Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(*Evut @ 2010 01 06, 11:24)
nukopijavau, kur, kas ir kaip tai buvo parašyta. protingi dėdės, išmanantys tuos reikalus, atrašė į užklausimą. savo nuomonę turėti tikrai niekam nedraudžiu, tačiau tikrai manau, jog parodžiau, kad nuomonė forumuose dažnai skiriasi nuo tiesos  4u.gif

o kad į temą - siaubas, vakar keliai kokie Klaipėdoje buvo... bet savivaldybė iš viso mane stebina. nepriima nemokamos pagalbos, pofik tie keliai, svarbiausia nepažeisti savo ego  doh.gif

Ačiū, tikrai parodei. Ir du metus galvojau, kad yra visiškai atvirkščiai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2010 01 06, 13:24)


o kad į temą - siaubas, vakar keliai kokie Klaipėdoje buvo... bet savivaldybė iš viso mane stebina. nepriima nemokamos pagalbos, pofik tie keliai, svarbiausia nepažeisti savo ego  doh.gif

kad vakar per zinias girdejau, kad lyg ir prieme pagalba g.gif
Atsakyti
QUOTE(wikne @ 2010 01 06, 11:28)
kad vakar per zinias girdejau, kad lyg ir prieme pagalba  g.gif

Jo, ir aš girdėjau, kad priėmė. Bet ir kelius kokius siaubingus parodė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalafijora @ 2010 01 06, 13:30)
Jo, ir aš girdėjau, kad priėmė. Bet ir kelius kokius siaubingus parodė doh.gif

tai ir gerai, bent visa Lietuva pamate kas pas jus per ciudai darosi, nes patikekit net neisivaizdavau, kad pas jus ant tiek prastai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(wikne @ 2010 01 06, 11:35)
tai ir gerai, bent visa Lietuva pamate kas pas jus per ciudai darosi, nes patikekit net neisivaizdavau, kad pas jus ant tiek prastai  unsure.gif

Pas mus irgi ne taip baisu, kaip Klaipėdoj schmoll.gif
Tai gal tik dėl to reikalai ir juda, kad mato visa Lietuva, kas per batvarkė doh.gif
Atsakyti
As siandien is savo rajono kol isvaziavau! doh.gif Mieste dar dar, imanoma vaziuoti, tik ivaziuojant i zieda truputi pasisukinejau! biggrin.gif O asp mane per rajona vaziuojant toks ispudis, kad vaziuoju per apsnigta dirva kokia, kalnai kalneliai, po jais ledas, niekas nevalyta, nori prasilenkti su kita masina, masina slysta i kitas vezes, uzjauciu ta kas siandien ryte pats pirmas vaziavo, ne vaziavo jauciu, o tiesiog kasesi su masina per sniega! doh.gif Nes pas jis nuo Kaledu nevalytas, tik kiek buvo speje isvazinet ji, vien ledas buvo palikes - nemokama ciuozykla! cool.gif
Atsakyti
aš kai pagalvoju, kad nu žinot, vakar buvo taip. ėjau iš savo kiemo ant kalniuko su broliu, kuris yra už Šilutės plento, nu reikia tiesiog pereiti gatvę. ėjau kiemu ir prasikasiau sniegą ir nu tiesiog slydau, nes plynas ledas. wuhu, smagu man su broliu, nes nu atrakcijų ieškot išėjom. kaip mašinai kieme pravažiuot? nebent ją saugiai išsinešt ant rankų, kad nieko nekliudytų. ok, varom toliau, prieinam pagrindinę gatvę, aš sustoju šalia jos ir klausiu brolio (jam 8metai tuoj), sakau "O kur čia perėja? Juk buvo čia". gyvenu šalia tos vietos jau kokius 8metus doh.gif iki tokio lygio viskas apsnigta, kad nieko nesimato, totaliai nieko... tai vakar per balticum žinias jau miesto meras sakė, kad gana tų principų ir ambicijų, miestas privalo būti pravažiuojamas. pietinį irgi verslininkai pasakė valys, kad ir kaip bebūtų, o tik paskui viską suderins, nes nu siaubelis. o snigs, tai girdėjau, iki savaitgalio thumbup.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Evut: 06 sausio 2010 - 12:20
QUOTE(Aga @ 2010 01 06, 01:05)
Šiandien ir aš pasijaučiua naudinga, berniukui tokiam padėjau užsikurt su gnybtais bis.gif Reiks ir man nusipirkt gnybtus, mažas kas kada, ne visi ir turi, o kai pats turi, tai jau gal kas padės porą minutėlių sugaišdamas.

as irgi dar ju neturiu,bet jau planuoju pirkti,gal ju niekada neprireiks,bet tegul buna
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2010 01 06, 12:19)
o snigs, tai girdėjau, iki savaitgalio  thumbup.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


Deja... Jei tai tiesa, as skaiciau, kad tik siandien bus ramu, o nuo rytojaus iki antradienio puga vel! doh.gif
Atsakyti
ir aš galvoju apie gnybtų pirkimą biggrin.gif o ir šiaip norėčiau mašiną apipirkt įvairiais rakandais, tik nežinau nuo ko pradėt biggrin.gif mat nedaug ką ir turiu toj bagažinėj blush2.gif

ketinu pirkti naują akumuliatorių, senasis visai jau nebelaiko, turbūt talpos jame nelikę.. gal kokį gamintoją parekomenduosit? biggrin.gif
Atsakyti
Užuojauta klaipedietem del vairavimo salygu schmoll.gif siaubas kaip ten užpustyta schmoll.gif o kas pirksit gnybtus užkurimui tai tik nepirkit kinietišku jie prie didesnio šalčio tiesiog sulužineja ir teks juos išmest schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Nu čia nelabai ką gali rekomenduot, reik žiūrėt kokia mašina. Parašyk modelį, brolio paklausiu.
Atsakyti