Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms

Siūliukai kūdikiams skirti, aha. Kandžiojasi tik jų kaina paprastai cool.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2010 02 07, 16:47)
Siūliukai kūdikiams skirti, aha. Kandžiojasi tik jų kaina paprastai cool.gif

taivat verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mamabalta @ 2010 01 22, 14:25)
Gal kas patars?
Iš storų vilnonių siūlų mezgu sarafaną dukrai. Nugara pynelėmis, tai viskas lyg ir gerai.
Dabar problema. Priekį numezgiau išvirkščiųjų akių raštu, tik per vidurį 3 pynutės. Pradžioje numezgiau 4 eiles ripsu, bet vistiek mezginys riečiasi į vidų.  doh.gif . Kažin, kaip galėčiau pataisyt? Jei apnerčiau, gal pasitaisytų? Dar galvoju, gal pamegzti ripsu žemyn, surinkus akis apačioje?
PADĖKITE. Taip nenoriu ardyt, nes visas mano sumąstytas modelis keistųsi  lotuliukas.gif



Dėkoju visoms už patarimus. mezgiau sarafaną, bet siūlų užteko tunikai. Bandau pridėti nuotrauką (čia irgi mažai patirties turiu, bet gal pavyks).
Apačią apnėriau žemu stulpeliu ir vėžiuku. Ramybės būsenoj nesiriečia. Bet kai mano manekenė vaikšto, tai keliukais vistiek pariečia apačias į vidų. g.gif

http://public.fotki....kai/tunika.html
Atsakyti
noriu mamai dovanu numegzt arba sali arba skara.niekaip neapsisprendziu doh.gif mamai virs 50..tai va ir mastau kas tokio amziaus geriau skara ar salis ar nesvarbu.as pati nenesioju nei saliku.tai tame reikale nenutuokiu visiskai schmoll.gif
Atsakyti
man tai salikas grzaziau ir patogau ,na ir prie visko tinka smile.gif
Atsakyti
Reikia patarimo, kaip teisingai apskaičiuoti kiek akių ir eilių kojinės kulnui? Kojinytės nuo dukrytės kojos smunka verysad.gif manau kad kažką per daug ar per mažai padarau, tik nesuprantu ką g.gif
Atsakyti
QUOTE(irmusiux @ 2010 02 08, 12:12)
Reikia patarimo, kaip teisingai apskaičiuoti kiek akių ir eilių kojinės kulnui?

kaip megzti kojinę, ten viskas labai aiškiai paaiškinta, taip pat puiki video medžiaga ( tik būtina registracija, kad galėtumėt pamatyti ) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(J@lanta @ 2010 02 08, 13:59)
kaip  megzti kojinę, ten viskas labai aiškiai paaiškinta, taip pat puiki video medžiaga ( tik būtina registracija, kad galėtumėt pamatyti )  mirksiukas.gif



Ačiū 4u.gif bandysim mokytis, taisysim klaidas doh.gif
Atsakyti
Kiek apytiksliai reiktu uzdeti akiu kojinej suaugusiam vyriskiui ? 45-46ismiera...
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2010 02 08, 19:34)
Kiek apytiksliai reiktu uzdeti akiu kojinej suaugusiam vyriskiui ? 45-46ismiera...

o ar megzti tais virbalais kur parasyta ant siulu, ar tais metaliniai (ar kai juos pavadint) plonyciais?
Atsakyti
ka pabandyti megzti patartumet pradedanciajasi? iki sio mezgiau salika ir tapkytes tokias,kaip kojines panasiai tik nedariau kulno,moku tik gerom ir isvirksciom megzti,kas butu nelabai sunku toliau pabandyti?
Atsakyti
QUOTE(justicir @ 2009 01 25, 11:46)




Gal aš čia ir ne į tą temą rašau, bet nerandu kur dar galėčiau paklausti ax.gif Gal kas suprantate, kokiu raštu nugarą čia reikia megzti? neįskaitau beveik nieko verysad.gif
Atsakyti