Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

na, manau, dar tikrai ne visi tą žino (apie klevus). juk kai atsirado klevai, kaip visi stebėjosi ir klausinėji, ką čia reiškia doh.gif

net šiandien žiūrėjau, ar žmonės su vienu klevuku važiuoja ar dviem, tai kiek stebėjau, visi su dviem dar rolleyes.gif
Atsakyti
manau,kad nieko blogo,jeigu važiuoji dar su dviem,vis geriau,negu išvis be,bet kažkaip informacijos trūksta. žinias žiūriu,bet ne kasdien,juk pasitaiko,galėtų plačiau paskleisti visokius tokius pakeitimus.. arba smagiausia būtų,kad pvz.susisiekimo ministerijoje galėtu norintys įvesti savo email ir jie automatiškai atsiųstų naujienas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Freedom @ 2010 01 05, 15:22)
manau,kad nieko blogo,jeigu važiuoji dar su dviem,vis geriau,negu išvis be,bet kažkaip informacijos trūksta. žinias žiūriu,bet ne kasdien,juk pasitaiko,galėtų plačiau paskleisti visokius tokius pakeitimus.. arba smagiausia būtų,kad pvz.susisiekimo ministerijoje galėtu norintys įvesti savo email ir jie automatiškai atsiųstų naujienas smile.gif


As gavau... ax.gif Tik nepamenu is kur, reikes paste paziureti... blush2.gif
Papildyta:
Gavau is ketbilietai.lt ax.gif

Kazkada buvau ten uzsiregistravus, tai naujienas atsiuncia... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 01 05, 15:24)
As gavau... ax.gif Tik nepamenu is kur, reikes paste paziureti... blush2.gif

blink.gif Tai tu turbūt išrinktoji biggrin.gif
Man niekas nieko neatsiuntė schmoll.gif
Papildyta:
Aaa, nu tada aišku. Manęs ten nėra blush2.gif
Atsakyti
aš ten irgi nesu užsiregistravus . žinot,šitas pakeitimas tai mažas,nieko baisus neįvyks,jeigu žmogus sužinos ne taip greitai,bet juk būna,kad ir rimtesnius dalykus pakeičia ir dažnai keičia. smile.gif
žodžiu,geriausia naujienas sekti čia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Freedom @ 2010 01 05, 15:34)
žodžiu,geriausia naujienas sekti čia  biggrin.gif


drinks_cheers.gif

Dar truputi...

Nuo 2010 sausio 1 d. įsigalioja kai kurie kelių eismo taisyklių pakeitimai. Pateikiame keletą jų.
1. Keliuose su skiriamąja juosta apsisukti bus galima tik tuomet, kai bus ženklas “apsisukimo vieta”. Nebūtinas horizontalus ženklinimas. KET punktas Nr.121.6;
2. Sustoti ir stovėti sankryžoje galima tik jei tai pažymėta ženklu “stovėjimo vieta”. KET punktas Nr. 155.8;
3. Sustoti ir stovėti draudžiama ir įkalnėje, nuokalnėje, vingyje, t.y. vietose, pažymėtose ženklais Nr. 113, 117 ir 118. KET punktas Nr. 155.11 ir 155.12;
4. Gyvenvietėse leidžiama neužsisegti saugos diržų taksi vairuotojams, pervežantiems keleivius. KET punktas Nr. 203;
5. Po eismo įvykio, kuriame nebuvo sužalotų ar žuvusių žmonių, galima, užpildžius eismo įvykio deklaraciją, iškarto kreiptis į draudimo bendrovę. KET punktas Nr. 231.4;
6. Eismo tvarką nustatantys reikalavimai gyvenvietėse įsigalioja esant ženklams gyvenvietės pavadinimas ir pradžia. KET punktas Nr.550 (1 priedas);
7. Ženklas “automatinio greičio kontrolė” statomas negyvenvietėse 150-300 metrų atstumu, gyvenvietėse 50-100 metrų atstumu iki prietaiso. Prireikus šis ženklas gali būti pastatytas kitokiu atstumu, kuris tuo atveju nurodomas lentelėje Nr.801.
Atsakyti
aš tai šyptelėjau dabar net, kai prisiminiau. Parašiau draugui, kad reidą rodo, o ten laidos pradžioj visad praneša tipo statistiką, o tą dieną kažkaip pranešė naujienas tas didžiąsias, pakeitimus atseit. Tai mes vienu metu vienas kitam sms parašėm - aš džiaugiausi dėl šūdlapių, o jis džiaugėsi dėl greičio matuoklius žyminčių ženklų pastatymo biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2010 01 05, 15:39)
aš tai šyptelėjau dabar net, kai prisiminiau. Parašiau draugui, kad reidą rodo, o ten laidos pradžioj visad praneša tipo statistiką, o tą dieną kažkaip pranešė naujienas tas didžiąsias, pakeitimus atseit. Tai mes vienu metu vienas kitam sms parašėm - aš džiaugiausi dėl šūdlapių, o jis džiaugėsi dėl greičio matuoklius žyminčių ženklų pastatymo  biggrin.gif  biggrin.gif

