Įkraunama...
Įkraunama...

Pradžiamokslis

labas as ir noriu i jusu gretas esu naujoke tai ir labai idomu daug ka suzinoti paskaitineju jusu miontis tai radau nemazai geru patarimu. smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Junksiuos ir as prie jusu. Saziningai perskaiciau viska. Dariausi sarasiuka ko reikia. Dabar klausimas iskilo. Kaip geriau ar viska uzsisakineti internetu ar vaziuoti i parduotuve viska pirkti. Esu is klaipedos.
Atsakyti
QUOTE(@Smilte@ @ 2010 02 22, 10:34)
Sveikutes  4u.gif
Junksiuos ir as prie jusu. Saziningai perskaiciau viska. Dariausi sarasiuka ko reikia. Dabar klausimas iskilo. Kaip geriau ar viska uzsisakineti internetu ar vaziuoti i parduotuve viska pirkti. Esu is klaipedos.

Nežinau, kaip kam - kai kurie mėgsta "gyvai" apžiūrėti, rankose palaikyti karoliukus prieš perkant... Bet aš tai, pavyzdžiui, tose parduotuvėse pasimetu, pamirštu, ką norėjau nupirkti ir, to pasekoje, priperku nereikalingų dalykų, o to, ką reikia, nenuperku... Todėl į tokias parduotuves eiu tik su labai konkrečiu sąrašiuku biggrin.gif O štai internetinėse parduotuvėse ramiai sau galiu užeiti, kada noriu, palyginti kainas (būna, kad labai skiriasi), asortimentą, siuntimo išlaidas (man rūpi, labai mėgstu pirkti ten, kur pigesnis siuntimas rolleyes.gif )... Be to, galiu įdėti į krepšelį, paskui po kurio laiko vėl pasijungi ir dadėti, arba išmesti, jeigu persigalvojau. Žodžiu, turiu laiko ir galimybių pamąstyti, ką noriu sukurti, kokių detalių man tam reikėtų unsure.gif Tiesa, vienintelis minusas užsakinėjant pirmą kartą iš interneto, yra tai, kad nelabai įsivaizduoji karoliukų dydžio. Pvz., aš pačioje pradžioje užsisakiau 6 mm perliukų ir akmenukų ir įsivaizdavau, kad jie dideli biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif O pasirodo - smulkučiai doh.gif Tai, aišku, dėl šito galima į normalią parduotuvę nueiti, bent jau rankose palaikyti, kad būtų įsivaizdavimas... Bet aš tai už internetą ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2010 02 22, 11:31)
Nežinau, kaip kam - kai kurie mėgsta "gyvai" apžiūrėti, rankose palaikyti karoliukus prieš perkant... Bet aš tai, pavyzdžiui, tose parduotuvėse pasimetu, pamirštu, ką norėjau nupirkti ir, to pasekoje, priperku nereikalingų dalykų, o to, ką reikia, nenuperku... Todėl į tokias parduotuves eiu tik su labai konkrečiu sąrašiuku  biggrin.gif  O štai internetinėse parduotuvėse ramiai sau galiu užeiti, kada noriu, palyginti kainas (būna, kad labai skiriasi), asortimentą, siuntimo išlaidas (man rūpi, labai mėgstu pirkti ten, kur pigesnis siuntimas  rolleyes.gif )... Be to, galiu įdėti į krepšelį, paskui po kurio laiko vėl pasijungi ir dadėti, arba išmesti, jeigu persigalvojau. Žodžiu, turiu laiko ir galimybių pamąstyti, ką noriu sukurti, kokių detalių man tam reikėtų  unsure.gif  Tiesa, vienintelis minusas užsakinėjant pirmą kartą iš interneto, yra tai, kad nelabai įsivaizduoji karoliukų dydžio. Pvz., aš pačioje pradžioje užsisakiau 6 mm perliukų ir akmenukų ir įsivaizdavau, kad jie dideli  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  O pasirodo - smulkučiai  doh.gif  Tai, aišku, dėl šito galima į normalią parduotuvę nueiti, bent jau rankose palaikyti, kad būtų įsivaizdavimas... Bet aš tai už internetą  ax.gif  biggrin.gif

