Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 12 10, 18:43)
blink.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif pavaro moteriske,kaip is jos teisiu neatima g.gif

drinks_cheers.gif Tai jau tikrai ....
Ir sugebėk tu taip doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalafijora @ 2009 12 10, 20:47)
drinks_cheers.gif Tai jau tikrai ....
Ir sugebėk tu taip doh.gif

jei taip susipainiociau tai pati nebevairuociau schmoll.gif cia taip zmogu galima uzmusti blink.gif o jei prie perejos per kuria eis daug vaiku ji taip pedalius supainiotu blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 12 10, 18:54)
jei taip susipainiociau tai pati nebevairuociau schmoll.gif cia taip zmogu galima uzmusti blink.gif o jei prie perejos per kuria eis daug vaiku ji taip pedalius supainiotu blink.gif  doh.gif

Tai įdomu, kaip su tom parduotuvėm baigėsi? Gal ir suluošino ką nors? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalafijora @ 2009 12 10, 10:35)
Jeigu aš teisingai supratau, kalba buvo ne apie tai, kad apskritai niekada nieko nevežioti, o apie tai, kad neturint patirties geriau to nedaryti mastau.gif . ... Abejojant savo jėgom nėra ko pulti geradario vaidinti. Reikia suprasti, kad prie to pavežiojimo prisideda ir atsakomybė už kitą.

schmoll.gif Nepastebėjau, kad Aga būtų rašiusi, jog tas pavėžėjęs vairuotojas, kuris pražudė keleivį (ir dėl kurio ji pasidarė atitinkamas išvadas) - koks pradedantysis ar su lapeliu g.gif

QUOTE(Aga @ 2009 12 10, 18:39)
ta moteris neseniai antrą kartą įvažiavo į kitą parduotuvę  lotuliukas.gif

O varge doh.gif Nu, čia jau ne šiaip nelaimė, čia jau diagnozės reik ieškot doh.gif

MB per kažkokią radijo laidą ne taip seniai girdėjo pasakojant, kaip kažkur (ne Lietuvoj) moteriškė parkuodamasi sudaužė 12 ar 13 (nebepamenu) mašinų. Kai jos klausinėjo kaip jai tai pasisekė, ji paaiškino kažką panašaus į: ,,iš pradžių užkliuvau vieną, išsigandau, puoliau taisytis, stuktelėjau kitą, supanikavau norėjau vieno - kuo greičiau iš ten dingti, o toliau ... viską pamenu jau tik kaip per rūką, gal užsimerkiau..." doh.gif Nu kai bandau įsivaizduoti, tai pavyksta tik animaciniame varijante doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2009 12 10, 19:09)
schmoll.gif Nepastebėjau, kad Aga būtų rašiusi, jog tas pavėžėjęs vairuotojas, kuris pražudė keleivį (ir dėl kurio ji pasidarė atitinkamas išvadas) - koks pradedantysis ar su lapeliu  g.gif


moteriškė parkuodamasi sudaužė 12 ar 13 (nebepamenu) mašinų. Kai jos klausinėjo kaip jai tai pasisekė, ji paaiškino kažką panašaus į: ,,iš pradžių užkliuvau vieną, išsigandau, puoliau taisytis, stuktelėjau kitą, supanikavau norėjau vieno - kuo greičiau iš ten dingti, o toliau ... viską pamenu jau tik kaip per rūką, gal užsimerkiau..."

Aš ne apie tai, kad jis buvo patyręs, o apie tai, kad ji pradedanti smile.gif . Na bet nesvarbu irnesakyk.gif

12- 13 sudaužytų auto doh.gif Ar čia tik ne pasaulio rekordas biggrin.gif O jau paaiškinimas unsure.gif
Nors kada čia per žinias rodė Sakalauskas dešimt sukūlė unsure.gif
Papildyta:
Va čia apie tai rašo unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kalafijora: 10 gruodžio 2009 - 19:18
QUOTE(Gardee @ 2009 12 10, 17:20)
suprantu, kad kainos nebus vienodos, bet teiraujus, kiek maždaug reikės šiam reikalui  unsure.gif

Dar priklauso kokius tepalus ar sintetinius ar pusiau sintetinius ir kokios firmos gamyba,taip kad reikia išsirinkt o tada jau žinosi kiek reikia g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2009 12 10, 21:09)
MB per kažkokią radijo laidą ne taip seniai girdėjo pasakojant, kaip kažkur (ne Lietuvoj) moteriškė parkuodamasi sudaužė 12 ar 13 (nebepamenu) mašinų. Kai jos klausinėjo kaip jai tai pasisekė, ji paaiškino kažką panašaus į: ,,iš pradžių užkliuvau vieną, išsigandau, puoliau taisytis, stuktelėjau kitą, supanikavau norėjau vieno - kuo greičiau iš ten dingti, o toliau ... viską pamenu jau tik kaip per rūką, gal užsimerkiau..."  doh.gif  Nu kai bandau įsivaizduoti, tai pavyksta tik animaciniame varijante  doh.gif  lotuliukas.gif

