Įkraunama...
Įkraunama...

Pradžiamokslis

dziaugiuosi radusi puslapeli jusu smile.gif noriu ismokti kaip verti papuosaliukus is bizerio karoliuku ar kitu. tik gaila, kad bizerio karoliukai ne visad buna vienodo dydzio
Atsakyti
QUOTE(agotele1111 @ 2010 05 25, 12:21)
dziaugiuosi radusi puslapeli jusu smile.gif noriu ismokti kaip verti papuosaliukus is bizerio karoliuku ar kitu. tik gaila, kad bizerio karoliukai ne visad buna vienodo dydzio

Biseris, ne bizeris smile.gif Būna ir vienodų karoliukų, tik jie truputį brangesni.
Atsakyti
QUOTE(Augė @ 2010 05 24, 21:47)
busiu dėkinga , jei kas patars Ką naudoti darant panašų vėrinuką
jei paprastas troselis kad ir 0,45mm vis tiek gaunasi negražiai
tai kas tinka , ir kur gaut  ax.gif  4u.gif  ax.gif

Sis verinukas vertas ant troselio smile.gif troselio yra ir plonesniu pirkti nei 0,45 mm smile.gif

QUOTE(Arizona @ 2010 05 25, 08:46)
Labai aciu uz atsakyma, bet turejau omeny tai, kad viena kristalu puse tokia nepermatoma ir graziai blizganti, o kita skaidri. Jei noreciau, kad sparneliu ilgosios puses glaustusi prie veido (butu sudeti lygiai taip pat, kaip nuotraukoje pries tai), tai gaunasi, kad vienas kristalas matytusi skaidriaja, kitas blizgia nepermatoma puse. Nezinau, gal dabar aiskiau bus ax.gif Labai lauksiu atsakymo, kaip elgtis tokiu atveju smile.gif

Jei teisingai supratau,i kuria puse pasukus idesi lapeli,ta ir bus matoma ... i tuos iverimus kitaip ir neiseis ideti,tik atitaikyk puses,kad butu vienodos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(iewuxi @ 2010 05 25, 15:52)
Sis verinukas vertas ant troselio smile.gif troselio yra ir plonesniu pirkti nei 0,45 mm smile.gif


bandžiau ant storiausio kokį radau, bet vistiek nelaiko gražiai formos, jei uždedi apačioj akmenuką , kad ir nedidelį , jis vis tiek nusveria viduriuką, ir negražu gaunasi

parduotuviniai vėrinukai lyg ant kitokio troselio jis toks standesnis, gal pas ką yra kokių minčių ? patarimų ?
Atsakyti
QUOTE(iewuxi @ 2010 05 25, 15:52)
Jei teisingai supratau,i kuria puse pasukus idesi lapeli,ta ir bus matoma ... i tuos iverimus kitaip ir neiseis ideti,tik atitaikyk puses,kad butu vienodos  mirksiukas.gif


Tai va, kad tos puses nevienodos, uz tai ir klausiu ax.gif
Atsakyti
gutermano vielutė dažnai susibraižo , gal naudojates šiuo ar panašiu dalykėliu ?
Atsakyti
QUOTE(Augė @ 2010 05 25, 16:17)
bandžiau ant storiausio kokį radau, bet vistiek nelaiko gražiai formos, jei uždedi apačioj akmenuką , kad ir nedidelį , jis vis tiek nusveria viduriuką, ir negražu gaunasi

parduotuviniai vėrinukai lyg ant kitokio troselio jis toks standesnis, gal pas ką yra kokių minčių ? patarimų ?



Pamėgink vielą su atmintimi, ji puikiai išlaiko formą, tik truputį sudėtingiau užsegimą pritvirtinti, be replių neapsieisi.
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2010 05 25, 14:32)
Biseris, ne bizeris smile.gif Būna ir vienodų karoliukų, tik jie truputį brangesni.

na taip tu teisi. pas mane tu akroliuku kruvos bet kazkaip man vis nauju norisi ir grazesniu. o kur jus perkat karoliukus? gal zinok kokia pigia vieciuke? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agotele1111 @ 2010 05 25, 19:42)
na taip tu teisi. pas mane tu akroliuku kruvos bet kazkaip man vis nauju norisi ir grazesniu. o kur jus perkat karoliukus? gal zinok kokia pigia vieciuke? smile.gif

Pvz., rankdarbiai.com
Atsakyti
QUOTE(Augė @ 2010 05 25, 17:20)
gutermano vielutė dažnai susibraižo , gal naudojates šiuo  ar panašiu dalykėliu ?

Esu mažius LT internetinėj parduotuvėj silikoninę gimą replėms, bet produkto atsiliepimuose buvo išsakytų nuomonių, kad tada sunku paprasčiausią kilputę padaryt, nes nesusiima viela doh.gif Pati bandžiusi nesu.
Atsakyti
Dėkui merginos už atsakymus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2010 05 25, 20:36)
Pvz., rankdarbiai.com

na man si parduotuve visiskai nebepatinka. uzsakymo reikejo pora kartu laukti po kelias savaites, tai....................
bandziau daryti pagal chemute burbuliua, bet........................... doh.gif besigavo net is 6 karto kazkas.................
jus darydamos burbiulus sutraukiat is karto troseli ant kurio veriant ar ne? nes as tai sutraukti bandziau, bet paskui jau pasmetu i kuri karoliuka verti. pirma piesinuka iveikiu, bet paskui jau viskas man susimaiso. verysad.gif
Atsakyti