Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(*Evut @ 2010 01 05, 19:11)
tai sako gerai, kad su lapais buvo, nes kai prie šviesoforo užgesau (nepripratęs prie kitos mašinos, jau ilgą pakankamai laiką savo pežą dyzelinį turi), tai sako nebuvo taip gėda  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

lotuliukas.gif ir lapas praverte thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2010 01 05, 20:28)



ai tai aš irgi sakau, jei karts nuo karto kokią kvailą kliurką padarau (rikiavimesi ar dar kur), tai lapas mane pateisina biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2010 01 05, 19:11)
mano draugas tai turi stažą jau kokius tris metus (oho  biggrin.gif ), bet su lapu tik po savo kaimą važinėtų, nes tada negali viršyt greičio... o šiaip tai ne ne ne  biggrin.gif o prisimenu buvo įvykis. išvažiavom mes su draugu su mano tečio mašina, o jam palikom draugo. irgi pežas, bet benzas ir senesnis. tai sako gerai, kad su lapais buvo, nes kai prie šviesoforo užgesau (nepripratęs prie kitos mašinos, jau ilgą pakankamai laiką savo pežą dyzelinį turi), tai sako nebuvo taip gėda  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Su lapu greitį viršyt gali, jeigu tu turėjai omeny tą 70 unsure.gif
Atsakyti
tai kad kiek zinau, jei lapuota masina vaziuoja, nesvarbu, kad uz vairo vairuotojas su n metu stazu vis tiek negali virsyti 70/90 km. h greicio
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2010 01 05, 19:42)
tai kad kiek zinau, jei lapuota masina vaziuoja, nesvarbu, kad uz vairo vairuotojas su n metu stazu vis tiek negali virsyti 70/90 km. h greicio

Taip buvo su 70 ženklu, nes jame buvo pažymėta, kad automobilis negali to greičio viršyti. Su klevu taip nėra schmoll.gif Gali važiuot daugiau, svarbu dokumentus turėti, kad turi teisę važiuoti greičiau smile.gif
Atsakyti
jau temos įžangoje paminėjau, kad klevo lapas įpareigoja laikytis jam nustatytų taisyklių, ir nesvarbu, kad už vairo sėdi žmogus, turinti kad ir šimto metų stažą biggrin.gif biggrin.gif
o greičio viršijimas jau skaitytųsi pvz. Palangos plentu važiuojant - man galima 70, jam 90. jis važiuoja su mano paliktais lapais, vadinasi, jis gali važiuot 90. niekas nesiterlios ten gali jis tiek ar ne. yra lapai - įspėji, kad esi žalias ir gali važiuot pagal savo galimybes, nustatytas bendra tvarka (jos, tarp kitko, mane erzina. nejaugi aš esu pavojingesnė už tą, kuris turi stažo n-metų, bet nevažinėja kasdien, o aš važinėju kasdien ir visais sezonais? nu bet čia atskira diskusija būtų), ir todėl baustų kaip didelį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2010 01 05, 19:49)
jau temos įžangoje paminėjau, kad klevo lapas įpareigoja laikytis jam nustatytų taisyklių, ir nesvarbu, kad už vairo sėdi žmogus, turinti kad ir šimto metų stažą  biggrin.gif  biggrin.gif
o greičio viršijimas jau skaitytųsi pvz. Palangos plentu važiuojant - man galima 70, jam 90. jis važiuoja su mano paliktais lapais, vadinasi, jis gali važiuot 90. niekas nesiterlios ten gali jis tiek ar ne. yra lapai - įspėji, kad esi žalias ir gali važiuot pagal savo galimybes, nustatytas bendra tvarka (jos, tarp kitko, mane erzina. nejaugi aš esu pavojingesnė už tą, kuris turi stažo n-metų, bet nevažinėja kasdien, o aš važinėju kasdien ir visais sezonais? nu bet čia atskira diskusija būtų), ir todėl baustų kaip didelį  ax.gif

70 ženklas tam ir buvo pakeistas klevu, kad neklaidintų žmonių dėl greičio. O taisyklių turi laikytis visi. O kokios ypatingos taisyklės galioja neturintiems stažo išskyrus greitį? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalafijora @ 2010 01 05, 20:54)



pagrindinės taisyklės, kiek aš žinau, tai greitis ir didesnės bei "žiauresnės" baudos už tam tikrus KET pažeidimus. kaip pvz. galiu duoti tokį pažeidimą - vairiavimas neblaiviam. iki kažkokios ribos turintis stažą gali pasirinkti mokėti baudą ir netekti teisių arba atsėdėti parų ir netekti teisių. neturintis stažo moka baudą ir netenka teisių, jokių kitų pasirinkimų nėra 4u.gif
Atsakyti
manau kad nera kazkokiu spec taisykliu. kuriu gali nesilaikyt staza turintys.
Atsakyti
QUOTE(filmukas @ 2010 01 05, 19:57)
manau kad nera kazkokiu spec taisykliu. kuriu gali nesilaikyt staza turintys.

staza turintys gali nesilaikyti spac. taisykliu sukurtu zaliesiems (isskyrus pamineta atveji jei vairuoja masina pazymeta lapu)
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2010 01 05, 19:56)
pagrindinės taisyklės, kiek aš žinau, tai greitis ir didesnės bei "žiauresnės" baudos už tam tikrus KET pažeidimus. kaip pvz. galiu duoti tokį pažeidimą - vairiavimas neblaiviam. iki kažkokios ribos turintis stažą gali pasirinkti mokėti baudą ir netekti teisių arba atsėdėti parų ir netekti teisių. neturintis stažo moka baudą ir netenka teisių, jokių kitų pasirinkimų nėra  4u.gif

Tik greitis ir skiria turinčius stažą nuo neturinčių. Baudos yra visai kita tema. O kad neklaidinti žmonių su tuo 70, jis buvo pakeistas į klevo lapą, kurio nereikia nusiklijuoti, jei už vairo sėdi patyręs vairuotojas. Klevo lapas greičio neriboja.
Skaičiau ne vieną straipsnį apie tai, kai tik atsirado tie lapai, deja dabar neturiu laiko, bet kai galėsiu tikrai surasiu ir įkelsiu nuorodą mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kalafijora: 05 sausio 2010 - 20:02
QUOTE(Kalafijora @ 2010 01 05, 21:01)



nu dabar ieškau informacijos ir nerandu tiesą sakant, nei kad neriboja, nei kad riboja. bet tikrai prisimenu iš mokyklos, kad ženklas greitį riboja, nes jau viena neturėjimas stažo greitį riboja. vėlgi pasakau esminį faktą - Palangos plentas. ne greitkelis, bet nebegaliojant ženklui 70, žmogus, važiuojantis be klevo lapo, gali ten važiuoti 90 km/h. aš, važiuojanti su klevo lapu, negaliu tiek važiuoti, nes mano greitis užmiestyje yra max 70 km/h, o autostradoje 90 km/h berods 4u.gif dabar specialiai atsitrauksiu nuo mokslų ir ieškosiu informacijos biggrin.gif
Atsakyti