blink.gif kaip sitaip imanoma g.gif
Atsakyti
Taip tai musu Sakalauskas dar truputi nedatrauke ,mažai išgeres buvo drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif tik 9 apdauže lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tapse: 10 gruodžio 2009 - 20:44
Atogrąža, aš nesakiau, kad naujokas vairavime buvo, bet turėjau omenyje mus naujokus, kad reikia pasvarstyt ar verta rizikuot, jei dar neturim teisių, jei dar dorai nemokam vairuoti, ar verta vežti. Aš esu atsakinga, todėl rimtai galvoju. Galbūt po kokių penkių metų bus drąsu visiškai. Dabar, kad ir kasdien važiuoju, tikrai nesu specas. Ir kaip sako būna patys pavojingiausi vairuotojai kurie vairuoja metus-du, nes tada jau atsipalaiduoji, nėra taip baisu, per daug pasitiki ir dažnai būna bum per žioplą galvą. Aš pvz pati tik išsilaikius, tikrai nesisodinčiau net ir savo vaiko, o ką jau kalbėt apie svetimą.
Papildyta:
Čia man buvo toks bajeris, kad vos neįkaliau į užpakalį. Tiesiog važiavau tokia mažute gatvele, nejudria visai, prieš mane važiavo tik viena mašina, paskui mane nebuvo nieko išvis. Ir ką, ta mašina staigiai sustojo viduryje gatvės, kaip niekur nieko, o mus teskyrė kokie 3 metrai. Ir ką jūs galvojat, išgąstis mano buvo didžiulis, per stabdžius kaliau žiauriai, net užgęsau. Trūko laaaabai nedaug iki bum. Pasakoju kolegai, kad užgesau net kaip stabdžiau. Ir ką, sako vairavimo stažo stoka, kad užgesai. Na taip, iš to šoko staigiai stabdant, sankabos neįmyniau. Arba va kaip stabdžiai beveik dingę buvo neseniai, iš to šoko net nesumąsčiau, kad rankinį traukt reik, tiesiog mąsčiau į kurią įlėkt, savo juostoj, ar į kitą sukt vairą. Tiesiog stresinės situacijos mums dar nevisiškai blaiviai įveikiamos, ir vien dėl patirties stokos.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2009 12 10, 21:54)
Atogrąža, aš nesakiau, kad naujokas vairavime buvo, bet turėjau omenyje mus naujokus, kad reikia pasvarstyt ar verta rizikuot, jei dar neturim teisių, jei dar dorai nemokam  vairuoti, ar verta vežti. Aš esu atsakinga, todėl rimtai galvoju. Galbūt po kokių penkių metų bus drąsu visiškai. Dabar, kad ir kasdien važiuoju, tikrai nesu specas. Ir kaip sako būna patys pavojingiausi vairuotojai kurie vairuoja metus-du, nes tada jau atsipalaiduoji, nėra taip baisu, per daug pasitiki ir dažnai būna bum per žioplą galvą. Aš pvz pati tik išsilaikius, tikrai nesisodinčiau net ir savo vaiko, o ką jau kalbėt apie svetimą.
Papildyta:
Čia man buvo toks bajeris, kad vos neįkaliau į užpakalį. Tiesiog važiavau tokia mažute gatvele, nejudria visai, prieš mane važiavo tik viena mašina, paskui mane nebuvo nieko išvis. Ir ką, ta mašina staigiai sustojo viduryje gatvės, kaip niekur nieko, o mus teskyrė kokie 3 metrai. Ir ką jūs galvojat, išgąstis mano buvo didžiulis, per stabdžius kaliau žiauriai, net užgęsau. Trūko laaaabai nedaug iki bum. Pasakoju kolegai, kad užgesau net kaip stabdžiau. Ir ką, sako vairavimo stažo stoka, kad užgesai. Na taip, iš to šoko staigiai stabdant, sankabos neįmyniau. Arba va kaip stabdžiai beveik dingę buvo neseniai, iš to šoko net nesumąsčiau, kad rankinį traukt reik, tiesiog mąsčiau į kurią įlėkt, savo juostoj, ar į kitą sukt vairą. Tiesiog stresinės situacijos mums dar nevisiškai blaiviai įveikiamos, ir vien dėl patirties stokos.

Man irgi panašiai buvo,tai poto laikausi didelio atstumo nuo priekije važiuojančios mašinos,tik per kamščius prieš mane visada prilenda kitos mašinos tai truputi nerviškai veikia schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Nu jei per kamščius laikais, tai prieš nosį kas nors užkiša iš kitos eilės lotuliukas.gif
Atsakyti
oj nezinau, del tu atstumu, vazineju pagal nuotaika biggrin.gif kartais prilendu prie pat, kartais ne, na atsuma palieku didesni prieki tada, jei ikalnej stoviu, kad netycia koks nenuriedetu atgal smile.gif
Atsakyti