Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(Kalafijora @ 2010 01 04, 11:27)
Sveikos,  hi.gif paskaičiau aš tą nutarimą, dėl klevo lapo tik gale. Tai pasirodo, kad jis dar ir kairėje turi būti, ne šiaip bet kur blink.gif Aš savo magnetinį nuo bagažinės kaip tik praganiau, tai tą priekyje buvusį teks pagal visas taisykles klijuoti biggrin.gif bo dar nubaus už taisyklių pažeidimą blush2.gif

o ka daryti jeigu vazineju su keliomis masinomis,o jos ne mano vardu registruotos g.gif tai ant visu turiu lapus klijuoti?
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2010 01 04, 13:39)
o ka daryti jeigu vazineju su keliomis masinomis,o jos ne mano vardu registruotos g.gif tai ant visu turiu lapus klijuoti?


Turi, i kuria masina sedi prie vairo, ten ir dedi lapus! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2010 01 04, 13:39)
o ka daryti jeigu vazineju su keliomis masinomis,o jos ne mano vardu registruotos g.gif tai ant visu turiu lapus klijuoti?

Taip turi smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Gardee @ 2010 01 04, 13:24)
nulį? kokiam čia mieste?  bigsmile.gif
pas mus -11, ką tik iš lauko grįžau, žiauuuriai šalta  ax.gif

Mažeikiuos ax.gif
Atsakyti
sveikos, mergučios 4u.gif truputį labai jus apleidau, dabar neturiu laiko parašyt savo įspūdžių ir nuomonių (teko truputėlį pavairuot ir pasijuokt per visas šventes), tai vakare prisėsiu ir pabendrausiu. myliu, bučkis ir lekiu į trasą biggrin.gif biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 01 04, 15:46)
Turi, i kuria masina sedi prie vairo, ten ir dedi lapus! 4u.gif

g.gif tai reikia daug lapu uzsipirkti
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2010 01 04, 16:15)
g.gif tai reikia daug lapu uzsipirkti

Tai su lipnia juosta iš vidaus klijuokis, jei langai ne tamsinti smile.gif
Atsakyti
nu va, parbėgau... žodžiu, per šventes teko pavairuot lediniu sodų keliuku, tai labai buvo juokinga, nes vairuot sekės normaliai, bet kadangi vežiau keturis (NET biggrin.gif ) nelabai blaivius vyrukus, kurie visi turi teises ir mašinas, tai žinot - bičiukai nebūtų bičiukai, jei nepradėtų mokyt kiekvienas savo tiesų... biggrin.gif tai pasigarsinau muziką ir tik nukūriau tolyn... paskui dar nusipirkom su draugu langų valymo skysčio papigiai, tai pirmas, kuris skaniai kvepėjo... nors kai pagalvoju, tai nelabai ir papigiai (12,49Lt kainavo). o šiaip tai tik vakar prisiminiau, kad klevo lapą reik tik gale beklijuot, o tai būčiau ir toliau važinėjus su dviem biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2010 01 04, 18:02)
nu va, parbėgau... žodžiu, per šventes teko pavairuot lediniu sodų keliuku, tai labai buvo juokinga, nes vairuot sekės normaliai, bet kadangi vežiau keturis (NET  biggrin.gif ) nelabai blaivius vyrukus, kurie visi turi teises ir mašinas, tai žinot - bičiukai nebūtų bičiukai, jei nepradėtų mokyt kiekvienas savo tiesų...  biggrin.gif tai pasigarsinau muziką ir tik nukūriau tolyn... paskui dar nusipirkom su draugu langų valymo skysčio papigiai, tai pirmas, kuris skaniai kvepėjo... nors kai pagalvoju, tai nelabai ir papigiai (12,49Lt kainavo). o šiaip tai tik vakar prisiminiau, kad klevo lapą reik tik gale beklijuot, o tai būčiau ir toliau važinėjus su dviem  biggrin.gif

Teko ir man lediniu pavairuot, gerai, kad niekas eismo nereguliavo hihihi.gif

Joooo, tik vienas klevukas po naujų liko ax.gif
Atsakyti
Sveikos,salta unsure.gif unsure.gif
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2010 01 04, 16:15)
g.gif tai reikia daug lapu uzsipirkti

reik daug,arba savo viena masinyte turet ir nesiblaskyt biggrin.gif

QUOTE(Kalafijora @ 2010 01 04, 16:17)
Tai su lipnia juosta iš vidaus klijuokis, jei langai ne tamsinti smile.gif


as irgi is vidaus su lipnia,nors mano ir galinis tamsintas,bet visvien iziuret ji galima(jai norisi)
QUOTE(*Evut @ 2010 01 04, 18:02)
nu va, parbėgau... žodžiu, per šventes teko pavairuot lediniu sodų keliuku, tai labai buvo juokinga, nes vairuot sekės normaliai, bet kadangi vežiau keturis (NET  biggrin.gif ) nelabai blaivius vyrukus, kurie visi turi teises ir mašinas, tai žinot - bičiukai nebūtų bičiukai, jei nepradėtų mokyt kiekvienas savo tiesų...  biggrin.gif tai pasigarsinau muziką ir tik nukūriau tolyn... paskui dar nusipirkom su draugu langų valymo skysčio papigiai, tai pirmas, kuris skaniai kvepėjo... nors kai pagalvoju, tai nelabai ir papigiai (12,49Lt kainavo). o šiaip tai tik vakar prisiminiau, kad klevo lapą reik tik gale beklijuot, o tai būčiau ir toliau važinėjus su dviem  biggrin.gif

as irgi nuplesiau is priekio,dar praeitais metais lotuliukas.gif ir palikau tik galia biggrin.gif
Atsakyti
Na ir aš palikau tik gale.LAUMIR o kaip tavo brangusis rado kaip atjungt slapuka g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(tapse @ 2010 01 04, 19:11)
Na ir aš palikau tik gale.LAUMIR o kaip tavo brangusis rado kaip atjungt slapuka g.gif  g.gif

na,savoj nerado biggrin.gif vazineja su mano,
o savo tems i serviza,bet bijo,
nes kaukia biggrin.gif o 20km reiktu pravest,tad nori isplest laidus ir tuomet bandys vest biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laumir @ 2010 01 04, 20:31)
na,savoj nerado biggrin.gif vazineja su mano,
o savo tems i serviza,bet bijo,
nes kaukia biggrin.gif o 20km reiktu pravest,tad nori isplest laidus ir tuomet bandys vest biggrin.gif

Oho tai čia jau reiks visa signalizacija atiungt g.gif g.gif
Atsakyti