Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms

user posted image

Gal galite paaiskinti, kaip megzti ta simboli, kaip vistos kojele tik i virsu nukreipta?
Angliskas paaskinimas: central double increase: knit into the back of the st into the row below, then knit into the back of the first st on left needle; then with left needle lift the left side stand of the same st into the row below and K1b into this strand

Aciu jums is naksto!
Atsakyti
QUOTE(Sūpynės @ 2010 02 24, 22:12)
gal kuri vel pades
mezgu liemene pagal si aprasyma http://www.tindirind...liemene-su-gele
tik va nezinau, kaip nuleisti akis kaklo linijai
parasyta kaklo linijai nuleiskite 40 akių.

tai cia imti per mezginio vidury nuleisti 40 akiu toj pacioj eilej? blush2.gif


padekit, prasau, kaip megzti dekolte? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti

QUOTE(Peachgirl @ 2010 02 26, 17:03)
user posted image

Gal galite paaiskinti, kaip megzti ta simboli, kaip vistos kojele tik i virsu nukreipta?
Angliskas paaskinimas: central double increase: knit into the back of the st into the row below, then knit into the back of the first st on left needle; then with left needle lift the left side stand of the same st into the row below  and K1b into this strand

Aciu jums is naksto!


Na as tokia pat cia uzklydus naujoke, tad tikiuosi nesuklaidinsiu ax.gif
Bet mano knygelej sitas simbolis paaskintas taip: "is vienos akies ismegztos 3 akys".. Nebent tie simboliai skirtinguose saltiniuose skirtingas reiksmes turi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jelia @ 2010 02 26, 22:08)
Na as tokia pat cia uzklydus naujoke, tad tikiuosi nesuklaidinsiu ax.gif
Bet mano knygelej sitas simbolis paaskintas taip: "is vienos akies ismegztos 3 akys".. Nebent tie simboliai skirtinguose saltiniuose skirtingas reiksmes turi?  g.gif


Aciu, reikes pabandyti. Man kazkaip susiviete, kad cia trys sumegztos, kur vidurinioji virsuje eina, tai bandziau bandziau, akiu pritruko, nieko nesigavo... Kelis kiaurarascius pabandziau, tai dabar jau mazdaug isivaizduoju kaip kas.
Atsakyti
QUOTE(Sūpynės @ 2010 02 26, 18:30)
padekit, prasau, kaip megzti dekolte? blush2.gif  4u.gif



Pagal tavo parašymą tai lyg ir reikėtų nuleist 40 akių vienu gabalu - vienoj eilėj. BET man gražiau truputį kampukus užapvalinti, t.y. nuleisti kokias 28, tada iš kraštukš vis kas eilę 3-2-1 {viso nuleisi dar12}.
Atsakyti
o aš prašysiu tokios pagalbos. Gal kuri mergaitė galėtų pasakyt, ką reiškia 3 ženkliukas po 6 modelio rašteliu... Būčiau labai dėkinga 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Na, nelabai matosi tų simbolių. Kažkoks pynės kryžiavimas. Beveik pažodinis vertimas turėtų būti panašus į tokį:
2 akis nukelti prieš virbalą, kitas dvi akis išmegzti gerosiomis akimis, tada tas nukeltas išmegzti gerosiomis kryžminėmis akimis.
Atsakyti
oi, ačiū labai 4u.gif. Dabar suprast supratau, tikiuosi, kad ir išeis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2010 02 27, 09:18)
Pagal tavo parašymą tai lyg ir reikėtų nuleist 40 akių vienu gabalu - vienoj eilėj. BET man gražiau truputį kampukus užapvalinti, t.y. nuleisti kokias 28, tada iš kraštukš vis kas eilę 3-2-1 {viso nuleisi dar12}.



dekui
daugmaz isejo karsta.gif karsta.gif karsta.gif karsta.gif

mezgimas kaip narkotikas blush2.gif doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas paaiškintų (arba gal turi paveikslėlį) kaip mezgasi kryžminė geroji akis? Blogąją radau, o gerosios paaiškinimo nerandu...
Atsakyti
labas vakaras mezgejeles 4u.gif
prasau padekit numegzti toky dalyka doh.gif pradejau bet isardziau nes supratau kad nesuprantu nuo ko pradeti blink.gif doh.gif blush2.gif
user posted image
aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gwidita @ 2010 03 01, 21:36)
labas vakaras mezgejeles 4u.gif
prasau padekit numegzti toky dalyka doh.gif pradejau bet isardziau nes supratau kad  nesuprantu nuo ko pradeti blink.gif  doh.gif  blush2.gif


As megzciau kaip platu staciakampi, sulenkti, palikti kaklui "skyle" siuvant, veliau ji primegzti, sonus susiuti reiktu 4u.gif
Atsakyti