Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms

viska isardau blush2.gif ,gal galit schema paaiskint megsiu kaip jus paaiskinsit
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 12 13, 22:22)
Pabraižiau.
user posted image



gadget, o kaip cia tuos kampus graziai uzapvalint mezgant? tiesiog sumezgant akis?

as didesnei aiskumo ir isivaizdavimo delei "pasiuvau" savo berniuku Action man'ui palaidine biggrin.gif (bo kitokios leles nei vienos namie neradau). tai tikrai graziai destosi viskas pagal tavo aprasyma. tik kaip cia apsiskaiciuoti su tais kampais, kad graziai jie issiformuotu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 12 13, 11:53)
Kiek matosi iš nuotraukos, tai mezgamas VIENAS kūno keturkampis užapvalintais viršutiniais kampais {iš jų išeina tie atlapai/neatlapai} su skylėmis rankovėms. Rankovės numegztos normaliuoju būdu ir prisiūtos. STULPELIS krašto, panašu, kad primegztas/prisiūtas atskirai {diiiiiiidelis mezginys}.

PS Kaip sekasi, seniai seniai matyta. Ar ir šis bus juodas?
Junigeda2, žaismingai mezgimą aprašei. Tikiu, kad rezultatas bus irgi nuotaikingas  mirksiukas.gif

o kas belieka po tokios rombiados doh.gif kazko jauciu,kad dar ir ardyti teks doh.gif nu nieko as ardyti pripratus irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(linaule @ 2009 12 13, 22:57)
viska isardau blush2.gif  ,gal galit schema paaiskint megsiu kaip jus paaiskinsit


Teksss megzt iš naujo, vieno raporto gabaliuką. Kitaip kaip aš žinosiu nerentgenasjukkkk, kas neišeina?

Plius galėsi mėginuką skalbti, dar kokius gėrius daryti. GERAS DAIKTAS YRA MĖGINIUKAS.

QUOTE(Mirtyšė @ 2009 12 13, 23:20)
gadget, o kaip cia tuos kampus graziai uzapvalint mezgant? tiesiog sumezgant akis?

as didesnei aiskumo ir isivaizdavimo delei "pasiuvau" savo berniuku Action man'ui palaidine  biggrin.gif (bo kitokios leles nei vienos namie neradau). tai tikrai graziai destosi viskas pagal tavo aprasyma. tik kaip cia apsiskaiciuoti su tais kampais, kad graziai jie issiformuotu?  g.gif


Prasibandyčiau ant mažo kvadratuko {nes juk pagal siūlą ir mezgimo laisvumą orientuosies}, ir nuleidinėčiau ne patį kraštą, o kai kraštines kelias akis palieki gerosiomis, ir sumezginėji vidines {man atrodo, tavo PVZ taip ir daryta}. Tada lengviau surinkinėti, kraštas nenutįsta, etc.

Actionmenas thumbup.gif


Papildyta:
Junigeda2,

ardymas - ne paccc mėgstamiausias mano užsiėmimas. Aš geriau modelį pergalvosiu per vidurį mezgimo, nei ardysiu {jei kelias eilutes, tai normaaaliai, bet didelį gabalą...insijungs kreatyvas}.
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 12 14, 12:27)
Teksss megzt iš naujo, vieno raporto gabaliuką. Kitaip kaip aš žinosiu nerentgenasjukkkk, kas neišeina?

Plius galėsi mėginuką skalbti, dar kokius gėrius daryti. GERAS DAIKTAS YRA MĖGINIUKAS.
Prasibandyčiau ant mažo kvadratuko {nes juk pagal siūlą ir mezgimo laisvumą orientuosies}, ir nuleidinėčiau ne patį kraštą, o kai kraštines kelias akis palieki gerosiomis, ir sumezginėji vidines {man atrodo, tavo PVZ taip ir daryta}. Tada lengviau surinkinėti, kraštas nenutįsta, etc.

Actionmenas thumbup.gif
Papildyta:
Junigeda2,

ardymas - ne paccc mėgstamiausias mano užsiėmimas. Aš geriau modelį pergalvosiu per vidurį mezgimo, nei ardysiu {jei kelias eilutes, tai normaaaliai, bet didelį gabalą...insijungs kreatyvas}.

nu ardyti tektu nedaug kazkur nuo kaklo niekad nemezgiau V formos kaklo tai nezinaukaip bus.tiesa kokiu budu geriausia buti uzbaigt kakliuka.siulai nera ploni.
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 12 14, 11:27)

Prasibandyčiau ant mažo kvadratuko {nes juk pagal siūlą ir mezgimo laisvumą orientuosies}, ir nuleidinėčiau ne patį kraštą, o kai kraštines kelias akis palieki gerosiomis, ir sumezginėji vidines {man atrodo, tavo PVZ taip ir daryta}. Tada lengviau surinkinėti, kraštas nenutįsta, etc.

