Įkraunama...
Įkraunama...

Pradžiamokslis

QUOTE(zipkute @ 2010 03 26, 21:12)


Na, jei aš teisingai supratau, tai manau, kad geriausia apačią suspausti spaustuku, ir spaustuką paslėpti spaustukų paslėpėju. smile.gif 4u.gif
Atsakyti
tai kaip suprantu,apie plytu technika niekas nieko nepasakys ;/ o as tikejausi,juk cia vis del to yra pradziamokslis g.gif
Atsakyti
adike, http://www.fusionbea...ues.php?bfid=78
Atsakyti
zipkute,

QUOTE(iceberry @ 2010 03 26, 21:23)
Na, jei aš teisingai supratau, tai manau, kad geriausia apačią suspausti spaustuku, ir spaustuką paslėpti spaustukų paslėpėjusmile.gif  4u.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(iceberry @ 2010 03 26, 22:23)
Na, jei aš teisingai supratau, tai manau, kad geriausia apačią suspausti spaustuku, ir spaustuką paslėpti spaustukų paslėpėju.  smile.gif  4u.gif



QUOTE(vaivorykste:) @ 2010 03 28, 00:23)



aciu smile.gif

bandysiu ieskot tu pasleptuku smile.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif, gal galit patarti kokio storio valo reikia veriant pati smulkiausia biseri? Kur jo galima nusipirkt? O adatos irgi buna skirtingo storio valiui? ax.gif Kazkokio nusipirkau, tai labai sunkiai lenda doh.gif
Atsakyti
Buvau Banginio Seniose ir visiškai nesusigaudžiau tarp replyčių, tai ir nieko nepirkau
Aš žinau, kad reikia plokščių replyčių, replyčių apvaliomis nosimis ir vielos karpimui skirtų replių, bet ten senukuose viskas buvo pavadinta kitaip ir aš pasimečiau tesiog lotuliukas.gif Gal galėtumėt man padėt ir paaiškint kaip ten tarp tų replyčių senukuose susigaudyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(W*S:* @ 2010 03 28, 22:19)
Buvau Banginio Seniose ir visiškai nesusigaudžiau tarp replyčių, tai ir nieko nepirkau
Aš žinau, kad reikia plokščių replyčių, replyčių apvaliomis nosimis ir vielos karpimui skirtų replių, bet ten senukuose viskas buvo pavadinta kitaip ir aš pasimečiau tesiog lotuliukas.gif  Gal galėtumėt man padėt ir paaiškint kaip ten tarp tų replyčių senukuose susigaudyt g.gif

Na taip, Senukuose nevadina replių taip, kaip mes čia biggrin.gif Tos karpimui skirtos, tai liaudiškai "kusačkės", jas nesunku pažinti, nes galiukai aštrūs. Atrodo šitaip:
user posted image

Tada apvalios replės:
user posted image
Senukuose tokias nusipirkau juodas, jos kažkaip įdomiai užvadintos buvo, skirtos kažkokiems žiedams prisukinėti (na, mes kitaip naudojam biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif )

O va plokščių jau kelintą mėnesį bandau sugaudyti - nėra schmoll.gif Ermitaže taip pat ne (nors ten iš viso pasirinkimas menkas doh.gif ). Yra panašios, bet vidinė pusė dantyta, tai netinka, nes palieka žymes unsure.gif
user posted image
user posted image

O plačiau apie reples galima pasiskaityti čia mirksiukas.gif
Atsakyti
O kur Vilniuje Jūs perkate akmenis papuošalams, ypač reiktų katės akies, agato, turkio
Atsakyti
QUOTE(W*S:* @ 2010 03 29, 19:58)
O kur Vilniuje Jūs perkate akmenis papuošalams, ypač reiktų katės akies, agato, turkio



ibrahime ziurejai?
Atsakyti
Ne smile.gif
Atsakyti
W*S:*, pažiūrėkit temos "Informaciniai tinklapiai, parduotuvės" pirmą puslapį, ten yra parduotuvių adresai 4u.gif
Atsakyti