Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms

QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2010 01 06, 17:21)
man atrodo imi du kamuoliukus ir mezgi.kaire kilpos puse is vieno kamuoliuko desine is kito paskui sujungsit viska vienu siulu ir  viskas.nu turbut suprasit ka norejau parasyt.

ačiū 4u.gif mintis gera, tik daug kamuoliukų reikės g.gif na ką norėjau mandriau... dabar galiu megzt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lurdesita: 06 sausio 2010 - 18:30
O kas man pades mergytes? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistee:) @ 2010 01 05, 17:29)
Gal kas gali parasyti kaip megzti paprasciausia pyne? Aciu.

video pamoka mirksiukas.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 01 06, 17:43-->
QUOTE(Mazyle smile.gif @ 2010 01 06, 17:43)
Sveikutes  4u.gif  as noriu numegsti silta, stora pleduka savo busimam leliukui  blush2.gif  bet esu visiskai zalia mezgime ax.gif  zodziu noreciau 100x130cm, kaip minejau noreciau silto, storo paprasciausiu rasteliu pleduko  ax.gif  mane domina kokius siulus man reiketu pirkti ir kiek tu pakeliu mazdaug bent? rolleyes.gif  LABAI buciau dekinga uz pagalba, nes dabar kol kas neturiu ka veikti, galeciau pradeti megzti  rolleyes.gif

Kad būtų šiltas reikia megzti iš vilnos ar pusvilnės. Jų dabar yra pakankamai visokio storio. Iš storų siūlų megsis greičiau, bet reikės kokių 4 matkelių po 100g. O raštelių daug simpatiškų yra vien iš gerų ir blogų akių.
Atsakyti
QUOTE(Jolancike @ 2010 01 06, 00:12)
Nzn ar čia aiškiai paaiškinau  g.gif Žiūrėk va čia

QUOTE(J@lanta @ 2010 01 06, 18:45)


Aciu Jums labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2010 01 06, 14:26)
Bet kuri iš mamos ar močiutės lentynos, pagrindai tikrai visur vienodi, tik naujesnėse nuotraukos spalvotos.


gaila, kad ta informacija ne knygose, o galvose sukaupta ax.gif na pabandysiu tada verčiau knygyne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(viosim @ 2010 01 06, 23:29)
Kad būtų šiltas reikia megzti iš vilnos ar pusvilnės. Jų dabar yra pakankamai visokio storio. Iš storų siūlų megsis greičiau, bet reikės kokių 4 matkelių po 100g. O raštelių daug simpatiškų yra vien iš gerų ir blogų akių.

Labai tau dekoju 4u.gif
Atsakyti
blush2.gif blush2.gif Mergaites padekit 4u.gif nezinau kaip megzti muselini rasyta doh.gif kur jo aprasyma rasti?
Atsakyti
QUOTE(olantukas @ 2010 01 06, 23:29)
blush2.gif  blush2.gif Mergaites padekit  4u.gif  nezinau kaip megzti muselini rasyta  doh.gif kur jo aprasyma rasti?

Šalių mezgimo temoje yra visi paaiškinimai ir schemos.
Atsakyti
smile.gif+2010 01 06, 17:43-->
QUOTE(Mazyle smile.gif @ 2010 01 06, 17:43)
Sveikutes  4u.gif  as noriu numegsti silta, stora pleduka savo busimam leliukui  blush2.gif  bet esu visiskai zalia mezgime ax.gif  zodziu noreciau 100x130cm, kaip minejau noreciau silto, storo paprasciausiu rasteliu pleduko  ax.gif  mane domina kokius siulus man reiketu pirkti ir kiek tu pakeliu mazdaug bent? rolleyes.gif  LABAI buciau dekinga uz pagalba, nes dabar kol kas neturiu ka veikti, galeciau pradeti megzti  rolleyes.gif

Pledukų tema

QUOTE(Austuja @ 2010 01 06, 23:07)
gaila, kad ta informacija ne knygose, o galvose sukaupta   ax.gif na pabandysiu tada verčiau knygyne biggrin.gif

Na, jei negaila pinigų, galima, bet daug informacijos yra internete. Jeigu reikia pagrindų, o ne kažkokių įmantrybių, tikrai galima rasti, įvairiausiom kalbom. Žurnalų temoj buvo nemažai nuorodų į knygas.
Čia yra ir sutrumpinimų paaiškinimai, ir vaizdo pamokėlių ir dar nemažai naudingų dalykų, jeigu angliškai skaitot.
Atsakyti
Apziurejus sitas temas as jau, bet sau reikalingo nieko neradau ax.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 01 07, 10:57-->
QUOTE(Mazyle smile.gif @ 2010 01 07, 10:57)
Apziurejus sitas temas as jau, bet sau reikalingo nieko neradau  ax.gif

o ko konkrečiai ieškai g.gif
dėl siūlų jau atsakė... šiaip galima kai perki pasiklausinėt... bent jau Klaipėdoj pardavėjos tikrai pakonsultuoja... ir apgavusios nėra g.gif
aš mezgiau iš merino vilnos... nes norėjau plono, bet šilto... deja, parodyt negaliu... neturiu nei nuotraukos, ir pleduko neatsivežiau... na bet mano zuikis jau ir per didelis jam biggrin.gif o mezgiau paprastai su keturiom pynėm ir apnėriau paskui kraštus 4u.gif
Atsakyti