Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(*Evut @ 2009 12 12, 22:25)
o Tu siaube mieliausias, kokį šiandien vaizdą matėm, tai su draugu akys stulpu buvo. važiavom gatve ir per dvi mašinas prieky važiavo klevukas, kuris, priartėjęs prie šviesoforo iš antros juostos staiga, parodęs posūkį, metėsi į pirmą, kurioje važiavo taksi su klientu  biggrin.gif  reikėjo matyt tą vaizdą, kai taksi išsigandęs suktelėjo vairą į šoną, jie tokią kaip bangą abu į šoną vienu metu padarė, bet klevas tada pamatė, kad į taksą suka ir grįžo atgal į antrą juostą. keisčiausia, kad po to įdomaus manevro jis ir nebepersirikiavo į tą pirmą juostą, tai pagalvojau, kad gal norėjo pagąsdint taksi  biggrin.gif  biggrin.gif

Klevukas, panašu, tiesiog nesusireguliavęs žmoniškai veidrodėlių ir pas jį didžiulė ,,akloji zona", turbūt tą taksi taranavo jos nematydamas. Į mane irgi yra taip puolusi blondinė visai be jokio klevuko. O aš tada tik pirmą pusmetį važinėjau doh.gif . Tai taip džiaugiausi, kad gretimoje juostoje (į kurią aš irgi dėjau vingį šonan nuo tos blondinės) niekas nevažiavo, nes nelabai spėjau įsitikinti, kad joje tuščia, tik puse akies taip... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atogrąža: 13 gruodžio 2009 - 03:41
man su veidrodeliais irgi sunkiai sekasi draugaut,su kairiuoju viskas jau normaliai,bet kai reikia per desini zvilgtelt,tai kazkaip nelabai gaudaus,gal irgi nemoku tinkamai nusireguliuot.
Atsakyti
Nu ką merginos, sniego sulaukėm bigsmile.gif Kažin, kaip vairuoti seksis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalafijora @ 2009 12 13, 15:56)
Nu ką merginos, sniego sulaukėm bigsmile.gif Kažin, kaip vairuoti seksis g.gif

o kur cia sninga? bigsmile.gif
Atsakyti
Mažeikiuose bigsmile.gif Nuo pat ryto rolleyes.gif
Atsakyti
kaip faina wub.gif pas mus tai labai sausa ir salta wink_3.gif
Atsakyti
QUOTE(wikne @ 2009 12 13, 14:35)
kaip faina  wub.gif  pas mus tai labai sausa ir salta  wink_3.gif

Pas mus tai netoli nulio, bet sninga visą dieną bigsmile.gif Ex, kaip faina, tikra žiema lauke santa2.gif

Tik gatvėse tokia pliurza unsure.gif Jei niekas nenuvalys kelių ir pašals tas visas gėris per naktį- būs nekas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalafijora @ 2009 12 13, 13:56)
Nu ką merginos, sniego sulaukėm bigsmile.gif Kažin, kaip vairuoti seksis g.gif

Aha. Klaipėdoe irgi snigo visą dieną. Ir čia pat tirpo. Bet kai važiavau 10 ryte, tai buvo gražuuu, baltaaaa rolleyes.gif , keliai žinoma nevalyti dar, slidu, bet užtai visi iki vieno tokie neskubantys hihihi.gif ir kalėdomis buvo pakvipę wub.gif O jau dabar - jokio slidumo ir visur šlapia košė, fe...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atogrąža: 13 gruodžio 2009 - 14:52
QUOTE(Atogrąža @ 2009 12 13, 14:51)
Aha. Klaipėdoe irgi snigo visą dieną. Ir čia pat tirpo. Bet kai važiavau 10 ryte, tai buvo gražuuu, baltaaaa  rolleyes.gif , keliai žinoma nevalyti dar, slidu, bet užtai  visi iki vieno tokie neskubantys  hihihi.gif  ir kalėdomis buvo pakvipę  wub.gif  O jau dabar - jokio slidumo ir visur šlapia košė, fe...

Mes tai šiandien nevažiuosim niekur, pėstute į parką lėksim smile.gif Vėjo nėra, didžiulės snaigės lėtai krenta. Pasaka wub.gif
O rytoj šaltesnį orą žada. Jei kelius žiūrės taip, kaip šiandien, tai atsigirs per žinias...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kalafijora: 13 gruodžio 2009 - 15:07
Na sniegom palyginus nemazai yra ir kol kas dar laikosi, tik neaisku kaip veliau bus... g.gif Mieste kai kur slidoka, bet vaziuoti drasiai imanoma! thumbup.gif

Vaizdas atidarius duris, matysis kiek sniego yra:
user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 12 13, 15:07)
Na sniegom palyginus nemazai yra ir kol kas dar laikosi, tik neaisku kaip veliau bus... g.gif Mieste kai kur slidoka, bet vaziuoti drasiai imanoma! thumbup.gif

Vaizdas atidarius duris, matysis kiek sniego yra:


Ir pas mus tiek pat biggrin.gif
Atsakyti
kaip keista, pas mus mieste nė snaigė nenukrito unsure.gif tai kažkaip net pavydu, nes taip norisi jau to sniego bent truputį smile.gif

aš tai va palikus buvau mašinoj įjungtą galinio lango šildymą keliom dienom ir šiandien atsisėdu važiuoti - ogi neužsikuria, nusodino, matyt, akumą verysad.gif ot, kaip aš čia galėjau pamiršt jį išjungti..
Atsakyti