Actionmenas thumbup.gif



supratau tavo paaiskinima.
ujjjjj, jauciu bus cia man vargelio.... doh.gif bet jau taip krito akin, kad teks bandyt ivairiais budais. gal kas ir pavyks bent jau panasaus biggrin.gif

zinai, kai vaizdine priemone pasidarai ant kazkokio modelio, tai geresnis isivaizdavimas ateina biggrin.gif

aciu tau dar karta uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
Kaklo užbaigimo DAUG DAUG nuotraukų yra toj rusiškoj knygoj, kur nuorodą įdėjau.
Papildyta:
Aš mat baisiniai angelais, burbulais ir meduoliais užsiėmiau, tai mezgu neakivaizdžiai - SM biggrin.gif

PS Mirtyše, o valinius virbalus turi tinkamo ilgio valo? Nes su paprastais tai jau bus į pabaigą plaukimo treniruoklis TOKIO DIDUMO mezginiukiukas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 14 gruodžio 2009 - 10:51
QUOTE(gadget3 @ 2009 12 14, 11:50)
Papildyta:
Aš mat baisiniai angelais, burbulais ir meduoliais užsiėmiau, tai mezgu neakivaizdžiai - SM biggrin.gif

PS Mirtyše, o valinius virbalus turi tinkamo ilgio valo? Nes su paprastais tai jau bus į pabaigą plaukimo treniruoklis TOKIO DIDUMO mezginiukiukas.


saunuole thumbup.gif meduolius kepi, o ka su burbulais ir angelais darai?

pas mane visi virbalai vien tik valiniai. man kitokiais nepatinka megzti.... pabega akys nuo virbalu ir pan. o su valiniais tokiu problemu neiskyla. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirtyšė: 14 gruodžio 2009 - 10:59
Sveikos, noreciau numegzti suneliui tokia skara- kepure http://picasaweb.goo...789962119486770 bet neisivaizduoju kaip... g.gif gal kas turi schemute, ar bent jau gali paaiskint kaip tai megzti.. buciau lb dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 12 14, 11:27)
Teksss megzt iš naujo, vieno raporto gabaliuką. Kitaip kaip aš žinosiu nerentgenasjukkkk, kas neišeina?

Plius galėsi mėginuką skalbti, dar kokius gėrius daryti. GERAS DAIKTAS YRA MĖGINIUKAS.
Prasibandyčiau ant mažo kvadratuko {nes juk pagal siūlą ir mezgimo laisvumą orientuosies}, ir nuleidinėčiau ne patį kraštą, o kai kraštines kelias akis palieki gerosiomis, ir sumezginėji vidines {man atrodo, tavo PVZ taip ir daryta}. Tada lengviau surinkinėti, kraštas nenutįsta, etc.

Actionmenas thumbup.gif
Papildyta:
Junigeda2,

ardymas - ne paccc mėgstamiausias mano užsiėmimas. Aš geriau modelį pergalvosiu per vidurį mezgimo, nei ardysiu {jei kelias eilutes, tai normaaaliai, bet didelį gabalą...insijungs kreatyvas}.

pirma eile kaip ir iseina o vat pradedant megzt trecia eile pradeda trukt akiu,niekaip neperkandu
Atsakyti
QUOTE(Mirtyšė @ 2009 12 14, 11:57)
saunuole  thumbup.gif  meduolius kepi, o ka su burbulais ir angelais darai?

pas mane visi virbalai vien tik valiniai. man kitokiais nepatinka megzti.... pabega akys nuo virbalu ir pan. o su valiniais tokiu problemu neiskyla.  smile.gif

O man kaip tik kančia su tais valiniais unsure.gif Gal kokia paslaptis yra? ax.gif
Atsakyti
Linaule,

dėmesio: tušti stulpeliai NIEKO nereiškia {kaip, beje, rašte ir parašyta}. T.y. antroj gerojoj RAŠTO eilėj ir TURI BŪTI dviem akimis mažiau, nes iš raporto kraštų akis po dvi suimi, bet nei vienos neuždedi.
Papildyta:
QUOTE(Skarlet @ 2009 12 14, 21:24)
O man kaip tik kančia su tais valiniais  unsure.gif Gal kokia paslaptis yra?  ax.gif



Valo ilgis turi būti tinkamas {nelabai patogu megzt 20 cm mezginį, tegul ir ne ratuku, su kokio 80 cm valo ilgio valinukais, o labai sugrūdus - irgi NE KAS};

valas turi kokybiškai būti pritaisytas prie virbalaičio {perėjimas nestringa, jokių nemalonių pojūčių judinant mezginį};

virbalyčiai turi būti pritaikyti siūlui {yra smailesniais galais moheriams ir kitiems nėrinių tipo kūriniams kurti, ir normaliais galais - visiems kitiems biggrin.gif}

virbalaičio medžiaga - irgi svarbu. Medinis - neslysta, aliuminis - oki, toks a la cinkuotas - labai lengvą slidimą duoda;

ak, ir jei mezgėja labai tvirtai laiko virbalus, tai valinukų virbalaičių ilgis gali būti per trumpas ir rankos nuvargsta.

Niu mano potyrių maždaug tiek.

KEPURAITĖS NORĖTOJAI patarimas -pasidairyk po atitinkamą temą čia pat, rankdarbiuose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 14 gruodžio 2009 - 21:38