Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

gerai,kad pas mane nera signalizacijos ax.gif uztenka mums vakarai kai kieme kaukia kaimynu masinos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2010 01 07, 13:02)
labutis
maniske masiniukei irgi buvo isgasdinus mane nerealiai 

bet tai kaip gerai, kad kažkas šalia atsiranda ir padeda thumbup.gif kai sulauki pagalbos, tai ir nebaisu būna, nereikia vienai sėdėt ir galvot ką čia daryt..
Atsakyti
QUOTE(Gardee @ 2010 01 07, 16:35)
bet tai kaip gerai, kad kažkas šalia atsiranda ir padeda  thumbup.gif kai sulauki pagalbos, tai ir nebaisu būna, nereikia vienai sėdėt ir galvot ką čia daryt..

nezinau ka i buciau darius jeigu ne jis, nes daugiu tai ir nera ko paprasyt net cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Gardee @ 2010 01 07, 01:26)
skaičiau vyrų forumuose, kad tie boch nėra tokie geri, ilgai netarnauja. teks man matyt Varta pirkt, nes kitų neatitinka ilgis  verysad.gif pas mane tik iki 232mm telpa..
užjaučiu.. keistai mašina elgiasi, kažin nuo ko  unsure.gif

Kai pirksi tai atkreipk demesi i pagaminimo data turi buti nesenesnis kaip 2008 pabaigos arba 2009 pradžios vienu žodžiu kuo anksčiau pagamintas tuo geriau,čia jai pirksi akuma kurio nereikia aptarnaut ,na o jai pirksi kuri dar reiks ikraut ir bus aptarnaujamas tai tada gali but ir senesnis nes juos saugo sausus mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2010 01 07, 13:02)
...bijau dar kazko net pati nezinau ko...  doh.gif

Aš aišku, irgi užjaučiu, tokį stresą apturėjus, bet iš tos tavo frazės, pyk-nepyk, žvengiau nuo dūšios blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2010 01 08, 00:32)
Aš aišku, irgi užjaučiu, tokį stresą apturėjus, bet iš tos tavo frazės, pyk-nepyk, žvengiau nuo dūšios  blush2.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif

nematau del ko tureciau pykti mirksiukas.gif
Atsakyti
Kaip seniai nenbuvau uzsukus cia, bet vairavimo karjeros pradzioje sitoj temoj baisiai gera budavo - ir palaikymas, ir patarimai thumbup.gif Galiu pasidziaugti, kad per 1,5 metu suaugau tiesiog su masina, velniska malonuma jauciu vairuodama. O vairuoti tenka kasdien thumbup.gif Na per ta laika spejau suauzyt viena masiniuka, na bet tiek tos bedos smile.gif Dabar vairuoju dvi pakaitom.
Pasiskaiciau jusu nutikimus, kai sugenda masina. Situacija tikrai ne is maloniuju. Man pries pora menesiu masina uzgeso sankryzoj sustojus - atsisake sankaba. Vyrui skambinu nekelia, siaip ne taip kaimynui prisiskambinau, tai tas tavaziavo ir padejo nustumt masina i autobusu stotele, ten ir palikom. Bet stresas aisku buvo nemazas, ypac stumiant masina per raudona per judria sankryza doh.gif Tai va visoms patarimas - jei prades girdetis toks ale ciurlenimas kazkur po vairu, tai ilgai nelaukit, reiskia sankaba parejo. Beje i servisus irgi pati pradejau varyt masina biggrin.gif
Sekmes visoms vairuojancioms 4u.gif
Atsakyti
gal kas zino kur Vilniuje galima susitaisyti imobilaizerio pultelius?
Atsakyti
QUOTE(Liniuka @ 2010 01 08, 12:03)
Beje i servisus irgi pati pradejau varyt masina biggrin.gif


Oi ta as labai gerai zinau! doh.gif biggrin.gif Kai vyras daznai juroj buna, tai dazniausiai masina tvarkyti tenka man, jau ipratau, bet vis tiek siutas ima, ypac tada kai sankryzoj uzgesau doh.gif , jaciu tiek betruko, kad buciau sprogusi is pykscio! mad.gif
Atsakyti
QUOTE(tapse @ 2010 01 07, 18:05)
Kai pirksi tai atkreipk demesi i pagaminimo data turi buti nesenesnis kaip 2008 pabaigos arba 2009 pradžios vienu žodžiu kuo anksčiau pagamintas tuo geriau,čia jai pirksi akuma kurio nereikia aptarnaut ,na o jai pirksi kuri dar reiks ikraut ir bus aptarnaujamas tai tada gali but ir senesnis nes juos saugo sausus  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif

ačiū už patarimus, tikrai atkreipsiu dėmesį mirksiukas.gif

dar norėjau paklaust, ar yra skirtumas įdedant akumuliatorių, ką pirma pajungt: pliusą ar minusą? nes teks šį kart pačiai įsidėt, tai va nežinau, nes atrodo išimant reikia pirma atjungti minusą.. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gardee: 08 sausio 2010 - 14:02
QUOTE(Gardee @ 2010 01 08, 15:00)
ačiū už patarimus, tikrai atkreipsiu dėmesį  mirksiukas.gif

dar norėjau paklaust, ar yra skirtumas įdedant akumuliatorių, ką pirma pajungt: pliusą ar minusą? nes teks šį kart pačiai įsidėt, tai va nežinau, nes atrodo išimant reikia pirma atjungti minusą..  blush2.gif


Iš elektros pusės skirtumo nėra, bet iš dėjimo - yra. Atjungiant akumuliatorių reikia pirmiausia atjungti minusą, o prijungiant - pirma prijungti pliusą, po to minusą. Kodėl? Nes, kaip žinote minusas yra tiesiogiai sujungtas su automobilio korpusu. Todėl, jei atjungiant akumuliatorių, pirmiausia rakteliu atsukinėsite pliusinę "klemą", yra rizika jog netyčia priliesite rakteliu prie automobilio korpuso ir sukelsite trumpą jungimą (nenukentėsite, bet gali kentėti automobilio elektronika). Tuo tarpu pirma atjungus minusą, rizikos jokios nebėra.
Atsakyti
QUOTE(MindaugasT @ 2010 01 08, 14:59)
Iš elektros pusės skirtumo nėra, bet iš dėjimo - yra.

dėkoju, dabar jau žinosiu visam mirksiukas.gif
Atsakyti