Įkraunama...
Įkraunama...

Pradžiamokslis

kaip smagu buvo rasti sia tema. Jungiuos ir as prie jusu smile.gif
Atsakyti
nelaime!!! verysad.gif isivaizduokit prie akropolio dabar atsidare akmenuku kioskelis, ten syryt nusipirkau kalnu kristolo pora karoliuku dideliu, tik izengiau i akropoli, jie issprudo is ranku ir suduzo i mazus gabaliukus iskart abu!! cry.gif cray.gif , ka jie visi tokie netvirti? pas mane tai auskariukai buna daznai nukrenta verysad.gif
Atsakyti
Nikituke, gal jis buvo vadinamas daužtas...Aš vienus auskarus kol sumeistravojau, tai iš penkių tris sudaužiau betvirtindama...Ir, beje, Akropoly girndys l. kietos...Ant tokių grindų net ir nedužtančio stiklo puodeliai subyra į smulkiausius gabaliukus...O kur tas kioskelis atsidarė?
Atsakyti
QUOTE(Globusyte @ 2009 12 14, 13:45)
Nikituke, gal jis buvo vadinamas daužtas...Aš vienus auskarus kol sumeistravojau, tai iš penkių tris sudaužiau betvirtindama...Ir, beje, Akropoly girndys l. kietos...Ant tokių grindų net ir nedužtančio stiklo puodeliai subyra į smulkiausius gabaliukus...O kur tas kioskelis atsidarė?


prie ermitazo iejimo, ten tik akmenys, swarovskiu nera, bet kainos nzn ar brangu, bet man pasirode kad nesikandzioja, vienas karoliukas kates akies 1lt(apie 10mm skersmens), o kalnu kristolas 2lt(turbut 15mm skersmens) smile.gif , jo dauztas kalnu kristolas, bet tada bus labai nepatvarus auskarai, jei ir taip greit ju nesudauzyciau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *nikituke*: 14 gruodžio 2009 - 12:56
Aš vienus padovanaojau, tai jau kelis balius atlaikė...Nors šeimininkė juos ir pametinėjo...
Atsakyti
QUOTE(driezukas @ 2009 12 14, 12:25)
o aš manau, kad spaustukai prilaiko perlus, o kiti kiek paklijuoti...

Aciu, drinks_cheers.gif jau ir as dabar pastebejau, kad tikrai ia uzspausta su spaustukais. bigsmile.gif Tik gal graziau atrodytu jei pvz uzspaudus su spaustukaus dar tuos spaustukus apdengti su paslepejais g.gif
Atsakyti
Sveikos darbstuoles,
Na, pradedu ir as sages kurti - uzsidegiau. ax.gif Tik pradzioje noreciau suzinoti kazka detaliau apie tai. Ar galetumete imesti kokiu nuorodeliu, ar filmuku. Buciau dekinga. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Undinelle @ 2009 12 14, 21:49)
Sveikos darbstuoles,
Na, pradedu ir as sages kurti - uzsidegiau.  ax.gif  Tik pradzioje noreciau suzinoti kazka detaliau apie tai. Ar galetumete imesti kokiu nuorodeliu, ar filmuku. Buciau dekinga.  4u.gif

CIA pasiziurek mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu uz namucius pradedancioms 4u.gif

padekit susigaudyti - vielutes diametras kuo mazyn (0.6, 0.4, 0.25) tuo vielute plonyn ir minkstyn?

ant ko geriausia butu suverti apyranke - vielutes, siulas, troselis????

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Geriausia ant troselio blush2.gif Na, galima dar ant vielutės su atmintimi (kuri išlaiko formą), bet čia jau, aišku, ne visoms apyrankėms tinka 4u.gif
Atsakyti
gal kam pravers kabašono apsiuvimas


Smilga* vielutė kuo mažyn, tuo plonyn mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(-Radė @ 2009 12 15, 12:59)
gal kam pravers kabašono apsiuvimas
Smilga* vielutė kuo mažyn, tuo plonyn  mirksiukas.gif

Labuka,
labai aciu uz nuorodele smile.gif Bandysiu gaminti
Atsakyti