Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Kalafijora,man irgi teko matyt kirptus lapus.. arba dar būna apvaliai iškirpti..
aš tai mažai su jais terliojausi,gerai toks kvadratas koks yra:d ir nestresuoju,kad policija sprisikabinti gali ir taip užtenka streso dėl jų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gardee @ 2010 01 05, 16:05)
man taip pat tie lapai visai patinka  rolleyes.gif kad tik vienas liks, manęs nei džiugina, nei piktina. pavasario pabaigoje ir tą galinį jau galėsiu nusiklijuoti  ax.gif

iškirptų nemačiau, bet mačiau nerealiai mažus klevukus  biggrin.gif ant priekinio ir galinio lango ir apvalus tas jų fonas. skersmuo gal kokie 3cm.. visai mažyčiai, tada gal čia dėl prikolo kažkas užsiklijavęs  biggrin.gif nes vos įžiūrimi, tik priėjus matosi

Tikriausiai bajeris g.gif . Nes tokį policininkui parodžius ir pasakius, kad čia "klevo lapas", manau tik ant nemalonumų užsirautum doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Freedom @ 2010 01 05, 16:12)
Kalafijora,man irgi teko matyt kirptus lapus.. arba dar būna apvaliai iškirpti..
aš tai mažai su jais terliojausi,gerai toks kvadratas koks yra:d ir nestresuoju,kad policija sprisikabinti gali ir taip užtenka streso dėl jų  biggrin.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif toks subjaurotas ženkliukas tik dar labiau policiją viliotų dokumentukus patikrinti unsure.gif
Atsakyti
tai kad yra parduodamų tokių lapų, kur matosi tik lapas, o visas fonas yra permatomas. ir pats ženklas mažesnis... nu ką žinau, matyt tokių teko, bet kad stabdytų, tai tikrai negirdėjau...
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2010 01 05, 18:17)
tai kad yra parduodamų tokių lapų, kur matosi tik lapas, o visas fonas yra permatomas. ir pats ženklas mažesnis... nu ką žinau, matyt tokių teko, bet kad stabdytų, tai tikrai negirdėjau...

kazkokioje degalineje maciau bent kelias rusis tu lapu g.gif tai vadinasi bet kuris tinka,buvo ir tu mazu,bet jo tikrai nesimatytu ant lango schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2010 01 05, 16:23)
kazkokioje degalineje maciau bent kelias rusis tu lapu g.gif tai vadinasi bet kuris tinka,buvo ir tu mazu,bet jo tikrai nesimatytu ant lango schmoll.gif

Taip išeina, kad bet kuris netinka schmoll.gif Yra aprašyta, kaip jis turi atrodyti. Klevo lapas turi būti baltame fone, ir ne apvaliam, o kvadratiniam. Taip pat ir kraštinės ilgis nurodytas smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalafijora @ 2010 01 05, 18:33)
Taip išeina, kad bet kuris netinka schmoll.gif Yra aprašyta, kaip jis turi atrodyti. Klevo lapas turi būti baltame fone, ir ne apvaliam, o kvadratiniam. Taip pat ir kraštinės ilgis nurodytas smile.gif  4u.gif

tai kam tada ivairius pardavineja g.gif tai galetu tik vienos rusies ir buti
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2010 01 05, 16:41)
tai kam tada ivairius pardavineja g.gif tai galetu tik vienos rusies ir buti

Daug ką pardavinėja. Gero, blogo, kokybiško ir ne irnesakyk.gif . Nereiškia, kad viską reikia pirkti biggrin.gif biggrin.gif Gal tie maži klevukai pvz. kaip suvenyrai yra g.gif
Atsakyti
o jus man pasakykit kam is vis reikalingas zenklas dygliuotos padangos? ka jis informuoja? Zalias lapas suprantu, kad naujokas uz vairo, nu bet padangos?
Atsakyti
Jis informnuoja, kad automobilis gali greičiau sustoti, todėl reikia palikti didesnį atsumą.
Atsakyti
QUOTE(F1y3r @ 2010 01 05, 18:03)
Jis informnuoja, kad automobilis gali greičiau sustoti, todėl reikia palikti didesnį atsumą.

4u.gif didelis aciu
Atsakyti
na,o man tas lapas nei silta,nei salta biggrin.gif
mano manymu,tai informuoja kitus vairuotojus apie mane,
kad zinotu,jog esu zalia ir dar galiu sugrybaut biggrin.gif
mano MB(su 20 metu stazu) su lapu vazineja(nes su mano masina) lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir nieko,nesispjaudo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laumir @ 2010 01 05, 20:02)

mano MB(su 20 metu stazu) su lapu vazineja(nes su mano masina) lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ir nieko,nesispjaudo lotuliukas.gif


mano draugas tai turi stažą jau kokius tris metus (oho biggrin.gif ), bet su lapu tik po savo kaimą važinėtų, nes tada negali viršyt greičio... o šiaip tai ne ne ne biggrin.gif o prisimenu buvo įvykis. išvažiavom mes su draugu su mano tečio mašina, o jam palikom draugo. irgi pežas, bet benzas ir senesnis. tai sako gerai, kad su lapais buvo, nes kai prie šviesoforo užgesau (nepripratęs prie kitos mašinos, jau ilgą pakankamai laiką savo pežą dyzelinį turi), tai sako nebuvo taip gėda biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti