Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms

QUOTE(irmusiux @ 2010 02 08, 22:15)
Gal aš čia ir ne į tą temą rašau, bet nerandu kur dar galėčiau paklausti ax.gif Gal kas suprantate, kokiu raštu nugarą čia reikia megzti? neįskaitau beveik nieko verysad.gif

Ten parasyta, kad prieki megzti kaip nugara, bet as nugaroj nedaryciau viduriniu pyniu.
Atsakyti
Labai noreciau nusimegzti suknele mocherinuke. Noriu paklausti is kokiu siulu megzti? Ar tiktu Kid Mochera ar Kid Silk, ar Lana Mochera??? Kiek reiketu gramu suknelei, butu iki keliu (mano dydis 36) ax.gif
Atsakyti
Amadinka, as manau, gali meginti megztuka paprastuti megzti, kad ir golfo tipo, kanteli gali pavyzdziui 2 geros/2 blogos padaryti, o pati megztuka visai paprastom gerom akytem, is tikruju ir is geruju-isvirksciuju rastu yra labai daug mirksiukas.gif pasistengsim padeti isimti rankovytes, kakliuka ir t.t. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zvirble @ 2010 02 09, 07:34)
Amadinka, as manau, gali meginti megztuka paprastuti megzti, kad ir golfo tipo, kanteli gali pavyzdziui 2 geros/2 blogos padaryti, o pati megztuka visai paprastom gerom akytem, is tikruju ir is geruju-isvirksciuju rastu yra labai daug mirksiukas.gif  pasistengsim padeti isimti rankovytes, kakliuka ir t.t.  mirksiukas.gif

tik gana nuobodziai mezgasi kai reikia megzti vien gerom, nesijaucia tokio malonumo mezgimui, bent man blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Amadinka @ 2010 02 08, 20:34)
ka pabandyti megzti patartumet pradedanciajasi? iki sio mezgiau salika ir tapkytes tokias,kaip kojines panasiai tik nedariau kulno,moku tik gerom ir isvirksciom megzti,kas butu nelabai sunku toliau pabandyti?

turiu toki paprasta modeliuka
user posted image

cia toks ciut ciut snkesnis biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2010 02 08, 20:13)
o ar megzti tais virbalais kur parasyta ant siulu, ar tais metaliniai (ar kai juos pavadint) plonyciais?

ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2010 02 08, 19:13)
o ar megzti tais virbalais kur parasyta ant siulu, ar tais metaliniai (ar kai juos pavadint) plonyciais?

as mezgu su tokiais kokiais turiu, nes ir kaip ir pradedancioji-isivaziavusi esu mezgeja. Pirma megztini mezciau kur ant siulu buvo rekomenduojam 2,5-3 storumo virbalais megzti,o mezgiau su 3,5 ir gerai ma viskas gavosi, daba mezgu su storesniais siulais 4-4,5 virbalu reikia, tai graziai gaunas man su tais 3,5 storumo virbalais blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rogue @ 2010 02 09, 09:31)
as mezgu su tokiais kokiais turiu, nes ir kaip ir pradedancioji-isivaziavusi esu mezgeja. Pirma megztini mezciau kur ant siulu buvo rekomenduojam 2,5-3 storumo virbalais megzti,o mezgiau su 3,5 ir gerai ma viskas gavosi, daba mezgu su storesniais siulais 4-4,5 virbalu reikia, tai graziai gaunas man su tais 3,5 storumo virbalais  blush2.gif

dekuj, lekiu megzt 4u.gif biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2010 02 08, 18:34)
Kiek apytiksliai reiktu uzdeti akiu kojinej suaugusiam vyriskiui ? 45-46ismiera...

pas mane knygoj rašo, kad vyriškai kojinei reikia 64-72 akių. Bet labai daug kas priklauso nuo siūlų storio.

QUOTE(kristynka* @ 2010 02 08, 19:13)
o ar megzti tais virbalais kur parasyta ant siulu, ar tais metaliniai (ar kai juos pavadint) plonyciais?


jeigu megsi kojinę, tai geriau imti 0,5 numerio plonesnius. na, jei rašo 3,5-4, tai geriau imti 3. Bet čia vėl priklauso nuo to, kaip tu kietai mezgi. aš, pavyzdžiui, skystokai mezgu, todėl net ir šiaip imu plonesnius.
Atsakyti
Sveikutes, turiu klausimeli: numezgiau salika ir nebeatsimenu kaip ji uzbaigt doh.gif Gal kas galetu primint? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintuske21 @ 2010 02 09, 16:04)
Sveikutes, turiu klausimeli: numezgiau salika ir nebeatsimenu kaip ji uzbaigt doh.gif Gal kas galetu primint? blush2.gif  4u.gif


o ką tu turi mintį, rašydama užbaigti? ar kaip paskutinės eilės akis sumegzti, ar apdailą?
Atsakyti
sveiki as noreciau paklausti gal kas zino kaip numegzti kapisona?jejgu turite tai idekite schemute...dekui
Atsakyti
QUOTE(Ievute02 @ 2010 02 10, 13:47)
sveiki as noreciau paklausti gal kas zino kaip numegzti kapisona?jejgu turite tai idekite schemute...dekui

aš kapišonui surinkau apykaklės akis ir mezgiau tokį stačiakampį. Vis pamatuodavau, ar jau viršugalvį pasiekiau. Tada nuo vidurio sumezgiau akis gerąja akimi, ir viskas. Turbūt kažkaip nerišliai paaiškinau g.gif
Atsakyti