Įkraunama...
Įkraunama...

Pradžiamokslis

Kaip graziai uzsukti kilpute naudojant vinuka ant kurio jau kaba karoliukas?..kazkaip gaunasi ne prie pat arba suplota ta kiltupe gaunasi
Atsakyti
QUOTE(Rebeld @ 2010 04 03, 16:57)
Kaip graziai uzsukti kilpute naudojant vinuka ant kurio jau kaba karoliukas?..kazkaip gaunasi ne prie pat arba suplota ta kiltupe gaunasi


O kokio storio vinukas? jei storesnis nei 0,7mm, tai tikriausiai neišeina, nes per storas smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Man asmeniskai geriau sekesi mokintis su 0,8 mm vielute, ji kietesne,ir jauti kaip ka lenki...(jokiu budu nesakau,kad taip visoms bus geriau) smile.gif o gera kilpute tikrai ne is karto pavyksta padaryti mirksiukas.gif taip,kad daryti,daryti ir dar karta daryti smile.gif
Atsakyti
man tai geriausiai iseina su 0.6 mm ir is viso padariau ale kazkokia padoresne kilpute gal is kokio 4-5 karto blush2.gif sunkiai man su jomis buvo, kad eitu prie pat karoliuko ir kad grazi butu...pradzioj dariau su storesne vielute, tai vargo turejau l daug doh.gif jau maniau kad tai ne man...o pasirodo reikejo pasirinkti tinkamo storio vielute bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutės auksarankės bigsmile.gif

Gal kuri naudojate tokį daiktą? Užbaigimas - spaustukų paslėpėjas
user posted image

Platintojas man nesugebėjo paaiškinti, kaip juo naudotis, o kažkada per apsirikimą įsigijau doh.gif Gal kuri su jais susidūrėt? unsure.gif
Atsakyti
as naudoju , bet tik panasu i sita

user posted image

tie naudojami kaip spaustukai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daivulyte: 07 balandžio 2010 - 15:08
Man tai tos detalės labiau panašios į virvelėms skirtas, na, užspausti galiuką, kad galima būtų prie tos virvelės paskui užkabinti užsegimą g.gif Bet gal kas tiksliai pasakys, nes čia tik spėlionė unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivorykste:) @ 2010 04 07, 14:33)
Sveikutės auksarankės  bigsmile.gif

Gal kuri naudojate tokį daiktą? Užbaigimas - spaustukų paslėpėjas
user posted image

Platintojas man nesugebėjo paaiškinti, kaip juo naudotis, o kažkada per apsirikimą įsigijau  doh.gif Gal kuri su jais susidūrėt?  unsure.gif



QUOTE(Daivulyte @ 2010 04 07, 16:04)
as naudoju , bet tik panasu i sita

user posted image

tie naudojami kaip spaustukai ax.gif


eikit sau g.gif bent jau kiek omejausi tai cia tilteliai...as juos naudoju troseliui arba siului, kur kabinasi uzsegimas, kad nesudiltu anksciau laiko...
man aiskono kad cia yra tiltelis thumbup.gif jau kelis savo pirktus kadaise verinius susiremontvau....
veliau nufotkinus ikelsiu parodyt mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zipkute: 07 balandžio 2010 - 16:34
QUOTE(Daivulyte @ 2010 04 07, 15:04)
as naudoju , bet tik panasu i sita

user posted image

tie naudojami kaip spaustukai ax.gif

Deja, bet čiane tas pats. Jūsų foto yra vadinamasis "tiltelis" - troselio apsauga. Juos labai mėgstu ir naudoju thumbup.gif

Bet va tie manieji, kur įmečiau foto, jie tokie minkšti... Uždavus klausimą tiekėjui: "Jis nesusispaudžia, kad tie spaustukai liktų "apkabinti". Jis labai minkštas... Kaip jais paslėpti tuos spaustukus?..." Gavau atsakymą "tai truputį kitoks paslėpėjas - tai kartu paslėpėjas, kartu užkabinimas, jei Jums reikia naudoti tik spaustukų paslėpėją, naudokite <...>"

Na, info man iš tokio paaiškinimo tai nulis doh.gif Taip, blondinė... Bet juk ir tokiom žmonės sugeba paaiškint kartais lotuliukas.gif
O gal vis tik atsiras tokių, kurios juos pačios čiupinėjo blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Tos detales naudojamos grandinelems uzspausti,tokioms kaip gyvatele .As esu pirkusi musu mieste Santime ,tai man pardavejas paaiskino,kad cia daugiau juvel;yru naudojama detale,nes kiti lituoja ,arba klijuoja .Tai tiek as zinau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(iewuxi @ 2010 04 07, 19:56)
Tos detales naudojamos grandinelems uzspausti,tokioms kaip gyvatele .As esu pirkusi musu mieste Santime ,tai man pardavejas paaiskino,kad cia daugiau juvel;yru naudojama detale,nes kiti lituoja ,arba klijuoja .Tai tiek as zinau  mirksiukas.gif

aa.... doh.gif Supratau, ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, smile.gif sumaniau ir as prisijunkti prie auskariuku verimo blush2.gif padariau kelis darbelius bandysiu ikelti pakritikuosit patarsit kas ne taip kas gerai mirksiukas.gif esu visiskai nauja pries valandele padariau siuos uskariukus smile.gif na va ir nezinau kaip ikelt nuotrauytes...
Atsakyti