar esi prisijungus prie savo vartotojo?...


Ne gi neprisijungus neina ikelti foto. schmoll.gif Prisijungiu visada
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2010 10 05, 12:53)
Ant valo verti tikrai nepatariu.. Geriausia ant troselio. Valas gali labai greitai nutrūkti ir viskas pabirs.

aha man jau buvo toks atvejis (gerai kad mamai vėriau ne klientei) o maniau kad valas laikys kaip reikiant...dabar prisiminiau kad vienai moterytei ant pervėriau vėrinį, tikiuosi ji bus atsargi doh.gif

beja kas apie KLIJUS, tai kokius juos naudojat? g.gif
Atsakyti