Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

sveikos, ar galima prisijungti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2009 12 09, 23:33)
Tai va va, ir stengiuosi nevežiot be reikalo jei nėra rimto reikalo. Kai reikia, vežu be problemos, bet bele pasivažinėt, neimu niekad.
Nu tai įsivaizduokit, gerą darbą darė, paėmė tranzuotoją, žuvo, ir kalėjimas, ir gyvenimo nėr vairuotojui...

Ne, nu bet klausykit, su tokiu mąstymu galima išvis už vairo nebesėsti, juk galima ne tik viduje sėdintį, o iš išorės einantį nutrenkt. Galimybė, ko gero, dar didesnė, kai pėstieji gatvėn mauna nė nepasidairę ir tamsoj... Be to, manau, ir statistiškai tokių atvejų apstu, o kiek atvejų, kai žūva paimtas pavežėti? Ar todėl turiu vengti tiesiog pasivažinėjimo? O kitų malonumų irgi vengti, pvz., vyšnių valgymo, jų vaikui davimo, nes kažkas kauliuku užspringo? Aš, pvz., esu girdėjusi, kad supainiojus stabdžius su gazu, moteris į parduotuvę įvažiavo, tai taip išeitų, turiu vengti prie parduotuvių parkuotis, kad netampyt likimo už ūsų? doh.gif
Atsiprašau iš anksto, bet man toks požiūris netoli kažkokios paranojos jau, ,,o kas būtų, jei būtų, vai vai vai" labiau būdinga bobutėms, kurių nervų sistema jau nualinta per gyvenimą cool.gif
Atsakyti
na nezinau, sumaisyti gaza su stabdziais? g.gif na nezinau, as tai toki varianta isivaizduoju, tik jei nuo mechanines pavaru dezes persedi ant automatines ir atvirksciai, kitaip nelabai suvokiu doh.gif sorry, tokia mano nuomone. 4u.gif arba esi tik ka iskeptas vairuotojas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(do22 @ 2009 12 09, 23:50)
na nezinau, sumaisyti gaza su stabdziais? g.gif na nezinau, as tai toki varianta isivaizduoju, tik jei nuo mechanines pavaru dezes persedi ant automatines ir atvirksciai, kitaip nelabai suvokiu doh.gif sorry, tokia mano nuomone. 4u.gif arba esi tik ka iskeptas vairuotojas 4u.gif

Na, detalių nežinau, bet apie tokius atsitikimus esu skaičiusi ir ne kartą. Tai jau kaip ir turėčiau nei gazuot, nei stabdyt, jei vadovautis logika ,,nerizikuoti"? g.gif

na, va, paguglinau, prašom: supainiojo
Štai kitas atvejis iš ČIA, tik jau Šiauliuose: ,,Supainiojęs pedalus, sukūlė automobilį Prieš vidurdienį Aido gatvėje į medį įsirėžė automobilis "Audi 100". Automobilį vairavęs šiaulietis prisipažino, kad išvažiuodamas iš aikštelės supainiojo mašinos akseleratoriaus ir stabdžių pedalus. Automobilis išvertė atitvarus ir rėžėsi į kaštoną. Vairuotojas nenukentėjo. Supainiojęs pedalus, sukūlė automobilį" , Štai dar...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atogrąža: 10 gruodžio 2009 - 00:20
as nesakau, kad nebuna taip, bet as to elabai suvokiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2009 12 09, 23:45)
Ne, nu bet klausykit, su tokiu mąstymu galima išvis už vairo nebesėsti, juk galima ne tik viduje sėdintį, o iš išorės einantį nutrenkt

Jeigu aš teisingai supratau, kalba buvo ne apie tai, kad apskritai niekada nieko nevežioti, o apie tai, kad neturint patirties geriau to nedaryti mastau.gif . Pradžioj juk dar ir pasitikėjimo savimi nėra...
Na mano akim žiūrint- požiūris teisingas. Abejojant savo jėgom nėra ko pulti geradario vaidinti. Reikia suprasti, kad prie to pavežiojimo prisideda ir atsakomybė už kitą.
O su laiku ir drąsa, ir patirtis, ir įgūdžiai atsiras... smile.gif
Atsakyti
sveikos, jungiuosi į naują temą 4u.gif
senokai berašiau čia blush2.gif nors visada paskaitau, kaip jums sekasi..

važinėti sekasi neblogai, nepatinka tik, kad taip anksti temsta, nes man tamsoj vis dar nepatogu vairuoti. visos šviesos akina, nieko nematau, o jei dar rūkas būna doh.gif na nieko, po Kūčių jau ilgės diena biggrin.gif

dar dėl tepalo, jei kas keitėtės. kiek maždaug (ir kur) kainuoja pasikeisti variklio alyvą? kaip suprantu, ją išpila, praplauna ir užpila naujos? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gardee @ 2009 12 10, 16:34)


dar dėl tepalo, jei kas keitėtės. kiek maždaug (ir kur) kainuoja pasikeisti variklio alyvą? kaip suprantu, ją išpila, praplauna ir užpila naujos?  ax.gif

kiekvienai masinai skirtingai kainuoja,neperseniausiai keiciau tai 70lt sumokejau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 12 10, 15:57)
kiekvienai masinai skirtingai kainuoja,neperseniausiai keiciau tai 70lt sumokejau  doh.gif

suprantu, kad kainos nebus vienodos, bet teiraujus, kiek maždaug reikės šiam reikalui unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gardee @ 2009 12 10, 18:20)
suprantu, kad kainos nebus vienodos, bet teiraujus, kiek maždaug reikės šiam reikalui  unsure.gif

iki 100lt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2009 12 09, 23:45)
Aš,  pvz., esu girdėjusi, kad supainiojus stabdžius su gazu, moteris į parduotuvę  įvažiavo, tai taip išeitų, turiu vengti prie parduotuvių parkuotis, kad netampyt likimo už ūsų?  doh.gif


ta moteris neseniai antrą kartą įvažiavo į kitą parduotuvę lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2009 12 10, 20:39)
ta moteris neseniai antrą kartą įvažiavo į kitą parduotuvę  lotuliukas.gif

blink.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif pavaro moteriske,kaip is jos teisiu neatima g.gif
Atsakyti