Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(@mamyciukas@ @ 2010 01 08, 13:20)
gal kas zino kur Vilniuje galima susitaisyti imobilaizerio pultelius?

Man teko tvarkytis pulteli ALTAS karoliniškese šalia impulso jie ten užsiima signalizacijom ,pas mane buvo nusibaigus baterija tai pakeite ir viskas g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(tapse @ 2010 01 10, 13:14)
Man teko tvarkytis pulteli ALTAS karoliniškese šalia impulso jie ten užsiima signalizacijom ,pas mane buvo nusibaigus baterija tai pakeite ir viskas g.gif  g.gif

aciu,reikes nuvaziuoti
Atsakyti
Na va, pas mane naujienos tokios, ketvirtadieni kaimynas buvo pasiemes masiniuka, kazka patvarke, nebuvau susitikus su juo - snekejo su uosviene, tai ji neprisimena, kazka su oro srauto reguliavimu, masina vaziuoja gerai dabar... ax.gif
Vakar variau technikini, tai reikia pakeisti gabaritini zibinta, sureguliuoti sviesas visas bei yra nesandari viena lempa ir VISKAS! bigsmile.gif Rytoj varysiu i serviza, sutvarkys, patys technikini pravarys ir vakare pasiimsiu masiniuka! thumbup.gif
Beje, po to vis tiek variau diagnostika, variklio ar kaip ji ten vadinas, zodziu patikrino man viska, sake jokiu problemu nematau, kaip tokiu metu masinele - labai geram stovyje! biggrin.gif Visus duju ismetimus patikrino, viska, kai kuriose vietose sake, kad ji ledine! hihihi.gif Tikiuosi, kad ilgai dar neturesiu problemu su ja! cool.gif
Atsakyti
oi, o mane vakar sunervino durna boba kieme, kuri net ne vairuotojo, o keleivio vietoj sėdėjo... kadangi visi žinome, kokia situacija daugiabučių kiemuose (kai vienai šeimai tenka po dvi ar tris mašinas, turbūt dabar mažuma šeimų/butų, kuriems tenka vos viena mašina; mūsų šeima kol kas priklauso tai vienos mašinos mažumai, kol draugas neatvažiuoja į kiemą su savo mašina. na, bet ne apie tai...) tiek mašinų, tiek sniego atžvilgiu. o dar kai pašąla, tai išvažiuot - tolygu įkopt į kalną, kad nusileist rogėmis. ir visi mašinas pradeda statyt belekaip (nebegalioja bardiūrių taisyklė, kad pravažiuot būtų įmanoma). žodžiu tėvai išvažiavo švęst brolio gimtadienio ir paliko man mašiną, kad juos parsivežčiau. atvažiavo draugas ir sako perstatom tau mašiną, kad lengviau išvažiuotum, nes kaip tik palei namą buvo espace'ui negaliojanti bardiūro taisyklė biggrin.gif žodžiu jis užėmė vieną vietą, išvarė mūsų mašiną, pastatė ją kelioms akimirkoms, kol iš tos vietos išvarys savo mašiną ir nustums toliau, tada pradėjo parkuot mano mašiną. kadangi sniego pilna, ledų pilna, mašina prasikasinėjo ir kol jis ten ją priparkavo, tai gal 10min praėjo. tuo metu, kai jis varinėjo mašinas, į kiemą įvažiavo BMW su klevo lapu ir isterike keleive, pavažiavo už namo (tarp kitko, už namo šone yra dar viena aikštelė, tai kai mašina įvažiuoja per pusę savo ilgio už namo ir nejungia atbulinio, gal savaime aišku, kad ji važiuoja į aikštelę už namo, o ne į kiemą? g.gif ) ir palaukusi kelias minutes atsidarė duris ir pradėjo staugt draugui mano "A tu **** išvažiuosi ar mums čia valandą reikės laukt?". mano tokia būsena emocinė jau nuo gimimo, kad į viską jautriai reaguoju, o draugas jai atšovė, kad gali laukt nors ir tris valandas ir ramiai parkavo mašinas toliau biggrin.gif vėliau ta isterikė su dviem vyrais jau ėjo namo kaip tik pro mus, kai mano mašina užklimpo ir draugas vis bandė išvažiuot. mieloji isterikė boba trenkė ranka į mano mašiną ir sako "Taip **** tau ir reikia, ir neišvažiuok, ir tupėk čia". kadangi ji ėjo tiesiai prieš mane, tai aš ir paklausiau "Ponia, o be **** neišeina?". iš pradžių šiek tiek pasimetusi, po kelių akimirkų atšovė "Ne, neišeina". matomai ji ėjo su tėvu ir vyru, tai pora nuėjo, o tėvas pradėjo stumt mano mašiną, nes tai buvo ŽIAURU - visi ratai prasikasinėjo ir mašina skersa tiesiog slydo, nejudėdama ryškiai nei pirmyn, nei atgal. šiaip ne taip išstūmėm, draugas pavažiavo atgal ir vėl ji užklimpo. ta isterikė sustojo ir pradėjo rėkt tėvui "Nepadėk ****, tegul kankinasi dabar". na, mano kantrybė ne geležinė, tai aš jai ir pasiūliau "Ponia, turbūt kažkam laikas kultūros pasimokyti, ne?". tada ji nuėjo namo, o jos vyras atėjo į pagalbą. išstūmėm visi mašiną, vyras sako va kieme buvo daug vietų, būčiau čia pasistatęs. sakau "Tai juk tuoj draugas savo mašiną išvaro ir viskas, statykit. Man čia perstatė mašiną, nes kitaip paskui iš viso neišvažiuočiau...". vyriškis supratingas pasitaikė ir nusijuokęs pasakė "Ai nu gerai tada" biggrin.gif
taip baigėsi mano vakarykščiai nuotykiai. ai, o važiuodama į kiemą, sustojau jo vidury, išlipau iš draugo mašinos ir pasakiau, kad jau kol aš statysiu tokiam kieme jo mašiną, tai jis tikrai nesulauks biggrin.gif kaimynas kažkodėl pradėjo juoktis... unsure.gif



