Įkraunama...
Įkraunama...

Pradžiamokslis

QUOTE(saule24 @ 2010 05 12, 13:25)
Sveikutes, gal galit man padeti?
Prasau nukreipkite mane, kur yra pamokos, kaip susiverti apyranke, o tiksliau, kaip padaryti apyrankes uzbaigima.Aciu 4u.gif

Gal cia ka idomaus rasi mirksiukas.gif

http://www.fusionbea..._techniques.php
Atsakyti
Aciu, nezinojau, kad sitoks puslapis yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saule24 @ 2010 05 12, 13:25)
Sveikutes, gal galit man padeti?
Prasau nukreipkite mane, kur yra pamokos, kaip susiverti apyranke, o tiksliau, kaip padaryti apyrankes uzbaigima.Aciu 4u.gif

Auksarankėse yra labai gerų pamokėlių:
http://www.auksarank...-pradziamokslis
http://www.auksarank...ojant-tiltelius
http://www.auksarank...verinuka-paciai
Atsakyti
Kur vilniuje yra silkinio siulo? beje, karoliuku siubinejimui ant drabuzio, koks geriausia siulas tiktu (ten bus pora detaliu kad is karoliuku padaryta kaip grandinele, kuri jungia viena medziagos gala su kiti)? svarbu kad nesuplystu siulas, netycia timptelejus.
Atsakyti
"siubinejimas" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2010 05 14, 10:22)
Kur vilniuje yra silkinio siulo? beje, karoliuku siubinejimui ant drabuzio, koks geriausia siulas tiktu (ten bus pora detaliu kad is karoliuku padaryta kaip grandinele, kuri jungia viena medziagos gala su kiti)? svarbu kad nesuplystu siulas, netycia timptelejus.

CUP penktame aukšte "Gerose akyse" turėtų būti, arba ten pat šone moteriškė prekiauja siuvimo reikmenimis, tai jos galima pasiklausti. Bet kaip drabužiui tai gal bijočiau vien tais siūlais pasitikėti - gal dar bet porą tiesiog atlasinių juostelių prisiūti (jų yra skirtingų pločių, manau, galima parinkti kokį tinkamesnį variantą, yra ir plonų visai, kurias galima po biserine juosta paslėpti), gi tikrai galėtū nutrūkti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hennessy: 14 gegužės 2010 - 13:07
nu fantastika... wub.gif
Atsakyti
Sakykit, i ka reikia kreipti demesi norint bet koki swarovskio pakabuka uzdeti ant jau paruosto auskaro uzsegimo su dviem strypukais kur susispaudzia. Man kazkaip labai laisvai tas swarovskiukias tabaluoja, noretusi kad tvirciau butu suspaustas, ar cia ir turi laisvas buti, nes, kaip suprantu uzsegimai tai standartinia eina. Turiu omeny va ka:
user posted image
Ir dar jei tokie sparneliai kabinami vienas priesais kita skiriasi atspalviai pusiu, nes kiekvienas sparnelis neziures i ta pacia puse, jei supratot ka noriu pasakyt smile.gif Ka darot tokiu atveju?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Arizona @ 2010 05 20, 22:12)
Sakykit, i ka reikia kreipti demesi norint bet koki swarovskio pakabuka uzdeti ant jau paruosto auskaro uzsegimo su dviem strypukais kur susispaudzia. Man kazkaip labai laisvai tas swarovskiukias tabaluoja, noretusi kad tvirciau butu suspaustas, ar cia ir turi laisvas buti, nes, kaip suprantu uzsegimai tai standartinia eina. Turiu omeny va ka:
user posted image
Ir dar jei tokie sparneliai kabinami vienas priesais kita skiriasi atspalviai pusiu, nes kiekvienas sparnelis neziures i ta pacia puse, jei supratot ka noriu pasakyt smile.gif Ka darot tokiu atveju?
user posted image


Negi niekas negali atsakyti verysad.gif
Atsakyti
Arizona, tai kad nelabai suprantu klausimo... smile.gif
Atkreipti dėmesį reikia į tai, kad įvėrus į ausį swarovskis "žiūrėtų" savo gerąja puse. Tvirčiau swarovskis susipaus, jei prakeisi tas ruošinio kojeles mirksiukas.gif T.y. viena aukščiau, kita žemiau palenks ir tada suspausi.
O ką turi minty, kad "sparneliai kabinami vienas prieš kitą".... g.gif Nesupratau....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaivorykste:): 24 gegužės 2010 - 20:31
busiu dėkinga , jei kas patars Ką naudoti darant panašų vėrinuką
jei paprastas troselis kad ir 0,45mm vis tiek gaunasi negražiai
tai kas tinka , ir kur gaut ax.gif 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivorykste:) @ 2010 05 24, 21:31)
Arizona, tai kad nelabai suprantu klausimo... smile.gif
Atkreipti dėmesį reikia į tai, kad įvėrus į ausį swarovskis "žiūrėtų" savo gerąja puse. Tvirčiau swarovskis susipaus, jei prakeisi tas ruošinio kojeles  mirksiukas.gif T.y. viena aukščiau, kita žemiau palenks ir tada suspausi.
O ką turi minty, kad "sparneliai kabinami vienas prieš kitą"....  g.gif Nesupratau....


Labai aciu uz atsakyma, bet turejau omeny tai, kad viena kristalu puse tokia nepermatoma ir graziai blizganti, o kita skaidri. Jei noreciau, kad sparneliu ilgosios puses glaustusi prie veido (butu sudeti lygiai taip pat, kaip nuotraukoje pries tai), tai gaunasi, kad vienas kristalas matytusi skaidriaja, kitas blizgia nepermatoma puse. Nezinau, gal dabar aiskiau bus ax.gif Labai lauksiu atsakymo, kaip elgtis tokiu atveju smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arizona: 25 gegužės 2010 - 08:48