Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms

...little mary..., o parooodysi, kas išeis?
ŠIAI TEMAI reikia parooodymų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 07 kovo 2010 - 20:24
Merginos, "geroji sukryžminta akis" - kaip ją išmegzti? g.gif Nesuprantu.
Ačiū. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rinesa @ 2010 03 08, 18:42)
Merginos,  "geroji sukryžminta akis" - kaip ją išmegzti?  g.gif Nesuprantu.
Ačiū.  smile.gif


nezinau ar suprasi mano paaiskinima.kai mezgam gera aki paprastai virbalai duriam is virsaus,o kad butu kryzmine,reikia priesingai-virbala durti is apacois,tada akis tarsi persisuka,tai vadinama kryzmine akimi.
Atsakyti
Schema

Su skaičiukais aišku, o ką schemoj reiškia juodas kvadratukas, rombas, tiesus trikampis, tušti langeliai?
4u.gif
Atsakyti
Ausruze, supratau, ačiū. O išvirkščia kaip? g.gif
Atsakyti
Norėčiau patarimo, kaip geriau nerti suknelę - visą iš karto, t.y. aplinkui ar geriau atskirom dalim? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rinesa @ 2010 03 08, 22:51)
Ausruze, supratau, ačiū. O išvirkščia kaip?  g.gif

STAI TAIP
http://www.youtube.c...h?v=7_Ca9PiEvQ8
Atsakyti
sveikutes,mergaites ,padekit. 4u.gif mezgu pleduka,mezgu is atskiru kvardatuku,paskui juos sujunksiu.mezgiau ripsu ir noriu,kad gerosiomis akimis issimegztu sirdele.visaip bandziau ir paisiausi schema na nesigauna,faktas tas ,kad turiu schema is interneto,bet nezinau kaip paaiskinti ji man neisimezga gaunasi susimaise akys.nesuprantu,kaip bet bandau paaiskint ko as nesuprantu.mezgu ripsu .20akiu gerosioms ir 1 blogaja tada19 gerosimis .pas mane ant virbalo 40 akiu .ta viena blogoji pagal schema sirdeles smaigaliukas.tada apsuku mezgini ir turiu ziureti schema ar megzti viena eile vientik gerosiomis?neziurint i schema? .na nemoku paaiskinti,bet kas tai daro tikrai man paaiskins.tikiuosi 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,
gal nelabai tinkamoj temoj uzduosiu klausima, bet gal kas zino ir atsakys. Radau viename rusu forume salius, numegztus man nematyta ir negirdeta technika. Mergina, kuri tuo uzsiima, irgi nezino kaip vadinasi, kazkaip reikia pasigaminti rema, siulai tvirtinami prie jo vinukais be ketureliu ir tada kazkaip reikia tuos siulus supinti. Vienzo, as nieko nesupratau doh.gif bet labai grazu wub.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(kavenska @ 2010 03 10, 16:48)
Laba diena,
gal nelabai tinkamoj temoj uzduosiu klausima, bet gal kas zino ir atsakys. Radau viename rusu forume salius, numegztus man nematyta ir negirdeta technika. Mergina, kuri tuo uzsiima, irgi nezino kaip vadinasi, kazkaip reikia pasigaminti rema, siulai tvirtinami prie jo vinukais be ketureliu ir tada kazkaip reikia tuos siulus supinti. Vienzo, as nieko nesupratau doh.gif bet labai grazu wub.gif



Sakyčiau, kad "į temą" šitoj temelėj.
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2010 03 03, 19:50)
Mano manymu reikia megzti apvalinta viršutine dalim trapeciją, tada bus patogi forma. O apvalinimą galima pagal savo pečių liniją pasidaryt - nusibraižyt kokią paprastutę "angelo pozos" iškarpą, ir jau pagal ją ir pagal siūlus nuleidinėt {jei iš 2 gab.} arba sumezginėt {jei ratu mezgama}.

Papaišymo reikia?



Sveikutes blush2.gif esu nauja sioj temelej. Gadget3 gal galit papaisyti sios apykalkes schemute, kaip reiktu megzti ta trapecija blush2.gif t.y. kokia forma reiktu ismegzti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rendi @ 2010 03 10, 21:22)
Sveikutes blush2.gif esu nauja sioj temelej. Gadget3 gal galit papaisyti sios apykalkes schemute, kaip reiktu megzti ta trapecija blush2.gif t.y. kokia forma reiktu ismegzti  blush2.gif


Štai taip maždaug:
user posted image

Atsakyti