Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms

QUOTE(zinulė @ 2009 12 27, 13:58)
Sukeisk pirmą akį su vidurine, tada sumegzk visas tris akis ir bus vidurinė viršuje
tiek kartų kartoti raštą skliausteliuose

ačiuks
Atsakyti
QUOTE(rimoska1 @ 2009 12 27, 13:17)
gal zinote kaip 3akis sumegsti vidurine palikti virsuje,niekaip as nesuprantu sio ismezgimo , blush2.gif



Paveiksliukinis paaiškinimas:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
sveikos, auksarankės,
kreipiuosi su tokiu kvailu klausimu, kuris man, kaip visiškai žaliai mezgėjai, yra neaiškus... blush2.gif
sugalvojau, kad noriu šaliko su bumbulais galuose. Šaliką nunarpliojau, bumbulus pasigaminau, bet čia ir sustojau. unsure.gif
gal galite patarti kaip tuos bumbulus dailiai prie šaliko pritvirtinti? g.gif kažkaip šaliko galus suraukti reikia turbūt... bet va, kaip tą padaryt, neišmąstau ...
Atsakyti
QUOTE(vsmile @ 2009 12 27, 23:31)
sveikos, auksarankės,
kreipiuosi su tokiu kvailu klausimu, kuris man, kaip visiškai žaliai mezgėjai, yra neaiškus... blush2.gif
sugalvojau, kad noriu šaliko su bumbulais galuose. Šaliką nunarpliojau, bumbulus pasigaminau, bet čia ir sustojau. unsure.gif
gal galite patarti kaip tuos bumbulus dailiai prie šaliko pritvirtinti?  g.gif kažkaip šaliko galus suraukti reikia turbūt... bet va, kaip tą padaryt, neišmąstau ...


cia jau kaip tau graziau:
gali bumbulus siuti is kart prie saliko,
gali daryti kuta ir prie jo priristi bumbula;
gali saliko gale megzti pynutes ir prie ju tvirtinti bumbulus;
arba nuvyti virveles ir ju galuose priristi bumbulai;
manau priklauso ir nuo siulu, o labiausiai nuo tavo vizijos 4u.gif

user posted image user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pavasarėlis: 27 gruodžio 2009 - 23:13
QUOTE(gadget3 @ 2009 12 23, 10:08)
Skambioji,

tos antros liemenės/bolero aprašymas tikrai yra prie liemenių {be komentarų}.

nuorodos yra bet pasiekti aprasymu neimanoma. jei kas turite issisaugoje, duokit prasau, schemutes 4u.gif
Atsakyti
gal kas zinote koks cia rastelis. buciau dekinga uz info
user posted image
Atsakyti
labukas,

esu mezgime galima sakyti visai "zalia" blush2.gif turiu tik pagrindus apie geraja ir isvirkscia aki ir kaip su jomis galima padaryti tokius nesudetingus rastus ax.gif
baigineju dabar maziukui kaip pleduka-uztiesliuka ant lovytes bigsmile.gif
ir jau mastau kokio kito darbelio galeciau imtis...gal galetumete patart, kas butu jau siektiek sudetingiau, bet nepedaug ax.gif gal liemene? g.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deissy: 28 gruodžio 2009 - 17:38
Sveikos

Vis dar narplioju tą patį megztuką. Dabar iškilo kitas klausimas. Mezgu pirmą eilės akį nukeldama, o ne išmegzdama. Nežinau, kam to reikia, bet taip jau nuo mokyklos laikų mane mokė. Bet nepasakyčiau, kad kraštelis itin dailus gaunasi. Aišku, toms detalėms, kurias susiūsiu, bus gerai. Tačiau dabar ruošiuosi megzti priekį, o megztukas susegiojamas. Taigi, nesusisiūs ta dalis, kur sagutės. Todėl ji turėtų būti itin daili. Gal yra kokių gudrybių, kaip gražiai kraštelį (tą vietą, kur dabar akį nukėlinėju) padaryti? Atskirai pakraščio sagutėms surinkus šonines akis megzti nenoriu, nes pagal raštelį gražiau ištisas mezgimas, ta prasme, ta pačia kryptimi kaip ir visas megztukas. Nežinau, ar aiškiai parašiau.
Kitaip tariant, pavyzdžiui, mezgat šaliką. Kaip padarot, kad kraštai būtų lygūs ir gražūs?

Papildyta:
QUOTE(Deissy @ 2009 12 28, 17:37)
labukas,

esu mezgime galima sakyti visai "zalia"  blush2.gif  turiu tik pagrindus apie geraja ir isvirkscia aki ir kaip su jomis galima padaryti tokius nesudetingus rastus  ax.gif
baigineju dabar maziukui kaip pleduka-uztiesliuka ant lovytes  bigsmile.gif
ir jau mastau kokio kito darbelio galeciau imtis...gal galetumete patart, kas butu jau siektiek sudetingiau, bet nepedaug  ax.gif  gal liemene?  g.gif ax.gif


Šaliką ar kepurę gali bandyti 4u.gif
Bet jei esi drąsi, tai gali ir rūbelius megzti. Kad ir liemenę. Aš, nors ir turiu menką patirti, einu tiesiai prie rūbelių. Taigi jie maži, siūlų mažai reikia, o repeticija labai gera. Vis vien galvoju, kad kol nepabandysi rūbo megzti, tol ir neišmoksi. Svarbiausia, knygeles paskaityti ar kažką pan. Gal aš labai pasitikiu savimi, bet mėgstu pulti stačia galva į sunkumus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Meškuolė @ 2009 12 29, 10:38)
Kaip padarot, kad kraštai būtų lygūs ir gražūs?



Kartais pakanka kitaip persukti tą krašto akį, o kartais galima ir pažaisti.

user posted image
Atsakyti
Kaip ir kažkada buvau nelabai pradedančioji, o labiau pažengusi, bet labai nemėgau pynių. O kai užėjo noras megzti, visai neįsivaizduoju, nuo ko pradėti:

user posted image

Gal įmestumėte bent kokias nors instrukcijas ar schemas tų pynių bent panašių? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 12 29, 09:52)
Kartais pakanka kitaip persukti tą krašto akį, o kartais galima ir pažaisti.




dėkui 4u.gif bandysiu toliau narplioti savo eksperimentinį megztuką ax.gif
Atsakyti
help.gif merginos, gal galit man padet, kaip pailginti mezgini is apacios, numezgiau viska ir tik tada pastebejau kad per trumpas doh.gif bandziau primegzti, bet rastas pasislenka per puse akies. gal reikia tiesiog numegzti gabala ir prisiuti atviromis akimis? taip nusivyliau, o ardyt nesinori... gal kas gali man pagelbet. aciu
Atsakyti