Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms

palauk tuoj ikelsiu va ziurek user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sigridaU: 11 sausio 2010 - 18:30
QUOTE(sigridaU @ 2010 01 11, 18:29)
palauk tuoj ikelsiu va ziurek


aciu 4u.gif , o pagal ta schema ka cia kaip daryt blush2.gif tamsus miskas man
Atsakyti
na man tai viskas aisku :nusimezgi kvadrata kurio desiniam kampe yra kaklo nuleidimas, rankoves parodytos staciakampes ,rodykliu kryptis rodo mesgimo krypti apacios atnara megsta surinkus kvadrato akis , rakoviu isemimo nereikia daryti,nes jos kaip suprantu irgi mezgasi surinkus kvadrato akis.Nezinau kaip aiskiau paaiskint 4u.gif atsiprasau kvadratai du ir juos numezgus reikia sujungti po to surinkineti akis ir megzti rankoves ir atnara
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sigridaU: 11 sausio 2010 - 18:48
sigridaU aciu 4u.gif bandysiu, gal kas pavyks
Atsakyti
Sveikutės ,gal galėtumėt padėti,norėčiau numegzti šalikėlį,tačiau esu pradedančioji, temoku tik gerają ir blogają akis:( . Gal galėtumėt įdėti schemų paaiškinimą (na kaip kitas akis išmegzti) ?smile.gif Ar kokio lengvo šalikėlio schemąsmile.gif Iš anksto dėkoju:)
Atsakyti
merginos galit isverst simbolius, nesuprantu rusiskaiuser posted image
Atsakyti
Ar galit kas pasakyti, kaip išmegzti kilpas sagoms. Man reikia nedidelių kilpučių. Internete radau tik tą variantą, kur akys nuiminėjamos ir pridedamos. Bet žinau, kad galima kažkaip paprastai su užmetimu skylutę padaryti....
Atsakyti
QUOTE(spaika @ 2010 01 11, 22:36)
Bet žinau, kad galima kažkaip paprastai su užmetimu skylutę padaryti....

galima mirksiukas.gif
video pamokėlė - su užmetimu/maža

video - didesnė sagos skylutė/sumezgant kelias akis

video - didesnė skylutė su keliais užmetimais
Atsakyti
QUOTE(kisiune @ 2010 01 11, 22:02)
merginos galit isverst simbolius, nesuprantu rusiskaiuser posted image

kvadratukas - gera
perbrauktas kvadratukas - išvirkščia
U - užmetimas, ten toks pat vienas tamsus yra, tai dėl to , kad aprašyme siūloma megzti apvaliais virbalais be siūlių ir 40 eilė išsimezga pagal raštą.
rodyklytė - trys sumegztos.
Atsakyti
Sveikos mielosios, as pas jus su problemele. Noriu numegzti koki darbeli su paveiksleliu, bet nesuprantu kaip juos reikia ismegzti. Ta prasme kaip is pagrindines spalvos ivesti kitos spalvos siula (tikiuosi supratote ko klausiu 4u.gif ). Bandziau ismegzti viena aki sudejus abu siulus, bet labai negraziai gaunasi ax.gif Tikiuosi pagelbesite man smile.gif
Atsakyti
QUOTE(hemetra @ 2010 01 12, 13:03)
Sveikos mielosios, as pas jus su problemele. Noriu numegzti koki darbeli su paveiksleliu, bet nesuprantu kaip juos reikia ismegzti. Ta prasme kaip is pagrindines spalvos ivesti kitos spalvos siula (tikiuosi supratote ko klausiu  4u.gif ). Bandziau ismegzti viena aki sudejus abu siulus, bet labai negraziai gaunasi  ax.gif  Tikiuosi pagelbesite man  smile.gif

paziurek cia http://i058.radikal....b7d89adac86.jpg arba atsiversk 2 sios temos puslapi!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sigridaU: 12 sausio 2010 - 12:12
mielosios pagelbekite, noriu savo mazajam numegsti koky megstuka ar liemene, bet as zalia su rankovem ir kaklu, nemoku. gal kartais yra kokia vaizdine medziaga? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristynka*: 12 sausio 2010 - 12:13