Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(@mamyciukas@ @ 2010 01 12, 15:24)
ka vyrai pagalvotu jei ateitum prie masinos issitrauki degtines buteli ir pradedi pilti ant masinos? lotuliukas.gif
manau prieitu ir paprasytu jiems palikti nors kiek lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2010 01 12, 16:24)
ka vyrai pagalvotu jei ateitum prie masinos issitrauki degtines buteli ir pradedi pilti ant masinos? lotuliukas.gif


gal susiprastu pamate ka darom su snapsu ir kita ryta atnestu mainais to skyscio lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2010 01 12, 14:23)
tai kad visai nesinori buti tokiam ore ir laukti kol vidus praves su vaikais  doh.gif


gal labai siltai vazinejat? mirksiukas.gif
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2010 01 12, 14:24)
ka vyrai pagalvotu jei ateitum prie masinos issitrauki degtines buteli ir pradedi pilti ant masinos? lotuliukas.gif

manau pasisiulytu nuskusti langus uz degtine lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2010 01 12, 16:26)
manau prieitu ir paprasytu jiems palikti nors kiek  lotuliukas.gif



QUOTE(zymanau @ 2010 01 12, 16:27)
gal susiprastu pamate ka darom su snapsu ir kita ryta atnestu mainais to skyscio lotuliukas.gif



QUOTE(Braškutė @ 2010 01 12, 16:29)


manau pasisiulytu nuskusti langus uz degtine lotuliukas.gif

ak tie vyrai lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Braškutė @ 2010 01 12, 15:29)
gal labai siltai vazinejat?  mirksiukas.gif


nu kad ne schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2010 01 12, 16:35)
nu kad ne  schmoll.gif

jei masinoje yra sildomi langai tai jie labai greitai turetu atitirpti g.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2010 01 12, 13:52)
sveikos.vakar maciau kaip vyras apledejusus langus su kazkokiu skysciu nupurske ir su valytuvais nuvale,nieko nereikejo grandyti g.gif gal cia koks ledo tirpiklis g.gif visai neblogai butu toki tureti g.gif


Gerai, kad priminei! biggrin.gif Masinoje turiu, bet buvau pamirsus ir kazkuria diena vargau, kol stikla nugramdziau! doh.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2010 01 12, 15:42)
jei masinoje yra sildomi langai tai jie labai greitai turetu atitirpti g.gif

nu kas tas greitai g.gif 10-15 min g.gif o tu pasedek saltoj tokioj masinoj su vaikais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2010 01 12, 15:07)
nu kas tas greitai  g.gif  10-15 min  g.gif  o tu pasedek saltoj tokioj masinoj su vaikais  doh.gif

tai gan stipriai turi buti apsale g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2010 01 12, 17:07)
nu kas tas greitai  g.gif  10-15 min  g.gif  o tu pasedek saltoj tokioj masinoj su vaikais  doh.gif

tai ten ledas turetu buti g.gif kad taip ilgai nusilineja langai
Atsakyti
QUOTE(zymanau @ 2010 01 12, 14:47)

o siaip vis dar su lapu tureciau vazineti,liko ne pilni metai,bet kai vazineju ne su viena masina,ir nei viena nera mano,kazkaip nesinori ant visu lipdyti blush2.gif


jau buvo kalba apie tai irgi, tik gal praėjusioj temoj 4u.gif policijai per reidą visiškai neįdomu, kieno automobilį Jūs vairuojate: kaimyno, draugo, močiutės, pažįstamo. Privalote turėti ne tik dokumentus (savo ir automobilio), bet ir klevo lapą kairėje pusėje mašinos subiniuke 4u.gif o jei nebus - mokėsit baudikę arba pirmam kartui atsipirksit įspėjimu... taip kad norisi ar ne, tai žinot kaip būna... galvos skausmu nepateisinsit 4u.gif ax.gif

p.s. aš irgi neturiu savo mašinos, vairuoju tėčio arba draugo, tai lapą užmetu galan į lango kampą ir važiuoju rami, nes jis man nemaišo ir ten yra smile.gif
Atsakyti

p.s. aš irgi neturiu savo mašinos, vairuoju tėčio arba draugo, tai lapą užmetu galan į lango kampą ir važiuoju rami, nes jis man nemaišo ir ten yra smile.gif
[/quote]

buvo jau sustabde ax.gif masiniukas vyro vardu ir jis salia sedejo drinks_cheers.gif ,sakau tai va vyra namo vezu blush2.gif ,o tik pradejus legalai vazinet buvau,paziurejo iteises,nuejo i gala,sako kita kart kai susitiksim nors nupiesta isimesk blush-anim-cl.gif2:siaip turejau talapa bardacioke,bet .... blush2.gif
Atsakyti