Įkraunama...
Įkraunama...

Pradžiamokslis

Su paprastom replėm galima suspausti kaip "blyną" spaustuką, bet jų pasitaiko nekokybiškų ir lūžinėja verysad.gif Aš dar bandžiau tą blyną dar per pusę suspausti su paprastom plokščiom replytėm, tai kol kas kiek spaustukų išbandžiau - visi sulūžo rolleyes.gif
Atsakyti
user posted image

stai kaip gavosi blush2.gif tik ta uzsegima reikia keisti, ba kazkaip gremezdiskai atrodo...
o tuos burbuliukus nuo apacios tikiuosi kazkaip nukrapstyti ir uzdeti normaliai ax.gif tikiuosi pavyks

gal kas patarimu duos del iverimo i ausi... koki cia geriau butu pritaisyti?
aciuz
Atsakyti
Šitiems auskarams labiausiai tiktų adatėlės tipo įvėrimas į ausį smile.gif
Patys auskarėliai labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyO @ 2010 02 11, 18:11)
Šitiems auskarams labiausiai tiktų adatėlės tipo įvėrimas į ausį smile.gif
Patys auskarėliai labai thumbup.gif

Pritariu.Mano manymu dailiausiai vinukai atrodytu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyO @ 2010 02 11, 18:11)
Šitiems auskarams labiausiai tiktų adatėlės tipo įvėrimas į ausį smile.gif
Patys auskarėliai labai thumbup.gif



QUOTE(SoKoLedine @ 2010 02 11, 19:12)
Pritariu.Mano manymu dailiausiai vinukai atrodytu  drinks_cheers.gif



lygiai taip pat manau smile.gif
kazkodel pardaveja man tokius iverimus parekomendavo...o as nesusimascius paemiau smile.gif

o kaip del spaustuku? kaip manot, ar imanoma kazkaip uzspausti be spec replyciu? nejaugi kruva repliu pirkti reiks? ax.gif
Atsakyti
Sveikutes ir aš noriu parodyt savo pirmą blyną blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos.
Nusprendžiau pasigamint auskariukus prie pat ausies. Manau, kad tam tiktų "kabošonas" bet bijau apsirikti. blush2.gif Ką galėtumėt patarti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuode @ 2010 02 15, 16:49)
Sveikos.
Nusprendžiau pasigamint auskariukus prie pat ausies. Manau, kad tam tiktų "kabošonas" bet bijau apsirikti.  blush2.gif  Ką galėtumėt patarti? 4u.gif

Kokius konkrečiai auskariukus? g.gif Kabošonas čia tinka mažiausiai schmoll.gif Nebent bus specialus mažiukas.
Atsakyti
Sveikos, gal galit pasufleruoti, kur rasti pakabuku mobiliajam telefonui su juoda virvele? Anksciau uzsakinejau is veriniams.lt, bet dabar ten su juoda virvele neliko, o niekur kitur negaliu rasti schmoll.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2010 02 16, 17:15)
Sveikos, gal galit pasufleruoti, kur rasti pakabuku mobiliajam telefonui su juoda virvele? Anksciau uzsakinejau is veriniams.lt, bet dabar ten su juoda virvele neliko, o niekur kitur negaliu rasti  schmoll.gif  verysad.gif

Yra čia http://www.lelija.lt....php?cPath=2_89
Atsakyti
QUOTE(Jolanta1986 @ 2010 01 02, 15:40)
Visada savo klausimus gali paklausti čia, būtinai padėsim  blush2.gif


Labukas visoms,
ir aš pas Jumis, pajamsite? biggrin.gif
Naujokei labai sunku....susigaudyti.
Taigi, gal galetimėte pasakyt, tarp akmenėlių tokie mažučiai burbuliukai būna, kokio jie dydžio? Ar 2 mm. ar didesni.
Ir dar.....įkelkite nuorodą į pirmą temą, mielai perskaitysiu, kad neklausinėt veltui.
Dėkoju. 4u.gif Gal čia nepasijausiu, kaip šnypas, norintys sužinoti ,,komercinę paslaptį", nes auksarankėse šian mėginau mergikių paklausinėti, vajeiku, pasijaučiau it būčiau..... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(neringuska @ 2010 02 12, 17:50)
Sveikutes ir aš noriu parodyt savo pirmą blyną  blush2.gif
user posted image


Neringuska - thumbup.gif - maladečas. Leisk man tau pasakyt, kas man įkrito į akį - I auskariukų plikos kilpelės, su karoliuku geriau atrodo. Neužbaitai kaip tai. g.gif
O aš , o aš dar nieko nepadariau - tyliau skaitinėju per visur, brandinu mintį. blush2.gif Ot prisižiūrėjau grožybių.... wub.gif Nors įrankius jau visus turiu ir senokai bei senus savo papuošalus transformavau. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuksė: 16 vasario 2010 - 20:57
QUOTE(LadyO @ 2010 02 16, 19:16)

dekoju labai labai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti