Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms

gadget3 labai aciu,tai reiskias man viskas sekesi gerai,tik galvojau kas cia per langelis tuscias ir ka jis gali reiksti,didelis ACIU!
Atsakyti
biggrin.gif

Linaule, tai vaaaa MATAI, kad parašyt "neišeina" neužtenka -būtinai reikia patikslinti, kame ŠAKNYS. O tas patikslinimas - arba rodai, ką išmezgei, arba papasakoji, kur kliurka.

Sėkmės cool.gif
Atsakyti
Labas rytas. Merginos kaip, kas kiek akiu, neleisti V tipo kakla, kad graziai gautusi? Kai ji apmegsti jau radau, bet kas kiek akiu nuleisdineti tai kazkaip nerandu g.gif blush2.gif Aciu.
Atsakyti
Bijuna,

{plepumas man šį šaltą rytą}

PASIBRAIŽYK, kaip nuleista tau gražu, ir nuleidinėk taip, kad būtų tip-top pagal tavo iškarpą. JUK akių nuleidžiamų skaičius ir nuo siūlų storumo, ir nuo rašto priklauso.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 15 gruodžio 2009 - 10:04
QUOTE(Skarlet @ 2009 12 14, 21:24)
O man kaip tik kančia su tais valiniais  unsure.gif Gal kokia paslaptis yra?  ax.gif


gadget labai issamiai isdeste visus valiniu virbalu niuansus smile.gif as tik nuo saves galiu prideti, kad man jie patinka del to, kad :
1. nuo ju nenubega akys ir nereikia paskui ju surinkineti (nuo paprastuju kazkodel man nuolat pabega akys doh.gif )
2. jei noriu prisideti prie saves ir pasimatuoti ar pakankamo pvz plocio mezginys, tai su paprastais virbalais man to padaryt nepavyksta.
3. man patinka, kad mezginys buna lankstus.

paslapties jokios nera, tiesiog man su jais patogiau megzti. ir tiek ax.gif todel neturiu ne vienu ne valiniu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirtyšė: 15 gruodžio 2009 - 11:03
Sveikos 4u.gif , tikiuosi ir man galės kuri pagelbėti, labai mėgstu nerti apskritas servetėles ir man jos gaunasi puikiai, bet vat užsinorėjau nusinerti tokią gražią keturkampę servetėlę. Niekada nesu tokios nėrusi ir nežinau kaip ją pradėti blush2.gif raštelis ten paprastas pilni ir tušti langeliai, bet kaip pradėti? Pvz, nuneriu pirmai eilutei 40 akių pynelę, tada išneriu eilutę stulpeliu su vienu užmetimu, o kaip sekančią eilutę nerti? Apsukti visą nėrinį kaip mezgime? blush2.gif Labai ačiū jei kuri atsakysite mirksiukas.gif
Papildyta:
turbūt ne čia pataikiau unsure.gif
Atsakyti
prasau, padekite susirasti schema su aprasu kaip padaryti dviguba krasteli (toki, kur gaunasi iskart du sluoksniai) is anksto labai aciu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Martta @ 2009 12 15, 14:37)
Sveikos 4u.gif , tikiuosi ir man galės kuri pagelbėti, labai mėgstu nerti apskritas servetėles ir man jos gaunasi puikiai, bet vat užsinorėjau nusinerti tokią gražią keturkampę servetėlę. Niekada nesu tokios nėrusi ir nežinau kaip ją pradėti blush2.gif raštelis ten paprastas pilni ir tušti langeliai, bet kaip pradėti? Pvz, nuneriu pirmai eilutei 40 akių pynelę, tada išneriu eilutę stulpeliu su vienu užmetimu, o kaip sekančią eilutę nerti? Apsukti visą nėrinį kaip mezgime? blush2.gif Labai ačiū jei kuri atsakysite mirksiukas.gif
Papildyta:
turbūt ne čia pataikiau unsure.gif


nežinau, ar čia pataikei, bet galiu pabandyti paaiškinti. baigi nerti pirmą eilę, tada nuneri 3 akių pynelę (kur atstoja stulpelį su užmetimu), apsuki darbą ir neri toliau pagal raštą. taip, kaip mezgime 4u.gif
Atsakyti
nu broliuj rombiadai liko tik pazastis su kaklu.tikiuos nesusimausiu blush2.gif dabar griebsiu vyrui megzt turiu 300 gr vilnoniu siulu ar uztektu kazkur 1.70 ugio ir apie 69 svorio vyrui siulu.ir jei kartais neuzteks ar vilna nesusipyks su pusvilne.nu turiu galvoj po skalbimo.pusvilnes deciau nedaug.
Atsakyti
Junigeda2,

niu kaip thumbup.gif


Sėkmės baigiamosios tau.

O tas 300 g. kokio metražo? Vilna nei su pusvilne, nei su medvilne man nesipyko {neskalbiu gi NE TA PROGRAMA}.


DVIGUBAS KRAŠTELIS yra pavaizduotas AIŠKIAI LABAI toje rusiškoje knygoje, kurios nuorodą visai neseniai įdėjau. Net jei rusiškai nekerti, paveiksliukai superaiškutukai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 15 gruodžio 2009 - 17:57
QUOTE(gadget3 @ 2009 12 15, 19:55)
Junigeda2,

niu kaip thumbup.gif
Sėkmės baigiamosios tau.

O tas 300 g. kokio metražo? Vilna nei su pusvilne, nei su medvilne man nesipyko {neskalbiu gi NE TA PROGRAMA}.
DVIGUBAS KRAŠTELIS yra pavaizduotas AIŠKIAI LABAI toje rusiškoje knygoje, kurios nuorodą visai neseniai įdėjau. Net jei rusiškai nekerti, paveiksliukai superaiškutukai biggrin.gif

velnias zino ten ant popieriuko kaip ir jardai 118 cia phyldar siulai.
Atsakyti
QUOTE(Meškuolė @ 2009 12 15, 18:30)
nežinau, ar čia pataikei, bet galiu pabandyti paaiškinti. baigi nerti pirmą eilę, tada nuneri 3 akių pynelę (kur atstoja stulpelį su užmetimu), apsuki darbą ir neri toliau pagal raštą. taip, kaip mezgime  4u.gif

oi, labai ačiū
friends.gif
Atsakyti