Tai nusprendziau taip nueisiu i parduotuve apsiziuresiu, bent jau kaip viskas gyvai atrodo lotuliukas.gif . Tada ziuresim gal interenetu uzsisakinesiu. O internetu kai uzsisakai i namus atveza ar kaip ? nieko nepirkusi dar taip. g.gif
Atsakyti
QUOTE(@Smilte@ @ 2010 02 22, 11:43)
Tai nusprendziau taip nueisiu i parduotuve apsiziuresiu, bent jau kaip viskas gyvai atrodo  lotuliukas.gif . Tada ziuresim gal interenetu uzsisakinesiu. O internetu kai uzsisakai i namus atveza ar kaip ? nieko nepirkusi dar taip.  g.gif

Aga, siunčia registruotu paštu, kurį pristato į namus pasirašytinai. Gaila, kad aš dieną dirbu, tai niekada manęs paštininkė namuose nepagauna, palieka pranešimą, o jau su juo reikia vilktis į paštą atsiimti verysad.gif
Atsakyti
as tai daugiausiai perku internetu thumbup.gif , nes kainos daug mazesnes nei parduotuvese ir daznai pasirinkimas didasnis buna (kai kuriose)... Vienas dalykas ko nerandu parduotuvese uz normalia kaina ir ivairoves, tai SMEIGTUKAI ! parduotuvese kiek uzmatau buna dazniausiai ilgi, arba nenormalia kaina pvz 40 centu paprastas ilgas smeigtukas... doh.gif
Atsakyti
tai va pas mane su tuo pastu ne kas tada bus. Gyvenu nuosavam name, cia pasta nesa kada nori. as kiekviena menesi siunciuosi korteles apie soda, tai kartais tiek atsilieka kad net dvieju men. iskart atnesa. Tai bijau kad labai ilgai pas mane eis, ne pastas, o pastininke doh.gif . Per kiek dienu gaunat jus. Kiek mazdaug jus per viena karta uzsisakot uz kokia suma g.gif . Kiek man pradziai reikes. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Diidi @ 2010 02 22, 13:56)
as tai daugiausiai perku internetu  thumbup.gif , nes kainos daug mazesnes nei parduotuvese ir daznai pasirinkimas didasnis buna (kai kuriose)... Vienas dalykas ko nerandu parduotuvese uz normalia kaina ir ivairoves, tai SMEIGTUKAI ! parduotuvese kiek uzmatau buna dazniausiai ilgi, arba nenormalia kaina pvz 40 centu paprastas ilgas smeigtukas... doh.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Va ir man su smeigtukais amžina problema. Noriu daug, bet trumpų (20 mm), kad galima būtų kekes darytis ir pan., bet negi dabar pirksi po 40 ct, juk labai brangiai gaunasi doh.gif

QUOTE(@Smilte@ @ 2010 02 22, 14:23)
tai va pas mane su tuo pastu ne kas tada bus. Gyvenu nuosavam name, cia pasta nesa kada nori. as kiekviena menesi siunciuosi korteles apie soda, tai kartais tiek atsilieka kad net dvieju men. iskart atnesa. Tai bijau kad labai ilgai pas mane eis, ne pastas, o pastininke  . Per kiek dienu gaunat jus. Kiek mazdaug jus per viena karta uzsisakot uz kokia suma  . Kiek man pradziai reikes.