Man tie lapai ir taip gyvenimo negadino. O po dviejų metų juos net mažesnius vairuotojai galės lipdytis ax.gif
O nesat pastebėjusios, kad kai kurie, lapą išsikerpa ir tik tą žalią ženklo dalį ant mašinos užklijuoja? g.gif Kažin ką policijai paskui sako? smile.gif aš, tipo, žymėtas? g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalafijora @ 2010 01 05, 16:43)
Man tie lapai ir taip gyvenimo negadino. O po dviejų metų juos net mažesnius vairuotojai galės lipdytis ax.gif
O nesat pastebėjusios, kad kai kurie, lapą išsikerpa ir tik tą žalią ženklo dalį ant mašinos užklijuoja? g.gif Kažin ką policijai paskui sako? smile.gif aš, tipo, žymėtas? g.gif  g.gif

Man kažkaip tokių iškirptų lapukų neteko matyti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2010 01 05, 15:49)
Man kažkaip tokių iškirptų lapukų neteko matyti. biggrin.gif

Gal pas jus policija labiau vaiko tokius gudruolius smile.gif Bet pas mus kolkas dar daug tokių. Nors pamąsčius, kiekvienam turėtų būti aišku, kad ženklas neatitinkantis reikalavimų yra tas pats, kaip kad jo apskritai nėra. Nu bet visko gyvenime pasitaiko biggrin.gif
Kažin kaip atrodytų iškirptas spyglys iš ženklo dygliuotos padangos? biggrin.gif O dar jei mašina juoda biggrin.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Kalafijora @ 2010 01 05, 16:59)
Gal pas jus policija labiau vaiko tokius gudruolius smile.gif  Bet pas mus kolkas dar daug tokių. Nors pamąsčius, kiekvienam turėtų būti aišku, kad ženklas neatitinkantis reikalavimų yra tas pats, kaip kad jo apskritai nėra. Nu bet visko gyvenime pasitaiko biggrin.gif
Kažin kaip atrodytų iškirptas spyglys iš ženklo dygliuotos padangos? biggrin.gif O dar jei mašina juoda biggrin.gif ?

lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalafijora @ 2010 01 05, 15:43)
Man tie lapai ir taip gyvenimo negadino. O po dviejų metų juos net mažesnius vairuotojai galės lipdytis ax.gif
O nesat pastebėjusios, kad kai kurie, lapą išsikerpa ir tik tą žalią ženklo dalį ant mašinos užklijuoja? g.gif Kažin ką policijai paskui sako? smile.gif aš, tipo, žymėtas? g.gif  g.gif

man taip pat tie lapai visai patinka rolleyes.gif kad tik vienas liks, manęs nei džiugina, nei piktina. pavasario pabaigoje ir tą galinį jau galėsiu nusiklijuoti ax.gif

iškirptų nemačiau, bet mačiau nerealiai mažus klevukus biggrin.gif ant priekinio ir galinio lango ir apvalus tas jų fonas. skersmuo gal kokie 3cm.. visai mažyčiai, tada gal čia dėl prikolo kažkas užsiklijavęs biggrin.gif nes vos įžiūrimi, tik priėjus matosi
Atsakyti