Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(Kalafijora @ 2009 12 12, 16:47)
Ir aš pirmą kartą girdžiu unsure.gif Ir, tiesą sakant, labai abejoju, kad tai tiesa smile.gif

vat ir man abejoniu kelia del to klausiu jusu, gal kas tiksliau atsakys....gi jei taip butu, tai manau butu pasake per ziniais, o as per jas nieko panasaus negirdejau g.gif
Atsakyti
QUOTE(wikne @ 2009 12 12, 14:51)
vat ir man abejoniu kelia del to klausiu jusu, gal kas tiksliau atsakys....gi jei taip butu, tai manau butu pasake per ziniais, o as per jas nieko panasaus negirdejau  g.gif

Aš irgi manau, kad būtume ką nors rimčiau girdėję, o ne kaip tik viena draugė sakė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wikne @ 2009 12 12, 16:18)
sveiki... 4u.gif

as cia su tokiu klausimu.....ar tiesa kad ant priekinio lango nebereik klijuoti klevo lapo? blink.gif cia man grupioke sian sake, kad neva pasikeite istatymas ir ant priekio nebereik to klevuko.....pirma syk isgirdau toki dalyka  g.gif

pirma karta girdziu g.gif
Atsakyti
QUOTE(wikne @ 2009 12 12, 15:51)
vat ir man abejoniu kelia del to klausiu jusu, gal kas tiksliau atsakys....gi jei taip butu, tai manau butu pasake per ziniais, o as per jas nieko panasaus negirdejau  g.gif

Nieks nieko neatkeite ,aš važineju su abiem lapais bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes, noriu ir as prie jusu prisijungti, nes siandien pirma karta vairavau pati bigsmile.gif pojuciai nerealus bigsmile.gif
Teises gavau 2009-10-23... Islaikiau viska is pirmo karto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Nastiushka*: 12 gruodžio 2009 - 21:50
QUOTE(*Nastiushka* @ 2009 12 12, 23:48)
Sveikutes, noriu ir as prie jusu prisijungti, nes siandien pirma karta vairavau pati  bigsmile.gif pojuciai nerealus  bigsmile.gif
Teises gavau 2009-10-23... Islaikiau viska is pirmo karto.

sveika,junkis drasiai mirksiukas.gif as niekaip neprisiverciu viena i gatve isvaziuoti doh.gif labai bijau scare.gif
Atsakyti
QUOTE(*Nastiushka* @ 2009 12 12, 21:48)
Sveikutes, noriu ir as prie jusu prisijungti, nes siandien pirma karta vairavau pati  bigsmile.gif pojuciai nerealus  bigsmile.gif
Teises gavau 2009-10-23... Islaikiau viska is pirmo karto.


Sveikinimai islaikius! bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Nastiushka* @ 2009 12 12, 23:48)
Sveikutes, noriu ir as prie jusu prisijungti, nes siandien pirma karta vairavau pati  bigsmile.gif pojuciai nerealus  bigsmile.gif
Teises gavau 2009-10-23... Islaikiau viska is pirmo karto.

