Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 01 05, 21:19)
Šiuo metu vairuotojai, turintys mažesnę nei dveji metai vairavimo patirtį, privalo užsiklijuoti greičio ribojimo ženklus iki 70 arba 90 kilometrų per valandą. Bet su šiais ženklais pasitaiko painiavos.
Neturintiems dvejų metų stažo, važiuoti 90 kilometrų per valandą greičiu leidžiama tik greitkeliais ir magistralėmis. Visais kitais keliais – tik 70 kilometrų per valandą greičiu. Nenorėdamas klaidinti kitų, nepatyręs vairuotojas turėtų keisti šiuos ženklus priklausomai nuo to, kokiu keliu važiuoja.
Todėl buvo sugalvotas vienas bendras ženklas, skirtas nepatyrusiems vairuotojams. Nuo rugsėjo 1 dienos nepatyrusiems vairuotojams skirti 70 ir 90 kilometrų greičio apribojimo ženklai nebegalios.



ir šiaip, aš vis pamirštu, bet man atrodo, kad ši moteris dirba vairavimo mokykloje, tai ji žino, ką rašo 4u.gif ribojančio greičio ženklo pažeidimas irgi yra pažeidimas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2010 01 05, 21:23)
ir šiaip, aš vis pamirštu, bet man atrodo, kad ši moteris dirba vairavimo mokykloje, tai ji žino, ką rašo  4u.gif  ribojančio greičio ženklo pažeidimas irgi yra pažeidimas  ax.gif

Bet čia nieko nerašoma apie patyrusius smile.gif
Atsakyti
jėzau, galų gale paskambinkit policijai ir įsitikinkit biggrin.gif nes man, tiesą pasakius, vienodai piešia. sakau tai, ką esu girdėjus ir aptarus su kitais ir apie tai mes esam šnekėję šitam forume.
p.s. atsiprašau, bet esu žiauriai išvargusi ir šiaip nebematau esmės plėtoti šitos temos. jei kažkam sunku užsidėti/nusiimti lapus, tai čia yra jų bėdos biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rembiene @ 2010 01 05, 21:22)
na mums kursuose (prieš kokius 3mėn laikiausi ir šitas labai įstrigo) būtent taip ir aiškino: klevas  tik įspėja, kad už vairo neturintis stažo, jis greičio nenustato- TIK įspėja, juk jei nėra klevuko, tai nereiškia, kad greičiai jau leistini, kaip su stažu, o tie kur buvo 70, 90  tai jau ten ribojatys greitį , pats Šumacheris gali sėdėt už vairo-turės laikytis užrašyto ant ženklo greičio. taigi, Kalifornija, manau gerai mastai wink.gif
o beto bent  jau aš manau, koks čia klaidinimas, jei klevuotoj mašinoj už vairo sėdi su stažu? negi kažkam blogiau, kad iš paskos atsargiau važiuos? kas čia tokio? kartais ereliai su stažu žymiai baisiau ir neatsargiau laksto, kodėl jiems kokio ženklo (galėtu būt gaidys raudonam fone) nesumasto, kad jų pasisaugot?

Ir aš apie tą patį biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(*Evut @ 2010 01 05, 21:26)
jėzau, galų gale paskambinkit policijai ir įsitikinkit  biggrin.gif nes man, tiesą pasakius, vienodai piešia. sakau tai, ką esu girdėjus ir aptarus su kitais ir apie tai mes esam šnekėję šitam forume.
p.s. atsiprašau, bet esu žiauriai išvargusi ir šiaip nebematau esmės plėtoti šitos temos. jei kažkam sunku užsidėti/nusiimti lapus, tai čia yra jų bėdos  biggrin.gif  biggrin.gif

Ir ko čia dabar nervotis. Aš tik savo nuomonę parašiau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kalafijora: 05 sausio 2010 - 21:29
Jei patyręs važiuoja su lapu, tai turi laikytis lapo taisyklių ir už tai yra bauda nesilaikant.
Atsakyti
QUOTE(Kalafijora @ 2010 01 05, 22:30)



aš visiškai nesinervinu, jei ką 4u.gif biggrin.gif todėl ir parašiau, kad esu pavargus, nes žinojau, kad gali taip pasirodyt ax.gif

