Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 12 09, 15:46)
Aisku 4u.gif Su laiku iprasi, as nieko negirdziu, isskyrus muzika! biggrin.gif Automatiskai zinau kada begius perjungti ir t.t. ax.gif

tu gal daug vazineji,as labai retai vazineju tai nelabai yra kada normaliai pavazineti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 12 09, 09:49)
Sveika prisijungusi! 4u.gif  Laikysim kumscius, kad kuo greiciau turetum teises rankose! mirksiukas.gif


QUOTE(Kalafijora @ 2009 12 09, 10:32)
O baisoka kodėl? Kad viena ar dėl policijos g.gif
Aš tai bijodavau taip rizikuoti unsure.gif
Dabar juk oi ką daro su beteiseis vairuotojais
gun_bandana.gif

Aciukas 4u.gif
Labiausiai bijojau kaip sakant "uzsiraut"(policijos) na ir siek tiek kad viena vaziavau, nes tai buvo pirmas savarankiskas(be instruktoriaus ir vyro)kartas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 12 09, 13:54)
tu gal daug vazineji,as labai retai vazineju tai nelabai yra kada normaliai pavazineti doh.gif


Kiekviena darbo diena i darba... ax.gif Savaitgaliais i parduotuve, nes ne arti yra... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sati @ 2009 12 09, 13:55)
Aciukas  4u.gif
Labiausiai bijojau kaip sakant "uzsiraut"(policijos) na ir siek tiek kad viena vaziavau, nes tai buvo pirmas savarankiskas(be instruktoriaus ir vyro)kartas  blush2.gif

Viena laimė, kad neužsirovei biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 12 09, 14:01)
Kiekviena darbo diena i darba... ax.gif Savaitgaliais i parduotuve, nes ne arti yra... ax.gif

Tai tu gi jau asė irnesakyk.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalafijora @ 2009 12 09, 14:03)
Tai tu gi jau asė irnesakyk.gif  hihihi.gif


Kuri nemoka atbuliniu vaziuoti! lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 12 09, 16:01)
Kiekviena darbo diena i darba... ax.gif Savaitgaliais i parduotuve, nes ne arti yra... ax.gif

as viena karta i savaite blush2.gif o jei i gimtine nuvaziuojame tai is masinos beveik neislipu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 12 09, 14:33)
gal ne tai kad blasko,man dar reikia masina girdeti blush2.gif

Geriau girdeti muzika negu mašina,nes kai klausai mašina tai paskui del visokiu garsu i servisa reik važiuot,o kai mašinos negirdi tada širdies neskauda,čia taip man MB pasake bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tapse @ 2009 12 09, 21:24)
Geriau girdeti muzika negu mašina,nes kai klausai mašina tai paskui del visokiu garsu i servisa reik važiuot,o kai mašinos negirdi tada širdies neskauda,čia taip man MB pasake bigsmile.gif  bigsmile.gif

as ne i servisa varau,o teciui iskart skambinu ir sakau ka girdziu lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif sake,kad maziau as tos masinos klausyciau doh.gif lotuliukas.gif o siaip visi garsai anksciau ar veliau islenda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 12 09, 20:36)
as ne i servisa varau,o teciui iskart skambinu ir sakau ka girdziu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  doh.gif sake,kad maziau as tos masinos klausyciau doh.gif  lotuliukas.gif o siaip visi garsai anksciau ar veliau islenda doh.gif

Tikrai taip drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
O aš tai save pastebiu, kad pačioj pradžioj parkavaus vien galu, nu man taip patogu buvo, o dabar blyn išpindėjau, priekiu, užmiršiu visai įgūdžius, jau galu baisoka g.gif
O vežtis kažką baisu man, vežu aišku, bet jei vaikas, itin atidžiai ir tik jei labai reikia. Vistik atsakingas esi už kitą. Va dar tokią istoriją girdėjau, kad transuotoją paėmė, padarė avariją, ir tranzuotojas žuvo...Visad maniau reiks imt, dabar kai išgirdau protingo žmogaus paaiškinimą, kad kam ta rizika bereikalinga, supratau, kad tikrai, na kam be reikaloi rizikuot kito žmogaus sveikata ar gyvybe.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2009 12 09, 21:32)

Va dar tokią istoriją girdėjau, kad transuotoją paėmė, padarė avariją, ir tranzuotojas žuvo...Visad maniau reiks imt, dabar kai išgirdau protingo žmogaus paaiškinimą, kad kam ta rizika bereikalinga, supratau, kad tikrai, na kam be reikaloi rizikuot kito žmogaus sveikata ar gyvybe.

Va čia tai susimasčiau rimtai g.gif Tikrai bereikalinga rizika unsure.gif
Atsakyti
Tai va va, ir stengiuosi nevežiot be reikalo jei nėra rimto reikalo. Kai reikia, vežu be problemos, bet bele pasivažinėt, neimu niekad.
Nu tai įsivaizduokit, gerą darbą darė, paėmė tranzuotoją, žuvo, ir kalėjimas, ir gyvenimo nėr vairuotojui...
Atsakyti