labai atsiprašau už tokį ilgą pasakojimą, bet norėčiau pasakyti tokį reziume - kadangi žiema ne tik kelnėse, bet ir kiemuose, tai būkim mieli, pakantūs ir tolerantiški. tuo labiau nėra jokių taisyklių, kiek laiko kieme galima parkuoti automobilį. ilgesnis ir atidesnis parkavimas saugo ir mūsų, ir kitų turtus... 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Aš va pasižiūrėjau pro langą kas daros, kas antras žnybtais užsikurinėja, tampo virvėm, stumdo, tai susibiesinau ir išlėkiau saviškės žiūrėt. Užsikūriau normaliai, perstačiau priekiu, kad jei ką, bent žnybtais kurt galėtų privažiavę, nusivaliau.
Atsakyti
Pas mus irgi siaubingos keliu salygos, kelininkai nespeja valyti keliu doh.gif
Atsakyti
Pas mus nė nemačiau, kad valytų, o gyvenu antroj pagal aktyvumą gatvėj doh.gif Baisus taikos pr. Kaune doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 01 10, 14:58)
Pas mus nė nemačiau, kad valytų, o gyvenu antroj pagal aktyvumą gatvėj doh.gif Baisus taikos pr. Kaune doh.gif

Sveikos,Kauno senamiesty vaizdas graudus,niekas nevalo gatviu doh.gif nemaciau nei vienos kelininku masinos unsure.gif
Atsakyti
tai, kad visam Kaune nieks nevalo, visur baisu baisu..
Atsakyti
Na Vilniuj ir ne visur keliai nuvalyti, tik kaip ne keista musu rajonas kaip visada svarus(kalbu apie gatve) biggrin.gif sian mb neisipaise i posuki,slydo ir trenkesii ledo kalna prie prekybcentrio, aciu D kad tik apibraize sona,bet smugis tai gan stiprus buvo . vargsas masiniukas, jau tiek prisikentejo biggrin.gif
Atsakyti
pas mane kieme toks posūkis yra, niekad neįsipaišau, blyn ledas vienas, suki ir neša belekaip doh.gif O kas nežino, jau nekart užlėkė ant bordiūro, o kartais mašinos ten stovi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 01 10, 12:41)
Visus duju ismetimus patikrino, viska, kai kuriose vietose sake, kad ji ledine! hihihi.gif Tikiuosi, kad ilgai dar neturesiu problemu su ja! cool.gif

Ui, kaip malonu, jauč, paliko thumbup.gif

QUOTE(*Evut @ 2010 01 10, 13:03)
...tiek mašinų, tiek sniego atžvilgiu. o dar kai pašąla, tai išvažiuot - tolygu įkopt į kalną, kad nusileist rogėmis. ir visi mašinas pradeda statyt belekaip (nebegalioja bardiūrių taisyklė, kad pravažiuot būtų įmanoma).

Nu bobai su nervais bėda, tas tai faktas doh.gif

O kokioj tu gatvėj, kad tokie prasti kiemai? Aš Pietinėj gyvenu, tai ten visai taip ir nieko lygtai... g.gif Na, mašinų tai daug, aišku, (kartą virš 100 per langą suskaičiavau doh.gif ), nes aplink keturi namai, o kiemas vidury, toks kaip ir uždaras - vienas visiems keturiems namams. Vienas ir įvažiaimas, jis ir - išvažiavimas. Bet galima apvažiuot ratu, tai visai thumbup.gif Žodžiu, su savo maža Astra aš dar bėdų dėl sniego neturėjau... smile.gif Tiesa, vietomis vėžės jau tokios, kad kai kurie, su žemom mašinom jau stebi, ar tik dugnu šliaužti ir duslintuvo palikt neteks doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atogrąža: 11 sausio 2010 - 03:27