Registruotų laiškų pristatymo "norma" (čia pagal pašto standartus biggrin.gif ) - išsiuntimo diena + 3 dienos. Aš paprastai gaunu per dvi. Šiaip su registruotais laiškais griežtesnė tvarka, negu su paprastais, nes juos galima atsekti ir pašto tinklapyje pažiūrėti, ar jau gautas jūsų pašto skyriuje, ar ne, ir kelti vėjus, jei ką biggrin.gif
O dėl to, ko pradžiai reikia... Labai sunku pasakyti, priklauso nuo to, ką sugalvojot daryti (pirma būtinai reikia idėjos rolleyes.gif ) mirksiukas.gif
Atsakyti
Na, aš kelis kartus užsisakinėdama el. parduotuvėse nurodžiau, kad pristatytų man prekes į darbą mirksiukas.gif , o kolegėms kaip smalsu buvo lotuliukas.gif , kelios irgi įsitraukė į darbštuolių auksarankių gretas lotuliukas.gif
Patinka ir man internetu užsisakinėti, jokios pardavėjos savo nuomonės neperša doh.gif ir kainų skirtumas ir asortimentas skiriasi ir t.t. privalumų daugiau nei trūkumų.
vakare sau sėdžiu su arbatikės puodeliu ir renkuosi neskubėdama smile.gif
o šiaip visada po ranka turiu linuotę, kad geriau įsivaizduočiau kokio dydžio ten karoliukas.
Atsakyti
QUOTE(@Smilte@ @ 2010 02 22, 14:23)
tai va pas mane su tuo pastu ne kas tada bus. Gyvenu nuosavam name, cia pasta nesa kada nori. as kiekviena menesi siunciuosi korteles apie soda, tai kartais tiek atsilieka kad net dvieju men. iskart atnesa. Tai bijau kad labai ilgai pas mane eis, ne pastas, o pastininke  doh.gif . Per kiek dienu gaunat jus. Kiek mazdaug jus per viena karta uzsisakot uz kokia suma  g.gif . Kiek man pradziai reikes.  g.gif


Aš turiu panašią problemą, tai užsakinėju siuntinukus tiesiai į paštą. Tiesiog užsakant reikia parašyti pašto adresą ir prirašyti "Iki pareikalavimo". Parduotuvė atsiunčia registracijos numeriuką, pagal jį pasižiūri kada jau pašte, nueini į paštą, pasakai savo pavarde ir gauni.
Aš taip visada darau, nes pas mus paštininkės nesivargina iki antro aukšto palypėt- arba palieka pašto dėžutėj lapelį (nors esam namie) ir vaikai juos suplėšo, kažkada net visą siuntinį reigstruotą pašto dėžutėj radau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rudens-vaikas @ 2010 02 22, 18:46)
Aš turiu panašią problemą, tai užsakinėju siuntinukus tiesiai į paštą. Tiesiog užsakant reikia parašyti pašto adresą ir prirašyti "Iki pareikalavimo". Parduotuvė atsiunčia registracijos numeriuką, pagal jį pasižiūri kada jau pašte, nueini į paštą, pasakai savo pavarde ir gauni.
Aš taip visada darau, nes pas mus paštininkės nesivargina iki antro aukšto palypėt- arba palieka pašto dėžutėj lapelį (nors esam namie) ir vaikai juos suplėšo, kažkada net visą siuntinį reigstruotą pašto dėžutėj radau  doh.gif

kokiose el parduotuvese uzsisakinejat. Bandysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(@Smilte@ @ 2010 02 22, 20:05)
kokiose el parduotuvese uzsisakinejat. Bandysiu  4u.gif


Labiausiai ko gero patinka lelija.lt - niekada nebuvo problemų jokių, nuo 50 lt siuntimas nemokamas ir dar dovanėlių visada įdeda. Dar patinka veriniams.lt, nes jeigu sumoki iki 16 h, tai sekantį rytą jau siuntinukas guli pašte, žodžiu, jei reikia ko skubiai, tai aš iš ten sakausi bigsmile.gif Dar kartais perku iš rankdarbiai.com, bet kadangi aš Vilniuj, tai atsiimu tiesiai iš jų.
Sakiausi keletą kartų iš perliukas.lt, bet paskutinį kartą likau nelabai patenkinta, nes siuntė vos ne dvi savaites, kai kurių prekių neturėjo, tai įdėjo gražą pinigais ir net neklausė - gal man tada ir kitų prekių nebereikia ar gal kokį kitą atspalvį pasirinkčiau.
Dabar buvau neseniai užsisakius iš daiwa.lt, nes tik ten buvo akmenėlių, kurių man reikėjo. Bet nepatiko, kad net prašant neatsiunčia registracijos numerio (visos kitos mano minėtos parduotuvės jį atsiunčia ir neprašytos), ir net nepasako, kada išvis siuntinį išsiuntė, kol nepaklausi. Bet prekių kokybė gera.
Atsakyti