Įkraunama...
Įkraunama...

Pradžiamokslis

QUOTE(fuksė @ 2010 02 16, 20:49)
Neringuska -  thumbup.gif  - maladečas. Leisk man tau pasakyt, kas man įkrito į akį - I auskariukų plikos kilpelės, su karoliuku geriau atrodo. Neužbaitai kaip tai. g.gif
O aš , o aš dar nieko nepadariau - tyliau skaitinėju per visur, brandinu mintį.  blush2.gif Ot prisižiūrėjau grožybių.... wub.gif Nors įrankius jau visus turiu ir senokai bei senus savo papuošalus transformavau.  biggrin.gif

Ai, kaip savai dukrai užtenka pradžiai ir tokių biggrin.gif sau vistiek tokius rimtesnius daraus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(neringuska @ 2010 02 12, 17:50)
Sveikutes ir aš noriu parodyt savo pirmą blyną  blush2.gif
user posted image

Labai gražūs auskariukai wub.gif Super! O norėjau paklausti kur pirkai tuos šviesiai mėlynus karoliukus kur tokie kaip pacukruoti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jegle @ 2010 02 17, 23:06)
Labai gražūs auskariukai  wub.gif  Super! O norėjau paklausti kur pirkai tuos šviesiai mėlynus karoliukus kur tokie kaip pacukruoti?  ax.gif

Pas mus Palangoj biggrin.gif jie iš išorės atrodo kaip veltinukai, o jie yra paprasti plastmasiniai ir aptraukti kažkokiu pūkeliu g.gif
Atsakyti
QUOTE(neringuska @ 2010 02 18, 11:10)
Pas mus Palangoj  biggrin.gif  jie iš išorės atrodo kaip veltinukai, o jie yra paprasti plastmasiniai ir aptraukti kažkokiu pūkeliu  g.gif

Kaip fainai.. wub.gif Man jie labai gražūs, bent jau nuotraukoje tai tikrai super atrodo.. wub.gif Įdomu tokių Kaune rasti įmanoma būtų? g.gif Gal kuri užmatėte kur? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jegle @ 2010 02 18, 12:22)
Kaip fainai..  wub.gif  Man jie labai gražūs, bent jau nuotraukoje tai tikrai super atrodo..  wub.gif  Įdomu tokių Kaune rasti įmanoma būtų?  g.gif  Gal kuri užmatėte kur?  g.gif

Turėtų būti, jie visai pigučiai, maišelis kainavo 4 lt., o ten įeina apie 20-30 štukų, net neskaičiavau ax.gif
Atsakyti
Sveikutes esamos ir pradedancios auksarankes. 4u.gif Jungiuosi i jusu gretas ir rodau savo pirmuosius darbelius. blush2.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Amila*: 18 vasario 2010 - 23:04
QUOTE(*Amila* @ 2010 02 18, 23:02)
Sveikutes esamos ir pradedancios auksarankes. 4u.gif Jungiuosi i jusu gretas ir rodau savo pirmuosius darbelius. blush2.gif

Darbeliai simpatiški, ale nuotraukų kokybė... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivorykste:) @ 2010 02 19, 08:22)
Darbeliai simpatiški, ale nuotraukų kokybė...  doh.gif

Je,je..nesusitvarkau su savo fotiku. blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Esu naujokė. Jau esu pasidariusi kelias paprastas apyrankes, bet man vis kyla klausimas
Gal galite paaiškinti, kaip reikia sujungti tas karoliukų eiles? Na, kad kai tos zilkutės sujungia dvi eilutes karoliukų? Aš niekaip nesuprantu,negi per kiekvieną tą sujungimą 2 eilučių reikia užrišt mazgą...
Iš knygos Karoliukai:
86 psl esantis pakabutis rožinis jurginas... Kaip ten sujungti visas eiles?
Nieko nesuprantu... ;[
Atsakyti
Sveikos vel 4u.gif Padekit susigaudyt.Nusipirkau vel veriniams ar apyrankems uzbaigimui tokiu burbuliuku kur viduje dedas spaustukai ar mazgelius paslepia.Ir ipratus visada esu naudot su skylute juos,iveriu ziedeli.Be akiniu neapsiziurejau kas maiseli ir eilini karta nusipirkau burbuliukus su galiukais- uzlenkti kabliukai doh.gif doh.gif doh.gif Tai kaip prie ju tvirtinasi kas?Ar ten uzsegimas iskart kabliuku sukeitimas ar ziedeli idet ir uzlenkt reikia?Ot nemegstu tokiu ir nupirkau tokiu blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mam4_xl @ 2010 02 20, 20:21)
Esu naujokė. Jau esu pasidariusi kelias paprastas apyrankes, bet man vis kyla klausimas
Gal galite paaiškinti, kaip reikia sujungti tas karoliukų eiles? Na, kad kai tos zilkutės sujungia dvi eilutes karoliukų? Aš niekaip nesuprantu,negi per kiekvieną tą sujungimą 2 eilučių reikia užrišt mazgą...
Iš knygos Karoliukai:
86 psl esantis pakabutis rožinis jurginas... Kaip ten sujungti visas eiles?
Nieko nesuprantu... ;[

Jei gerai supratau, tai tu nori dviejų eilių apyrankės? Tai paprasčiausiai imk du troselius (ne žilkutes) suverk karoliukus ir suėmusi abu galus užtvirtink tokiu spaustuku user posted image Tada dėk žieduką ir užsegimą mirksiukas.gif

QUOTE(faustina @ 2010 02 21, 13:18)
Sveikos vel 4u.gif Padekit susigaudyt.Nusipirkau vel veriniams ar apyrankems uzbaigimui tokiu burbuliuku kur viduje dedas spaustukai ar mazgelius paslepia.Ir ipratus visada esu naudot su skylute juos,iveriu ziedeli.Be akiniu neapsiziurejau kas maiseli ir eilini karta nusipirkau burbuliukus su galiukais- uzlenkti kabliukai doh.gif  doh.gif  doh.gif Tai kaip prie ju tvirtinasi kas?Ar ten uzsegimas iskart kabliuku sukeitimas ar ziedeli idet ir uzlenkt reikia?Ot nemegstu tokiu ir nupirkau tokiu blush2.gif  lotuliukas.gif

Šiaip jie labai nepatikimi.. unsure.gif Bet jei jau taip pasitaikė, tai užlenk tą užsegimą ir dėk žeduką. Principas panašus.
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2010 02 21, 14:49)
Jei gerai supratau, tai tu nori dviejų eilių apyrankės? Tai paprasčiausiai imk du troselius (ne žilkutes) suverk karoliukus ir suėmusi abu galus užtvirtink tokiu spaustuku user posted image Tada dėk žieduką ir užsegimą mirksiukas.gif
Šiaip jie labai nepatikimi.. unsure.gif  Bet jei jau taip pasitaikė, tai užlenk tą užsegimą ir dėk žeduką. Principas panašus.

Aciu labai smile.gif As taip ir maniau kad kazkokie nevisai geri jie...Nieko,reikes kazkaip sunaudot doh.gif
Atsakyti