QUOTE(Meškuolė @ 2009 12 10, 14:49)
Sveikos
Pirmą kartą mezgu rūbelį ir susidūriau su viena problemyte. Turiu tokį megztuko brėžinį (paspaudus išsididina paveiksliukas):
Kaip suprantu, tai, ką pažymėjau raudonai, ilgiai turi sutapti. Žalių tiesių priekyje ir nugaroje suma turi būti lygi ant rankovės pažymėtai žaliai tiesei. Ar ne?
Tai kaip žinoti, per kiek eilių reikia nugaroje nuleisti tas akis rankovei? Kiek cm turi būti? Net Pitagoro teoremą pasitelkiau, bet man nieks nesigauna. Mezgu antrą dydį iš eilės. Suprantu, kad pagal išmatavimus nugara turi susiaurėti nuo 26 iki 22 cm, t. y. po 2 cm iš kievienos pusės. Bet koks aukštis iki to susiaurėjimo?
Būčiau labai dėkinga už pagalbą
Uj, sudėtingai čia tu.
ŠIAIP, kad jau visai visai patogu būtų, tai rankovės galvutė {ta dalis, kuri prie peties siuvasi} turi būt šiek tiek platėlesnė, nei ta petinė dalis, PRIE kurios ją siūsi.
SUSIAURĖJIMO aukštis priklauso nuo modelio mezgamo ir nuo modelio velkamo. PVZ. Mano dukrai LABAI tiko lėėėėtas išėmimas po dvi akeles kas antroj geroj eilėj. PAIMK kokį tinkantį {tegul ir trikotažinį} rūbuką, ir pažiūrėk, kaip ten išsilenkia pažąstukas.
QUOTE(murce @ 2009 12 10, 18:53)
gadget3, tavo atsakymai
Noriu dar paklausti, gal kass galėtų paaiškinti, kaip megzti beretę, na, suprantu, kad ji mezgama 5 virbalais(tik turbūt reikia didesnių nei kojinėms
), Kaip didinti akių skaičių, kad nesimatytų skylučių, kaip poto mažinti viršutinę dalį, kad sueitų gražiai ....
girrrkitiaaa maniaa girrrkitiaaa aš baisiniai kukli
Apie beretes kaip tik mezgimo temoj merginos šnekėjo, atsinešiu aprašymus. O akis gražiai didini be skylučių tai išmegzdama ne iš normalios, o iš persuktos kilpos, tada - vėl iš normaliai atsuktos, tada - vėl iš persuktos {vieną akį taip į tris akis
išprievartauji}.
Va taip atrodo
QUOTE(Ievute02 @ 2009 12 10, 20:09)
sweikos gal kas galite paaiskinti kaip megzti piesineli ant megstinio?
aciu
O detaliau.. Koks piešinukas, kokios problemos?
Imi spalvotus siūlus, schemą, ir mezgi teisingom spalvom, spalvas keisdama, siūlus perpini, kad neatsiskirtų.
Einu berečių.
Papildyta:
Atsinešu. Ne viskas lietuviškai, bet vienos puikios mezgėjos patikrinta.
На рисунке показано
как снять свои размеры.Обхват головы дает основной размер головного убора (54-59 см), высота шапочки колеблется от 19 до 24 см. Если вяжете шапочку с нижнего края, то обхват головы это длина набранной цепочки петель, чтобы правильно рассчитать эту длину, нужно обязательно связать образец. Ободок необходимо вязать очень упругим, используя более тонкие спицы или крючок.
На этом чертеже
видно, что берет состоит из трех частей: А - ободок; Б- расширяющееся полотно , В - плоский круг,
Сначала яжется круг, диаметр которого примерно 27-35 см. Эта величина зависит от того, какую форму вы хотите придать берету.
После этого вяжется прямая часть берета, высотой от 1-го до 6 см. От высоты прямой части также очень сильно зависит форма берета.. Когда берет оденется на голову, то ровная часть создаст складки и объем по сгибу. Чем больше ровная часть берета, тем больше его объем. После ровной части вяжется нижняя часть, на которой вместо прибавок вяжутся убавки. Конец работы определяется примеркой. Берет должен плотно сидеть на голове.
Свяжите образец, расчитайте плотность вязания и вяжите по вашим размерам.
У меня берет получается из 8-ми клиньев.
Пример убавок в 8-ми местах:
, чем меньше убавлений, тем острее будет верхушка.
При вязании от центра, расчет будет обратным, вместо убавок в той же последовательности делаете прибавки.
Если никогда не вязали шапочек, советую попробовать на ненужной пряже. После того как поймете принцип, освоите технику, определитесь с размером и формой можно вязать из хорошей пряжи. Я так делаю всегда, когда вяжу что-то новое, хотя у меня большой опыт в вязании.
Papildyta:
Papildyta:
PS Va čia RUSIŠKAI gera mezgimo biblija. Nu nerrrealiai daug paveiksliukų.
http://www.fictionbo...ine.html?page=0