Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms

QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2010 02 02, 10:19)
2gubam as ko gero siulu pritrukciau as masciau.o jei sudeciau pusvilnes siuliuka kartu su ta zolyte?aisku kol nepameginsi nesuprasi.

Dar gali pabandyti 2 eiles ,,zolyte,, 2 pagrindiniu dvigubu arba vienu siulu, Jei storas pagrindinis siulas, ,,zolyte,, gali mazai matytis. Zodziu reikia isbandyti visus variantus ir pasirinkti tinkamiausia.
Papildyta:
QUOTE(makse* @ 2010 02 02, 07:13)
nagikas pagelbes man su tuo nerimo intarpu?

O tai kas neaisku?
Atsakyti
nusipirkau siulus megztukui,ir norisi greiciau pradeti,bet kad nereiketu ardyti,gal galit mazdaug papasakoti kaip geriau megzti.Domina rankoves,na ir siaip pravers visokie patarimai,nes mezgu be aprasymo tik is paveiksliuko.O gal ji daryti be soniniu siuliu.Na noreciau ,kad padetumet isanalizuoti,kaip ji geriau numegzti wub.gif

user posted image
Atsakyti
Mergaitės, gal kuri mezgėte šį sarafaniuką, rusų kalba aprašymas, nelabai suprantu, kaip tuo stulpelius ties pažastimis numgzti g.gif

schema čia
Atsakyti
QUOTE(Mikė @ 2010 02 03, 13:14)
Mergaitės, gal kuri mezgėte šį sarafaniuką, rusų kalba aprašymas, nelabai suprantu, kaip tuo stulpelius ties pažastimis numgzti g.gif

schema čia

jei as geriai suprantu sumezginejat ne atnara,o rasta g.gif as kazkada panasaus kazka mezgiau tai mano atnara buvo ripsas o pagrindas geru akiu tai as sumazginejau is krastu,o is vidines puses geraja aki pakeisdavau isvirkscia.
Atsakyti
IESKAU ZURNALIUKU NERIMUI VASELIU PRADEDANCIAJAI GAL KAS PIGIAI PARDUODA LABAI LAUKIU I AZZZZZZZZZZZZ
Atsakyti
QUOTE(neramilgedaa @ 2010 02 03, 14:31)
IESKAU ZURNALIUKU NERIMUI VASELIU PRADEDANCIAJAI GAL KAS PIGIAI PARDUODA LABAI LAUKIU I AZZZZZZZZZZZZ

manau ju pilnas internetas g.gif man reikalingas schemukes vyras darbe ant popieriaus uzkele ir fsio 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JUNIGEDA2: 03 vasario 2010 - 13:42
sveikutes,as su klausimu pas jus,numezgiau dukrai liemene,nugarai ir priekiui dariau vienodai akiu,kodel mezginis gavosi,persisukes ,tiesiog viena puse per siule nueina kreivai.ka netaip darau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(azalija170 @ 2010 02 03, 15:05)
sveikutes,as su klausimu pas jus,numezgiau dukrai liemene,nugarai ir priekiui dariau vienodai akiu,kodel mezginis gavosi,persisukes ,tiesiog viena puse per siule nueina kreivai.ka netaip darau? g.gif


Greičiausiai siūlai kalti, arba būna kad ir pats raštas "skersuoja".
Atsakyti
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2010 02 03, 13:23)
jei as geriai suprantu sumezginejat ne atnara,o rasta g.gif as kazkada panasaus kazka mezgiau tai mano atnara buvo ripsas o pagrindas geru akiu tai as sumazginejau is krastu,o is vidines puses geraja aki pakeisdavau isvirkscia.

Tai tą kraštelį man ant atskirų virbalų megzti g.gif Numegzti juostelę, o kaip paskui susiųt, nu nelabai suprantu rolleyes.gif
O ką reiškia 4geras akis sukryžiuot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mikė: 03 vasario 2010 - 14:41
QUOTE(Mikė @ 2010 02 03, 15:20)
Tai tą kraštelį man ant atskirų virbalų megzti g.gif Numegzti juostelę, o kaip paskui susiųt, nu nelabai suprantu rolleyes.gif


mazinkit ten kur rastas - pynutes. krasteli taip po truputi perkelinejant.
nezinau ar ka aiskiau parasiau.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(makse* @ 2010 02 03, 15:39)
mazinkit ten kur rastas - pynutes. krasteli taip po truputi perkelinejant.
nezinau ar ka aiskiau parasiau..  blush2.gif

aiškėja, ačiū, kol dar iki tos vietos daeisiu , manau kad gausis.
O kaip suprasti, čia kur raštas, reikia sukrįžiuoti 4 geras akis, kaip tai padaryti?
Logiškai mąstant po dvi akis perkryžiuoti, kitaip sakant sukeisti vietomis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mikė: 03 vasario 2010 - 14:52
QUOTE(Mikė @ 2010 02 03, 15:45)
aiškėja, ačiū, kol dar iki tos vietos daeisiu , manau kad gausis.
O kaip suprasti, čia kur raštas, reikia sukrįžiuoti 4 geras akis, kaip tai padaryti?
Logiškai mąstant po dvi akis perkryžiuoti, kitaip sakant sukeisti vietomis?


kaip pyne ismegzti?
taip sukeisti vietom akis. jei pirmas dvi paliksi virsuj, pynute suksis i kaire, jei i virsu iskelsi antras dvi - i desne.
sekmes wink.gif
Atsakyti