Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms

Labukas,

as esu visiska pradedancioji blush2.gif Norejau pasiklausti.. Noreciau numegzti leliukiska pleduka is tokiu ivairiu siulu kvadrateliu, nusipirkau 6 pundelius vilnoniu siulu (tiek parekomendavo parduotuveje), tai norejau pasiklausti, kaip cia dabar zinoti, kokio dydzio cia tas pledukas gausis ir kokio dydzio tuos kvadratelius megzti? unsure.gif

Ir gal galit pasakyti, kaip vadinasi toks rastas ir kaip ji cia isgauti? blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Siges @ 2010 02 06, 16:54)
Labukas,

as esu visiska pradedancioji  blush2.gif Norejau pasiklausti.. Noreciau numegzti leliukiska pleduka is tokiu ivairiu siulu kvadrateliu, nusipirkau 6 pundelius vilnoniu siulu (tiek parekomendavo parduotuveje), tai norejau pasiklausti, kaip cia dabar zinoti, kokio dydzio cia tas pledukas gausis ir kokio dydzio tuos kvadratelius megzti?  unsure.gif

Ir gal galit pasakyti, kaip vadinasi toks rastas ir kaip ji cia isgauti?  blush2.gif

user posted image


na, priklausomai nuo to kokie tie siūlų matkiukai, jums gautųsi manau labai didelis pledas g.gif Pvz vilnonei suknelei penkiametei panelei sunaudoju tris vnt g.gif


Šis raštas - ripsas, mezgant visada geromis akimis,tiek vienoje pusėje,tiek kitoje wink.gif Bet įdomiai čia megzta kažkaip šonu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Siges @ 2010 02 06, 17:54)
Ir gal galit pasakyti, kaip vadinasi toks rastas ir kaip ji cia isgauti?  blush2.gif

Tai yra ripsas - kai gerojoje ir blogojoje pusėse mezgama vien gerosiomis akimis

Na va, jau pirmiau manęs spėjo atsakyti, kol aš rašiau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Čili @ 2010 02 06, 18:41)
Bet įdomiai čia megzta kažkaip šonu g.gif

tai čia megzta normaliai, ne šonu, tik paskiau šonu suformuojamas batelis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diudas: 06 vasario 2010 - 17:43
Dekui, merginos 4u.gif

Nu man irgi pasirode, kad cia daugoka siulu.. O matkeliai po 50 gr, tai gal normaliai? g.gif Po 120 - 145 m unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(J@lanta @ 2010 02 05, 15:44)
štai taip  mirksiukas.gif
žr. čia ( vaizdinė medžiaga )
p.s. kas turit laisvesio laiko - galit peržiūrėti kitus klipukus - daug naudingos info  4u.gif

Va čia tai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Siges @ 2010 02 06, 18:52)
Dekui, merginos 4u.gif

Nu man irgi pasirode, kad cia daugoka siulu.. O matkeliai po 50 gr, tai gal normaliai? g.gif Po 120 -  145 m unsure.gif



Orientuokis 5 kokius 80*110 cm išmatavimus mažiuko pledukui. Aš panašiam {gal didesniam kiek} sumezgiau apie 400 g. vilnytės, tai 300 g. tavo siūliukų - normaliai.

O dėl kvadratukų - pabandyk megzt grynai kvadratinius {10*10 ar 15*15 ar 20*20}, bus labai paprasta sujunginėti. KVADRATĖLIS išeis, jei pvz. dėsi kokias 20 akių, bet aukštyn megzt reikės nebūtinai 20 eilučių. Pagal savo mezgimą pasižiūrėk, pirmą būtinai išskalbk, nes gali pailgėti ar paplatėti išskalbtas. O tada - gamini daug daug daug, ir susiuvi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 07 vasario 2010 - 10:52
sveikos, gal galite priminti, kaip mezgasi dvigubas krastas (rastas). na toks kai galima ka nors perverti. bet ne tas kur reikia perlenkti, bet mezgasi iskarto.
is anksto labai labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
patarkit kokius siuliukus naudoti 3men kudikui zieminiai kepuriukej, turiu 100% vilnos, bet man atrodo kad ji "kandziojasi", kad nesikandziotu maziukui kepuriuke
Atsakyti
Kepuraitę gali megzt iš turimos vilnos, o apačion pavilkti medvilninę kepurytę {trikotažinę}. Bus šiltai ir neperpučiamai apdailinta galva wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Miss Kristencio @ 2010 02 07, 15:30)
sveikos, gal galite priminti, kaip mezgasi dvigubas krastas (rastas). na toks kai galima ka nors perverti. bet ne tas kur reikia perlenkti, bet mezgasi iskarto.
is anksto labai labai dekinga 4u.gif



TAIP PAT, tik suėmimus ir uždėjimus rečiau sudėlioji, ir viskas. Čia horizontaliam įvėrimui. Vertikaliam - kas tokį pat skaičių eilučių vis pagamini vieną skylutę {1 uždėta, dvi sumegztos} tokiu pat atstumu nuo kraštuko.
Atsakyti
[quote=gadget3,2010 02 07, 16:12]
Kepuraitę gali megzt iš turimos vilnos, o apačion pavilkti medvilninę kepurytę {trikotažinę}. Bus šiltai ir neperpučiamai apdailinta galva wub.gif
tai as dar taip ir darau, bet sakau gal ir koki kiti siuliukai silti ir nesikandziojantys
Atsakyti
PETERLE 60 pr. vilna, 25 bambuko viskozė, 15 pr. poliamidas. Švelnūs ir minkšti ir šilti. TIK perpučiama bus {nes mezginys visgi}.

Yra Ermitaže to siūliuko.
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2010 02 07, 15:22)
tai as dar taip ir darau, bet sakau gal ir koki kiti siuliukai silti ir nesikandziojantys

atrodo dar yra svelnioji vilna,kuri nesikandzioja g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rogue: 07 vasario 2010 - 15:29