Įkraunama...
Įkraunama...

Pradžiamokslis

As pakal visai lengva schema viena laumzirgi pasidariau, bet nelabai suprantu, kaip padaryti, kad butu te viengubas blush2.gif nemoku paaiskint, na tarkim delfinas, kad butu su pilvuku blush2.gif o gelyciu jau radau, aciu 4u.gif
Atsakyti
Labas, mergaitės. Turiu klausimą. Nežinau kaip čia paklausti aiškiai, kad suprastumėt ir man padėtumėt. Vienu žodžiu, kai veriat vėrinuką ar apyrankę ant valo su tokiais tarpukais, retkarčiais įverdamos akmenukų ar kristalų, dedate prieš ir už akmenuko mažyčius burbuliukus metalinius, kad laikytusi akmenėliai. Tai va noriu paklausti, o kaip tie burbuliukai laikosi, ar juos suspaudžiate replytėm ar kaip kitaip, kad neslankiotu akmenukai?
Atsakyti
QUOTE(barbora666 @ 2010 07 06, 15:33)
Labas, mergaitės. Turiu klausimą. Nežinau kaip čia paklausti aiškiai, kad suprastumėt ir man padėtumėt. Vienu žodžiu, kai veriat vėrinuką ar apyrankę ant valo su tokiais tarpukais, retkarčiais įverdamos akmenukų ar kristalų, dedate prieš ir už akmenuko mažyčius burbuliukus metalinius, kad laikytusi akmenėliai. Tai va noriu paklausti, o kaip tie burbuliukai laikosi, ar juos suspaudžiate replytėm ar kaip kitaip, kad neslankiotu akmenukai?

turi omeny spaustukus? jeigu juos, tai taip, juos reikia užspausti replytėmis.
Atsakyti
o spaustukus galima paslėpti dar uždedant spaustukus tokius apvalius kur šonelis praskirtas. Tada gražus burbuliukas gaunasi ir niekas neslankioja 4u.gif
Atsakyti
Ačiū mergaitės. Bet kad žiūriu į nuotraukas, atrodo, kad ten jokių spaustukų nera, o tik burbuliukai kažkaip laiko tuos akmenukus. Nu nemoku parodyti pvz, nežinau kaip nukopint ir parodyt aiškiau, bet man atrodo, kad ten jokių paslėpėjų nėr. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(barbora666 @ 2010 07 06, 21:31)
Ačiū mergaitės. Bet kad žiūriu į nuotraukas, atrodo, kad ten jokių spaustukų nera, o tik burbuliukai kažkaip laiko tuos akmenukus. Nu nemoku parodyti pvz, nežinau kaip nukopint ir parodyt aiškiau, bet man atrodo, kad ten jokių paslėpėjų nėr. blink.gif

Spaustuku užsispaudžia, o ant jo dar dedasi va tokia detalė, kuri užsispaudusi ir atrodo kaip burbuliukas mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
Aha, dabar jau aiškiau. Ačiū. aciuks.gif
Atsakyti
Įdomu, kokiu būdu padaryta apdaila...? g.gif
Ta prasme ant ko siuvinėta ir kaip viskas pritvirtinta... Gal ant vilnos.. g.gif
Gal kam minčių kilo? unsure.gif

http://www.flickr.co...57624112752363/
Atsakyti
QUOTE(Arbūzi* @ 2010 07 08, 20:44)
Įdomu, kokiu būdu padaryta apdaila...? g.gif
Ta prasme ant ko siuvinėta ir kaip viskas pritvirtinta... Gal ant vilnos.. g.gif
Gal kam minčių kilo?  unsure.gif

http://www.flickr.co...57624112752363/

Įtariu, kad ant filco mirksiukas.gif
Atsakyti
Bet suprantat, čia toks lyg kalniukas, na iškilę taip smile.gif

Gal nusivelta juostelė tokia na iškili, apvali ir išsiuvinėta... Labi įdomu, knietėtų pasidaryti smile.gif
Atsakyti
Tas iškilimas tai štai ką turiu galvoje:

http://www.flickr.co...57624112752363/

Labai įdomu man, noriu pabandyt pati tokį dalyką.. smile.gif
Atsakyti
Labutis visiems 4u.gif
As dar tik pradedu, noreciau suzinoti, kaip suverus karoliukus ant valo jus padarot mazgiukus ar kitais budais uzbaigiat, ir kaip tuos mazgiukus paslepti blush2.gif
Atsakyti