Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

O kur jūs perskaitėt ,kad klevo lapą reikia klijuoti tik gale ir kairėje pusėje? Nes aš tik čia forume tai ir sužinojau. g.gif
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2010 01 04, 19:51)
O kur jūs perskaitėt ,kad klevo lapą reikia klijuoti tik gale ir kairėje pusėje? Nes aš tik čia forume tai ir sužinojau. g.gif

Kažkur buvau radusi unsure.gif Paieškosiu ir įkelsiu nuorodą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalafijora @ 2010 01 04, 21:20)
Kažkur buvau radusi unsure.gif Paieškosiu ir įkelsiu nuorodą mirksiukas.gif

Ačiū, paieškojau ir internete suradau KET pakeitimus. Reikės klevo lapą iš priekio nusiimti, o gale esantį priklijuoti kairėje pusėje. Gerai, kad skaitau forumą ir sužinojau šią naujieną. g.gif
Atsakyti
Va tas nutarimas biggrin.gif 20 punktas. Tiksliau 1.24.3, pačiam gale mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kalafijora: 04 sausio 2010 - 20:36
QUOTE(Atogrąža @ 2010 01 03, 21:24)

Aišku pamenam  biggrin.gif



clap.gif
QUOTE(Kalafijora @ 2010 01 04, 18:39)
Joooo, tik vienas klevukas po naujų liko ax.gif

thumbup.gif aciu, kad esat, kai LT negyvenu tai ir sunku susgaudyti naujovese

o kaip del egzaminu (po 2 metu strazo) nieko negirdeti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2010 01 04, 21:01)
o kaip del egzaminu (po 2 metu strazo) nieko negirdeti? blush2.gif


Kol kas nieko... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 01 04, 21:26)
Kol kas nieko... rolleyes.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tapse @ 2010 01 04, 19:38)
Oho tai čia jau reiks visa signalizacija atiungt g.gif  g.gif

tep,teks sia mest ir det nauja doh.gif
Atsakyti
sveikos,jeigu ne forumas,taip ir nebūčiau sužinojus dėl tų lapų blink.gif ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Freedom @ 2010 01 05, 14:04)
sveikos,jeigu ne forumas,taip ir nebūčiau sužinojus dėl tų lapų  blink.gif ačiū  4u.gif

Apie tuos lapus tikrai maža informacijos drinks_cheers.gif Jeigu ne merginos, ir aš nebūčiau nieko žinojus. Neteko nei per žinias išgirsti, nei kokio straipsnio skaityt schmoll.gif
Atsakyti
nu kad po naujų metų bereikės tik vieno šūdlapio , tai tikrai buvo rašyta forume. pati dar rašiau išgirdus per reidą ir per žinias 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2010 01 05, 14:30)
nu kad po naujų metų bereikės tik vieno šūdlapio , tai tikrai buvo rašyta forume. pati dar rašiau išgirdus per reidą ir per žinias  4u.gif

Tądien aš žinių nežiūrėjau, o dar kur nors, išskyrus forumą, nei minties apie tai neperskaičiau ir neišgirdau. Ir po naujų teko gerokai po googlą pasiraust, kad rasčiau tą nutarimą unsure.gif Nors kai tie lapai tik turėjo atsirasti, tai straipsnių straipsnelių prirašyta buvo n rolleyes.gif
Atsakyti