sveika prisijungusi 4u.gif

@mamyciukas@ , o jus kuri vakara ar savaitgali diena kai nedaug masinu,kaip jum patogiau,sukaupkit drasa ir isvaziuokit kur po apylinkes pasivazineti, bent jau pazystamom gatvem, baisu buna tik tol kol i masina isedi,o poto ta baime tampa tokia saikinga,neperdeta. as pamenu pirma syk viena vaziavau i univera per pati pika, kai teko stoveti kamsciuose, o ju as ziaaaaauriai bijodavau,o dar kai pagalvojau apie parkavimasi prie univero kur melejonas masinu ir visi ziauriai skuba doh.gif ....bet nieko ,labai puikiai susitvarkiau,galiu pasakyt,kad bijojau tik tol kol isedau i masina,o poto viskas automatiskai vyko smile.gif
Atsakyti
o Tu siaube mieliausias, kokį šiandien vaizdą matėm, tai su draugu akys stulpu buvo. važiavom gatve ir per dvi mašinas prieky važiavo klevukas, kuris, priartėjęs prie šviesoforo iš antros juostos staiga, parodęs posūkį, metėsi į pirmą, kurioje važiavo taksi su klientu biggrin.gif reikėjo matyt tą vaizdą, kai taksi išsigandęs suktelėjo vairą į šoną, jie tokią kaip bangą abu į šoną vienu metu padarė, bet klevas tada pamatė, kad į taksą suka ir grįžo atgal į antrą juostą. keisčiausia, kad po to įdomaus manevro jis ir nebepersirikiavo į tą pirmą juostą, tai pagalvojau, kad gal norėjo pagąsdint taksi biggrin.gif biggrin.gif nu bet nebūtų posūkio rodęs... ai nu žodžiu, pamačiau, kad nesuprasi čia kartais jų biggrin.gif blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wikne @ 2009 12 13, 00:12)
@mamyciukas@ , o jus kuri vakara ar savaitgali diena kai nedaug masinu,kaip jum patogiau,sukaupkit drasa ir isvaziuokit kur po apylinkes pasivazineti, bent jau pazystamom gatvem, baisu buna tik tol kol i masina isedi,o poto ta baime tampa tokia saikinga,neperdeta. as pamenu pirma syk viena vaziavau i univera per pati pika, kai teko stoveti kamsciuose, o ju as ziaaaaauriai bijodavau,o dar kai pagalvojau apie parkavimasi prie univero kur melejonas masinu ir visi ziauriai skuba  doh.gif ....bet nieko ,labai puikiai susitvarkiau,galiu pasakyt,kad bijojau tik tol kol isedau i masina,o poto viskas automatiskai vyko  smile.gif

teko karta i ligonine paskui greitaja vaziuoti,rankos ir kojos drebejo,nors buvo vakaras ir masinu beveik nebuvo,po to karto labai bijau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 12 12, 22:01)
sveika,junkis drasiai mirksiukas.gif  as niekaip neprisiverciu viena i gatve isvaziuoti doh.gif labai bijau scare.gif

o tu per baime bandyk. Man siandien buvo 2 kartas po teisiu gavimo (1 karta buvo vyras salia). Zinok, patyriau euforija bigsmile.gif Is pradziu MB sake, kad kol nepamatys, kad gerai vairuoju, neleis vienai vaziuoti, o paskui viena diena grizes po darbo sako vaziuok kada nori. Taip jis pasitare su kitais vyrasi ir nusprende, kad as ir toliau bijosiu, kol pati viena nepabandysiu. Taip ir atsitiko, pagal mane, viena as vaziavau zymiai geriau nei sedint vyrui salia. Tik is pradziu bandyk vaziuoti ten, kur maziau masinu kol nepajusi, kad gali jau vaziuoti drasiai visur. 4u.gif


QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 12 12, 22:04)
Sveikinimai islaikius! bigsmile.gif  4u.gif

Aciu bigsmile.gif


QUOTE(wikne @ 2009 12 12, 22:12)
sveika prisijungusi  4u.gif

Aciu bigsmile.gif
Paskaiciau, ka priraset, tai siaubas, kaip buna doh.gif Ir dar dziaugiuosi, kad mano auto su automatine pavaru deze, bent jau neuzges ax.gif
Atsakyti
Noriu soti i jusu buri, jeigu priimsit. Teises turiu 1.5 metu bet mazai vazinejau, tik su uosvienes masina kartas nuo karto.
Vakar parkeliavo mano masinyte 2006 Nissan Micraa siandien isbandziau..Deja, reikes beveik is naujo mokytis vaziuoti, nes masina visai kitokia.. Buvau pripratus prie uosvienes masinos 2001 Lancia Ypsilon kuri minkstesne, o sita kieta. Viena karta pradejau riedet atgal nuo ikalnes- uz manes buvo kita masina, tai diedas rankini stabdi ijunge, paskui 2 kartus uzgesau. Diedas irgi viena kart uzgeso, nors jau daugybe metu vairuoja. Pirma menesi ar du vairuosiu su diedu, ar su jo mama..Turiu masina, bet vairuoti paciai dar reikes palaukt
Atsakyti