Įkraunama...
Įkraunama...

Pradžiamokslis

Agotele paziurek,yra cia temute Burbuliuku verimas ,ten merginos yra sudejusios nuorodas tu burbuliuku,kazkuria schemute tikrai rasi,kuria suprasi ir iseis padaryti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(neringuska @ 2010 04 26, 11:55)
ir aš tą patį žadėjau rašyt, yra specialūs kabliukai tokiems karoliukams(svarovskiams)


Gal kuri galėtumėte įkelti pavyzdėlį spec. kabliukų svarovskiukams ax.gif
Domintų video pamokėlė kaip pasidaryti auskariukus kekytes blush2.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
mėginsiu nuotraukėlę įkelt
user posted image

dabar aš noriu paklaust, ar kas naudojot tokius kabliukus?
user posted image
padariau užsakymą, ir buvau užsisakius tokius įvėrimus, išsiunčiau užsakovei užsakymėlį ir dabar širdis skauda dėl tu įvėrimų, nes man jie labai jau keistai veriasi į ausis g.gif , gal jie paskui prasivaikšto ir lengviau vėrinėjasi?
Atsakyti
Neringuska ,as tu iverimu nebeuzsakineju,nes ne viena kliente juos isbrokijo man... ir tikrai kai pabandziau isiverti,baisiai nepatogu ... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(iewuxi @ 2010 05 31, 22:42)
Neringuska ,as tu iverimu nebeuzsakineju,nes ne viena kliente juos isbrokijo man... ir tikrai kai pabandziau isiverti,baisiai nepatogu ...  mirksiukas.gif

tai jaučiu ir man siųs atgal kad pakeisčiau verysad.gif kitą kart žinosiunkad geriau biški brangiau sumokėt bet gerą daiktą užsisakyt ax.gif
Atsakyti
Man tai irgi šie auskariukai kažkoks biškį nesusipratimas biggrin.gif Tikrai labai nepatogūs naudoti, tai klientėms tokių net nesiūlau unsure.gif
Atsakyti
Niekur nerandu kaip gaminti ziedus unsure.gif atrodo visa tema permeciau akim, bet neradau g.gif Noreciau pradet ziedus gaminti, nes auskarus ir apyrankes ne prie visu rubu galima uzsidet smile.gif norisi ivairoves smile.gif

O jei konkreciai tai domintu ka galima pagaminti is situ ax.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(PŪKITAS @ 2010 06 17, 00:12)
Niekur nerandu kaip gaminti ziedus  unsure.gif  atrodo visa tema permeciau akim, bet neradau  g.gif  Noreciau pradet ziedus gaminti, nes auskarus ir apyrankes ne prie visu rubu galima uzsidet  smile.gif  norisi ivairoves  smile.gif

O jei konkreciai tai domintu ka galima pagaminti is situ  ax.gif 

PŪKITAS, su tokiais perforuotais diskais galima padaryti kažką panašaus į šituos
user posted image

Čia auskariukai, bet principas yra toks pat. Čia ir čia - pamokėlės, kaip elgtis su tais diskais mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hennessy: 17 birželio 2010 - 08:12
Gal galit kas parašyti kaip reikia užbaigti vėrinuką su užsukamu užsegimu? Niekur nerandu. O gal kas žino kokią video pamokėlę, kaip pritvirtinti užsukamą užsegimą? Būčiau dėkinga. smile.gif
Atsakyti
Su užsukamu šiek tiek sudėtinga, mano nuomone juos galima gražiai įkomponuoti tik ant vėrinių lašelių. Reikia prakišti toselį pro vieną dalį atsukto užsegimo, tada užspausti spaustuku, spaustuką perlenkti per pusę, ir tą patį padaryti su kita puse, kas beveik neįmanoma, jeigu nori kad nelktų tarpo. O jeigu dedi ant lašelių, tai dar prieš tai spaustuką uždedi prieš užsegimą, kad paskui nenuslystų
Atsakyti
Laba diena as dar tik pradinuke gal galetumet patarti del sito rinkinuko ar cia visko yra ko man reiketu pradziai?
http://cgi.ebay.ie/w...e=STRK:MEWAX:IT
Atsakyti
Taip, kelios dar net nereikalingos. Aš pati naudoju tik apvalias, tas ilgas plokščias, ir paprastas kandikles. Valą ar ką panašaus su paprastom žirklėm nukerpu. Dar naudoju tas kur spaustuką per pusę perlenkia, bet jos tikrai nėra pirmo būtinumo, pati jas nusipirkau, gal tik trys metai kai jau intensyviai rankdarbiavau mirksiukas.gif
Atsakyti