Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms

QUOTE(3xmamytė @ 2010 01 04, 12:13)
Sveikos merginos, gal kas turite šio raštelio schemą, nes beieškodama, tuoj sukirmysiu prie kompo.
http://public.fotki....1632.html#media


Schemos, deja, neturiu. Tuo pačiu norėčiau mezgėjėlių paklausti. Šitoj nuorodoj visi šaliai labai gražiai užbaigtu krašteliu. Kaži kaip čia taip padaryta g.gif Nejau paprastai užmestos akys, gal kas žinote ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolancike @ 2010 01 04, 22:18)
Schemos, deja, neturiu. Tuo pačiu norėčiau mezgėjėlių paklausti. Šitoj nuorodoj visi šaliai labai gražiai užbaigtu krašteliu. Kaži kaip čia taip padaryta  g.gif  Nejau paprastai užmestos akys, gal kas žinote  ax.gif

Sakyciau, kad apnerta g.gif
Atsakyti
Gal kas gali parasyti kaip megzti paprasciausia pyne? Aciu.
Atsakyti
gal parekomenduotumėte kokią knygą kur būtų mezgimo pagrindai, šiaip mokėjau megzt,bet jau nemažai dalykų nepamenu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistee:) @ 2010 01 05, 17:29)
Gal kas gali parasyti kaip megzti paprasciausia pyne? Aciu.


Paprasčiausia pynė mezgama nukeliant kelias akis ant pagalbinio virbalo prieš mezginį arba už mezginio, išmezgi sekančias kelias akis, po to išmezgi akis nuo pagalbinio virbalo. Nzn ar čia aiškiai paaiškinau g.gif Žiūrėk va čia
Atsakyti
user posted image
Mergaitės gal galėtumėt iššifruoti,išversti,nei neperskaitau,nei nesuprantu,matau tik lad gera,išvirkščia ir 2 kartu, o kas toliau ten?Padėjusioms labai dėkoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Austuja @ 2010 01 05, 23:53)
gal parekomenduotumėte kokią knygą kur būtų mezgimo pagrindai, šiaip mokėjau megzt,bet jau nemažai dalykų nepamenu doh.gif

Bet kuri iš mamos ar močiutės lentynos, pagrindai tikrai visur vienodi, tik naujesnėse nuotraukos spalvotos.

QUOTE(anika1 @ 2010 01 06, 14:04)
Mergaitės gal galėtumėt iššifruoti,išversti,nei neperskaitau,nei nesuprantu,matau tik lad gera,išvirkščia ir 2 kartu, o kas toliau ten?Padėjusioms labai dėkoju 4u.gif

Užtušuotas taškelis yra burbuliukas iš 7 akių. Reikia iš vienos akies išmegzti 7 (gera, užmetimas, gera, užmetimas, gera, užmetimas, gera), apsukti mezginį, išmegzti tas 7 išvirkščiosiomis, vėl apsukti, išmegzti 7 gerosiomis, vėl apsukti, išmegzti išvirkščiosiomis, apsukti, 7 sumegzti į vieną ir toliau pagal raštą. Tik nesuskaitau, kokioj eilėj reikėj megzti, ten kažkas apie tai parašyta.
Atsakyti
QUOTE(anika1 @ 2010 01 06, 15:04)
user posted image
Mergaitės gal galėtumėt iššifruoti,išversti,nei neperskaitau,nei nesuprantu,matau tik lad gera,išvirkščia ir 2 kartu, o kas toliau ten?Padėjusioms labai dėkoju 4u.gif

user posted image
Jeigu burbuliukai ten mezgasi,tai gal tada ne šito balto schema?Ant to megstuko lyg nematau burbuliukų g.gif O norėčiau tokiu rašteliu,kaip šisbaltas megstinukas megsti.
Atsakyti
QUOTE(anika1 @ 2010 01 06, 15:23)
Jeigu burbuliukai ten mezgasi,tai gal tada ne šito balto schema?Ant to megstuko lyg nematau burbuliukų g.gif O norėčiau tokiu rašteliu,kaip šisbaltas megstinukas megsti.

Nu gal aš nesuskaitau, bet tikrai panašu, kad parašyta "šišečka iz 7 petlej" g.gif
Ši schema:
user posted image
panaši į to megztuko, tik ten su išvirkščiom padryžuota. Neatsimenu kur, bet kažkurioj patarimų temoj buvo nuoroda į osinką, kur labai daug modelių ir schemų buvo su šio rašto variantais.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif as noriu numegsti silta, stora pleduka savo busimam leliukui blush2.gif bet esu visiskai zalia mezgime ax.gif zodziu noreciau 100x130cm, kaip minejau noreciau silto, storo paprasciausiu rasteliu pleduko ax.gif mane domina kokius siulus man reiketu pirkti ir kiek tu pakeliu mazdaug bent? rolleyes.gif LABAI buciau dekinga uz pagalba, nes dabar kol kas neturiu ka veikti, galeciau pradeti megzti rolleyes.gif
Atsakyti
gal ir man atsakys... kaip numegzti vertikalią kilpą sagai? reikia vertikalios nes noriu pervert juostelę po krūtine 4u.gif tai reikia skyles padaryt... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lurdesita: 06 sausio 2010 - 18:08
QUOTE(Lurdesita @ 2010 01 06, 20:08)
gal ir man atsakys... kaip numegzti vertikalią kilpą sagai? reikia vertikalios nes noriu pervert juostelę po krūtine 4u.gif tai reikia skyles padaryt... blush2.gif

man atrodo imi du kamuoliukus ir mezgi.kaire kilpos puse is vieno kamuoliuko desine is kito paskui sujungsit viska vienu siulu ir viskas.nu turbut suprasit ka norejau parasyt.
Atsakyti