Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(zymanau @ 2010 01 12, 20:14)



na tuomet džiaugtis belieka, kad vieną kartą pasitaikė geras pareigūnas smile.gif
kitą kartą toks gali nepasitaikyti arba jau žinoti, kad turite įspėjimą, nes "Kitą kartą" jau tai pabrėžia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zymanau @ 2010 01 12, 19:14)

iš kur man tas avataras toks pažįstamas g.gif Kažkas, kitas, rods, iš šios temos jį turi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2010 01 12, 22:09)



perskaičiau nepažiūrėjus kam ir išsigandau, galvojau man skirtas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2010 01 12, 21:09)
iš kur man tas avataras toks pažįstamas  g.gif  Kažkas, kitas,  rods, iš šios temos jį turi g.gif


Jo jo, bet nepamenu kas, nes senokai bebuvo... ax.gif
Atsakyti
As irgi nepamenu g.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2010 01 12, 18:07)
tai ten ledas turetu buti g.gif kad taip ilgai nusilineja langai

nu as ne laukiu ir tiek, prasivalau ir vaziuoju, tik galvoju kiek reiktu laukti mirksiukas.gif g.gif

siandien buvau maxei tai neradau to skyscio schmoll.gif
Atsakyti
[quote=~Jacinta~,2010 01 12, 23:32]Jo jo, bet nepamenu kas, nes senokai bebuvo... ax.gif
[/quo
jei su kazkuo kartojasi paveiksliukas atsiprasau ax.gif jis man toks fainulis biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(*Evut @ 2010 01 12, 21:41)
na tuomet džiaugtis belieka, kad vieną kartą pasitaikė geras pareigūnas  smile.gif
kitą kartą toks gali nepasitaikyti arba jau žinoti, kad turite įspėjimą, nes "Kitą kartą" jau tai pabrėžia  mirksiukas.gif


aga sita tai as supratau kad kita kart manes nepasigailes ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zymanau: 13 sausio 2010 - 20:45
QUOTE(zymanau @ 2010 01 13, 20:47)



Del paveiksliuko nieko tokio! mirksiukas.gif Kiekvieno teise rinktis ka jis nori! 4u.gif Tiesiog mes tarpusavyje prisiminem, kad turi dar kazkas, kas nesai nosiuka savo cia rode... ax.gif
Atsakyti
kaip graziai lauke sninga wub.gif bet kaip slidu kiemuose doh.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2010 01 13, 20:57)
kaip graziai lauke sninga wub.gif  bet kaip slidu kiemuose doh.gif


Sninga? blink.gif Klaipedoj jau gana sniego, nereikia, kad snigtu! schmoll.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti