Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms

QUOTE(lolanta @ 2010 01 23, 15:25)
Ir dar vienas klausimelis kaip graziau sujungti tuos kvadratukus susiuti ar sumegsti g.gif ? kazkur buvau radus net parodyta kaip tai teisingai atlikti tik dabar kaip reikia nerandu blush2.gif

Tik sunerti. Kampuose ir per vidurį.
Papildyta:
QUOTE(gadget3 @ 2010 01 22, 19:43)
PS o kurrrrr mezginiai, apie kuriuos klausuinėjot, ir nugalėję sunkumus, baigėt?

REIKIA FOTKIŲŲŲŲŲŲ, kad visos kitos pagautų 2-3 įkvėpimus.

Tiksliai. Mes čia patarinėjam, patarinėjam, o rezultatų tai nematom verysad.gif

QUOTE(loreta57 @ 2010 01 22, 20:05)
g.gif labas vakaras,nutariau pas jus paprašyt pagalbos,gal kuri iš merginų žino ir gali atsiust skraistės schemą,su raštais šiaip ne taip susidoroju,bet skraistės schema pasirodo man aukštasis pilotažas doh.gif jau kelis kartus išardžiau,dabar vel laukia ardymas,mano paneliai 10metų.gal kurį jau tokius sunkumus nugalėjo ir pasidalins su manim savo patirtim.foto pažadu

O skraisčių temoje nieko tinkamo neradote? Ką reiškia schema? Ne rašto, o pačios skraistės schema? Ir kokio tipo skraistė?
Atsakyti
[Pvz., jei paskutinė eilė kokia nors tokia -- 5 pynutės kilpos, žemas stulpelis, 5 pynutės kilpos... , tada vietoj tų "5 kilpos" darai taip: nuneri 2 pynutės kilpas, "apkabini" anktesnio kvadračiuko analogišką pynutę per vidurį ir suneri, tada vėl dvi pynutės kilpos (bendra sumas -- tos pačios 5 gaunasi), o tada jau žemas stulpelis.
o as prisineriau daug atskiru kvadratuku schmoll.gif reik bandyti ardyti paskutines eiles g.gif
Atsakyti
Iolanta, gali nepakakti paskutiniosios eilės siūlo, nes žemas stulpelis valgesnis, nei pynutės kilpa. Pabandyk dailiai susiūti.
Atsakyti
user posted image
Nava pasirodau savo mezginį, klausiau kiap megzti šalmą o vat toks rezultatas blush2.gif
Atsakyti
astulle, šaunuolė thumbup.gif

4u.gif už parodymą
Atsakyti
ir vienaip vargau su tais kvadrateliais ir kitaip ir pagaliau susiuvau neidelu bet visai neblogai gavosi biggrin.gif
Atsakyti
Pabandyk pagarindama palyginti, pamatysi, kad visai gražu pasidarys biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes, darbstuoles! uzsikreciau ir as mezgimo manija, tikiuosi ir mane priimsit i savo bureli ax.gif n orejau paklausti kaip reikia numegsti kapisona?
Atsakyti
Surenki akis kaip apykalei ir mezgi aukstyn. Gali paplatinti, pridedama nematomu budu akiu {ne uzkabinimais, o is 1 akie 2 ar 3 ismezgimais}. Gali nebaigtom eilem pamezgeti krastuose ar viduryje, tada "atvipimas" kitoniskas gausis.

Kai jau matosi {ir matuojasi}, kad galva tilps, galima 1) raukti kaip kulna - padalini i 3 dalis, vidurinie mezgi, ir krastuku po viena aki vis primezgineji. 2) Galima per viduriuka sumegzti per karta ar kelis.

Sekmes.

Viskas priklauso nuo to, tokios formos gobutvo nori.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 24 sausio 2010 - 13:06
Turiu klausyyymuka blush-anim-cl.gif

O kaip reikia apmegzti kakla, kai jis yra V raides?
Atsakyti
QUOTE(Aistee:) @ 2010 01 24, 23:32)
Turiu klausyyymuka blush-anim-cl.gif

O kaip reikia apmegzti kakla, kai jis yra V raides?

http://rankdarbiai.u...com/index/0-177
Atsakyti
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2010 01 24, 21:37)


Didelis aciukas 4u.gif
Atsakyti