Įkraunama...
Įkraunama...

Pradžiamokslis

Visas auksarankes su kovo 11 lithuania.gif lithuania.gif lithuania.gif lithuania.gif lithuania.gif
Atsakyti
Sveikos,
kai auskaruose naudojami ploksti karoliukai "blyniukai", ar yra koks nors budas padaryti kad jie nenusisuktu o visad butu priekiu atsukti taip sakant i "ziurovus" ?
Atsakyti
QUOTE(redzed @ 2010 03 12, 20:46)
Sveikos,
kai auskaruose naudojami ploksti karoliukai "blyniukai", ar yra koks nors budas padaryti kad jie nenusisuktu o visad butu priekiu atsukti taip sakant i "ziurovus" ?

g.gif Apipinti vielute.
Atsakyti
QUOTE(redzed @ 2010 03 12, 21:46)
Sveikos,
kai auskaruose naudojami ploksti karoliukai "blyniukai", ar yra koks nors budas padaryti kad jie nenusisuktu o visad butu priekiu atsukti taip sakant i "ziurovus" ?



Galbūt iš abiejų pusių tvirtai spaustukais užspausti, kad laisvai nejudėtų g.gif Niekad nebandžiau tokio varianto, man kaip tik labiau patinka laisvai judantys auskariukai, tai suteikia tokį lengvumo ir dinamiškumo pojūtį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivorykste:) @ 2010 03 12, 23:53)
g.gif Apipinti vielute.



QUOTE(salomejaxx @ 2010 03 13, 11:04)
Galbūt iš abiejų pusių tvirtai spaustukais užspausti, kad laisvai nejudėtų  g.gif Niekad nebandžiau tokio varianto


Na stai mano auskariuku pvz. Tas vidurinis metaliukas nešiojant pasisuka šonu, vielute apipinti jau manau netiktu "prie dizaino" g.gif
O spaustukai... tai kad cia nera jokiu spaustuku, cia pervetas vinukas ir galuose suriestas i kilputes.... ax.gif

user posted image

Atsakyti
sveikute, jis tau ir suksis aplink vinuka. Pabandyk is abieju pusiu uzdeti kepureles ir jas siek tiek suspausti. Tada jie nesisukines aplink vinuka.
Atsakyti
Bet kur gauti tokias kepurėles, kad per kraštus neišlystų, juk detalė plokščia. Tavo vietoj, ant vinuko dėčiau lašelį klijų ir verčiau detalę.

Atsakyti
gude , as kepureles dedu apvalias ramuneles, jas suspaudu su pirstais , tada ramunes ziedeliai apgaube paplokscia detale
thumbup.gif
Atsakyti
Su tokiom paprastom kilputėm dažnai visos detalės sukinėjasi. Aš, kai noriu, kad detalės laikytųsi tvirtai ir nesisukiotų, naudoju kilputės su apsukimu - tada labai tvirtai viskas laikosi ir niekas nesisukioja 4u.gif
Atsakyti
Sveikos darbstuolytes, labai reikia jusu pagalbos, radau auskariukus kuriuos noriu pasidaryt, bet niekaip nesuprantu kaip sunerta, bandziau pati raizgalioti, bet arba susipina arba susiraito, gal turit kokia schemute, kaip taip suverti.
idedu nuotraukyte
user posted image
Atsakyti
Sveka gude 4u.gif , labai didelis ir nuoširdus ačiu už uorodas, o kas liečia žuvyte nerta vašeliu, tai aš irgi net nežinodama sugalvojau, nes reikėjo padaryti senį besmegenį dukros darželyje parodėlė tokia būvo tai aš irgi ant siūlo privėriau mažų karoliukų ir nėriau. Bet dabar pvz. schemutė, kad ir vėžliuko 1,2 žinksnelis tada išstrižas brukšnys ir 4,5 vėl brukšnys ir t.t tai ant vielutės suveriu 1 eilutės 1 karoliuką po to seka 2 eilutės 3 karoliukai ir tas brukšnys tai va čia ir man neaišku, jeigu suprantamai paklausiau gal galėtum padėti AČIU išanksto biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Varlyte, pirma eilutė vėžliuko viršus, antra eilutė -apačia. Tas brūkšnys paprasčiausiai atskiria pirmą viršų-apačią nuo sekančių....
Patarčiau pirmiausiai daryti pelytę. Ten labai aiškiai parodyta, kaip tas viršus ir apačia turi dėliotis.
Atsakyti