QUOTE(Aga @ 2010 01 05, 22:42)



vat suraskit, kur taip parašyta, tada žmonės supras biggrin.gif man tai dzin, nes aš esu girdėjus, kad taip yra ir kad klevo lapas yra ne šiaip dėl įspėjimo, kad aš durnas ir neturiu stažo, o dėl to, kad tai yra ženklas, kuris turi ir ribojimų, ir įspėjimų smile.gif
Atsakyti
Nežinau kur ieškot, nes niekad neieškojus nieko panašaus, bet girdėjus, kad nubaudė.
Atsakyti


turi laikytis klevuko teisykliu ir bus baudziamas jau ju nesilaikys vaziuodamas su lapu
QUOTE(Aga @ 2010 01 05, 21:42)
Jei patyręs važiuoja su lapu, tai turi laikytis lapo taisyklių ir už tai yra bauda nesilaikant.

o as asmeniskai girdejau per zinias(seniau)
paskui buvo laida "REIDAS"ten jau su MB kartu girdejom ir dar pasijuokiau,kad su mano masina tures but zalias lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš irgi per kažkokią laidą per TV girdėjau, tik nepamenu kokią, bet kažkokią apie auto.
Atsakyti
QUOTE(Kalafijora @ 2010 01 05, 19:45)
Taip buvo su 70 ženklu, nes jame buvo pažymėta, kad automobilis negali to greičio viršyti. Su klevu taip nėra schmoll.gif Gali važiuot daugiau, svarbu dokumentus turėti, kad turi teisę važiuoti greičiau smile.gif


jetau, trukt už vadžių ir vėl iš pradžių doh.gif
QUOTE(Kalafijora @ 2010 01 05, 20:01)
Skaičiau ne vieną straipsnį apie tai, kai tik atsirado tie lapai, deja dabar neturiu laiko, bet kai galėsiu tikrai surasiu ir įkelsiu nuorodą mirksiukas.gif

Šioje temoje jau yra buvusi įkelta nuoroda (tik nebeprisimenu, kas ją įkėlė), kurioje labai aiškiai buvo parašyta, kad jei važiuoji su žaliu lapu, tai laikaisi ir jo ribojimų. T.y., visi apribojimai, kuriuos nurodo ženklas, galioja visiems, važiuojantiems tuo automibiliu, ant kurio tas ženklas priklijuotas, kad neklaidinti aplininių, tikinčių šio ženklo teikiama info. O žalias lapas aplinkiniams rodo ir šios transporto priemonės maksimalų greitį (jis pakeidė du greičio ribojimo ženklus 70 ir 90) .

Mąstau, jei vis tik laikyti, kad lapas neriboja greičio, o tik informuoja apie nepatyrusį vairuotoją ir viskas, gal galima laikyt ir ženklą 60 ne greitį ribojančiu, bet informuojančiu apie, pvz., menką tos auto galią? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atogrąža: 05 sausio 2010 - 22:56
aš atsiprašau už reakciją, išreikštą viešai, bet Atogrąžos postas mane nuoširdžiai prajuokino gerąja prasme... nu tikrai nuovargis daro savo ir reaguoju dabar į prasiblaškymą labai keistai 4u.gif
p.s. priimkite tai kaip komplimentą, Atogrąža, nes sugebate savo nuomonę pateikti su humoro dozele 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Atogrąža @ 2010 01 05, 23:55)

Mąstau, jei vis tik laikyti, kad lapas neriboja greičio, o tik informuoja apie nepatyrusį vairuotoją ir viskas, gal galima laikyt ir ženklą 60 ne greitį ribojančiu, bet informuojančiu apie, pvz.,  menką tos auto galią?  g.gif


arba svorį žmogaus, sėdinčio už vairo biggrin.gif arba vairuotojo amžių biggrin.gif biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šiandien ir aš pasijaučiua naudinga, berniukui tokiam padėjau užsikurt su gnybtais bis.gif Reiks ir man nusipirkt gnybtus, mažas kas kada, ne visi ir turi, o kai pats turi, tai jau gal kas padės porą minutėlių sugaišdamas.
Atsakyti