Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms

QUOTE(Ausruze @ 2010 02 23, 14:37)

man atrodo kad cia ziurint i rasta nuo apacios i virsu matosi eilute blogu akiu,kita eilute perlinio rasto,paskui eilute geru akiu,paskui vel perlinis rastas ir vel blogu akiu vorele.gal supratai ka noriu pasakyti.


Čia tas vadinamas švediškas , kiti dar vadina japonišku raštu jį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sauadsa @ 2010 02 23, 14:45)
Čia tas vadinamas švediškas , kiti dar vadina japonišku raštu jį  ax.gif


Gal galima placiau ?
Atsakyti
QUOTE(aujan @ 2010 02 22, 15:09)
Labukas
Gal kas zino, kaip reikia sita kepuryte nunerti? Koks cia rastelis? Bandau issifruoti, bet sunkiai sekasi. Aciu
user posted image


Čia tokis raštas, kai mezgi gerom/blogom, BET nelyginėse eilėse išmezgi tik blogas akis, geras tiesiog nukeli. Toks įdomus ir papildomai standintas stulpelis išeina.
Atsakyti
Laba diena mezgėjėlės. Kadangi esu pati pradininkė mezgime, tai reikia pagalbos šifruojant schemas.

user posted image
user posted image

Klausimas1. Kaip megzti blogąją mezginio pusę? Blogosios yra lyginės eilės kaip suprantu. Aprašyme rašo, kad turi būti mezgama atvirškčiai kaip parodyta. Tai ar aš gerai galvoju, kad megzti reikia žiūrint iš dešinės į kairę ir raštu:

1. eilute
bloga bloga gera gera pridedamaNauja 2sumegztosIsKairės gera gera pridedamaNauja 2sumegztosIsKairės gera gera pridedamaNauja 2sumegztosIsKairės bloga bloga pridedamNauja gera gera gera gera 2sumegztosIsKairės gera gera gera gera 2sumegztosIsDesines gera gera gera gera pridedamaNauja

2. eilute
gera gera 2sumezgamIsDesines pridedamNauja bloga bloga 2sumezgamIsDesines pridedamNauja bloga bloga 2sumezgamIsDesines pridedamNauja bloga bloga gera gera bloga pridedamNauja bloga bloga bloga bloga 2sumezgamIsKaires bloga bloga 2sumezgamIsDesines bloga bloga bloga bloga pridedamNauja bloga

Klausimas2. Nuo 13 eilutės megzti kaip parodyta sukeitus raštus pusėmis?

Klausimas3. Rašoma 112 akių uždėti, o 2 skirtos kraštams. Tai iš viso 114 ar 112 ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ·..•SunShine•..·: 23 vasario 2010 - 17:58
Šis raštas mezgamas iš abiejų pusių SUPRATAI teisingai: IŠVIRKŠČIOJOJE ousėje vietoj rašte pavaizduotų gerų akių mezgi blogas {kad iš gerosios pusės išeitų gerosios akys}.

TAIP, nuo 13 eilutės raportai {skirtingi raštukai} pasisklenka per vieną, arba apsikeičia vietomis.

Dėk 112.
Atsakyti
Sveikos auksarankes smile.gif
reikia patarimo. Mezgu mekstinuka savo mazajai, pradejau nuo nugarytes, uzdejau 100 akiu (siuliukas plonas, 70% merino vilna), isilgai eina 4 pynutes 3 akiu...arteju link rankovyciu...anksciau visada megzdavau tiesiai, t.y. neisimdavau akiu rankoves vietoj, bet man taip negrazu. Gal galit patart, kiek akiu man reiketu mazint palaipsniu ir kiek ju turetu likt? Bet noriu ne to trikampo varianto, o paprastos rankovytes.
Kazin supras mane kas nors biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aujan @ 2010 02 22, 14:09)
Labukas
Gal kas zino, kaip reikia sita kepuryte nunerti? Koks cia rastelis? Bandau issifruoti, bet sunkiai sekasi. Aciu
user posted image


Čia nerta stulpeliais su užmetimu iš storesnių minkštų medvilniniu siūlų.
Atsakyti
gal kuri kokia nuoroda ar paaiskint galit,kazkada skaiciau forume,bet dabar nerandu.Kaip graziai,apmegzti ar apnerti mezginio krasta.Nusimezgiau megztuka su atverstine apykakle,ir noriu ta krasta kazkaip graziai apdailinti.
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2010 02 23, 21:49)
gal kuri kokia nuoroda ar paaiskint galit,kazkada skaiciau forume,bet dabar nerandu.Kaip graziai,apmegzti ar apnerti mezginio krasta.Nusimezgiau megztuka su atverstine apykakle,ir noriu ta krasta kazkaip graziai apdailinti.

Gal šitoj temoj rasi ką nors tinkamo http://www.supermama...?...163209&st=0
Atsakyti
QUOTE(bazuka @ 2010 02 24, 08:59)
Gal šitoj temoj rasi ką nors tinkamo http://www.supermama...?...163209&st=0

Aciu,aciu uz temute,jau radau ir viskas pavyko thumbup.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(aujan @ 2010 02 22, 14:09)
Labukas
Gal kas zino, kaip reikia sita kepuryte nunerti? Koks cia rastelis? Bandau issifruoti, bet sunkiai sekasi. Aciu
user posted image

va cia manau toks rastelis

http://www.youtube.c...feature=related
Atsakyti
gal kuri vel pades
mezgu liemene pagal si aprasyma http://www.tindirind...liemene-su-gele
tik va nezinau, kaip nuleisti akis kaklo linijai
parasyta kaklo linijai nuleiskite 40 akių.

tai cia imti per mezginio vidury nuleisti 40 akiu toj pacioj eilej? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(J@lanta @ 2010 02 20, 16:31)
turiu tokį paprasta paaiškinimą  mirksiukas.gif

user posted image

p.s. paspaudus atsidaro didesnis langas, išsisaugok pav kompe ir pasididink - vaizdas bus liuks, viską įskaitysi  biggrin.gif


didelias dekuj 4u.gif
Atsakyti