Įkraunama...
Įkraunama...

Pradžiamokslis

kelk per www.part.lt tik nustatyk dydį ant 640
Atsakyti
Sveikos,
Gal atsirastų mergina kuri pamokintų vire wrap technikos? nu niekaip neįkandu
Atsakyti
sveikos, gal galetumet patarti, kas geriausiai tiktu auskarams ar paprasta vielute, ar ta vielute su atmintim? dekoju
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2010 03 02, 19:21)
sveikos, gal galetumet patarti, kas geriausiai tiktu auskarams ar paprasta vielute, ar ta vielute su atmintim? dekoju

Auskarams - paprasta vielutė 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz atsakyma 4u.gif niekad nesu verusi papuosalu, tai dabar dairausi pagrindiniu priemoniu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2010 03 02, 21:21)
sveikos, gal galetumet patarti, kas geriausiai tiktu auskarams ar paprasta vielute, ar ta vielute su atmintim? dekoju


sveikute bigsmile.gif
na ir tu jau susigundei verimu biggrin.gif
su paprasta vielute mergyt mirksiukas.gif
QUOTE(almantė_k @ 2010 03 03, 00:06)
Aciu uz atsakyma 4u.gif niekad nesu verusi papuosalu, tai dabar dairausi pagrindiniu priemoniu wink.gif


jei kas domins tai drasiai klausk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2010 03 02, 20:21)
sveikos, gal galetumet patarti, kas geriausiai tiktu auskarams ar paprasta vielute, ar ta vielute su atmintim? dekoju


Aš naudoju ir vielą su atmintim - jeigu noriu padaryti tokius auskarus...

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pentarda @ 2010 03 03, 00:16)
sveikute  bigsmile.gif
na  ir tu jau  susigundei verimu  biggrin.gif 
su paprasta vielute mergyt mirksiukas.gif
jei kas domins tai drasiai klausk mirksiukas.gif

ooo kokie zmones clap.gif clap.gif tiesa sakant verimas butu tik kaip priedas, nes labiau patinka paciai daryt karoliukus is modelino, kuriuos reiktu susiverti kazkokiu budu wink.gif o klausimu tikrai nemazai iskils wink.gif

QUOTE(gude @ 2010 03 03, 08:23)
Aš naudoju ir vielą su atmintim - jeigu noriu padaryti tokius auskarus...


Gude, puiki ideja wink.gif man klausimas del vielos iskilo todel, kad suabejojau ar aliuminio arba vario viela nebus per minksta g.gif nes internetinej parduotuvej radau tik tokias
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2010 02 22, 12:31)
Tiesa, vienintelis minusas užsakinėjant pirmą kartą iš interneto, yra tai, kad nelabai įsivaizduoji karoliukų dydžio.

va va, ir man taip buvo, kai gavusi pamačiau per mažą dydį. doh.gif gerai, kad nedaug buvo. užtat dabar jau žinau.
Atsakyti
Tas prašovimas su dydžiais pirmą kartą perkant, tai tikriausiai visoms būna biggrin.gif Aš irgi pirmus kartus pirkdama ryyškiai apsišoviau doh.gif
Atsakyti
O as apsisoviau apsipirkinedama blink.gif uzsisakiau visokiu smeigtuku, uzsegimu, jump rings ( nezinau kaip jie lietuviskai vadinasi), o juk juos galima is vielos paciai issilankstyt doh.gif o man kaip pradedanciai netgi uzsegimus galima paciai issilankstyt ir net pacius paprasciausius vinukus...
imesiu linku, jei jums idomu
http://www.squidoo.com/headpin
http://jewelrymaking...ry_Findings.htm
Atsakyti
Labas wink.gif

Vyliuosi, kad padesite, mergaites.. blush2.gif blush2.gif bigsmile.gif

Man reikia is biserio apsiuti, na paimkim kad ir sages krastelius. pvz turiu nusidekupazinus viduriuka ir aplinkui noriu tarsi "priburbuliuoti" su biseriu.
Ir nezinau kaip tai padaryti, gal patarsite, kaip tvirtinti ir kokiu budu prisiuti. bandziau taip "belekaip", na netvarkingai taip galima sakyti siuti, bet nezinau gavos ne per graziausiai ir viska isardziau. Siuvu tik su valu, nes labai gerai ir stabiliai laikosi. Tai va nezinau kaip ir bedaryti, todel esu cia ir lauksiu atsakymu ir patarimu.. bigsmile.gif
Atsakyti