Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(Kalafijora @ 2009 12 30, 10:13)
Kaip įdomiai g.gif Nežinau, kaip būtų, jei mane stabdytų, bet šiaip jie manęs niekaip neveikia smile.gif Kad ir visas pulkas jų būtų. Juk taisyklių nepažeidinėju schmoll.gif  biggrin.gif

tai taip,stengies nepazeist,bet ka tu zinai ,kas jiem susisvies biggrin.gif sumanys seip sustabdyt ir jau stresas nepatyrusiam,jautrios sielos zmogui lotuliukas.gif
Atsakyti
aš tai šiaip dažnai su draugu smagiai padiskutuoju tokia tema "Kas būtų, jei policininkui pasakytum tą ar aną" biggrin.gif biggrin.gif čia Atogrąžai turbūt komentaras 4u.gif

o šiaip kas dėl stabdymo, tai irgi su draugu aptariam, kad jei mane stabdytų, tai aš turbūt taip pasimesčiau, kad net sustot nebemokėčiau taip, kaip reikia... nes bent jau kai policija šalia važiuoja arba už manęs, tai mane nerviškai veikia tiesiog biggrin.gif nes tada pasitempiu labai, įsitempiu, pradedu mąstyt vairuodama, kas visiškai išklišina rankas ir kojas biggrin.gif nes iš tiesų tai pastebėjau, kad paskutiniu metu vairuoju automatiškai - nereik nei galvot, kokią pavarą jungt, kada spaust sankabą ar gazą. važiuoju ir mėgaujuosi. o kai policija šalia, tai pradedu mąstyt, kada ir kiek rodyt posūkį, kokiu bėgiu važiuot, kada ir kur sustot... nu tiesiog toks parodinis gaunasi biggrin.gif o atsimenu kai tik išsilaikiau teises ir jų dar neturėjau, tai važiavom tą pačią dieną į Latviją (teises laikiaus šeštadienio rytą), tai draugas davė man vairuot ir po to karto pasakiau - jokių vairavimų be teisių kišenėj, nes maniau, kad nualpsiu iš streso ir vis dairiaus, ar niekur policijos nėra biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(waja28 @ 2009 12 29, 21:22)
Cia tu skundu buta ne vieno,bet kazkokiu rezultatu ir ner.Visa seimyna ten tokia,tevas niekad gyvenime teisiu neturejas vazineja,taippat ir neblaivus,baustas"n"kartu,ir masina policija konfiskavo,tai jis kita nusipirko ir toliau vazineja.Tai nesuprasi,ar cia policija pries tokius bejege,ar jie kazkur kazkokiu rysiu turi.

Va tokie dalykai, tai mane tikrai stebina... g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2009 12 30, 12:18)
aš tai šiaip dažnai su draugu smagiai padiskutuoju tokia tema "Kas būtų, jei policininkui pasakytum tą ar aną"  biggrin.gif  biggrin.gif čia Atogrąžai turbūt komentaras  4u.gif

o šiaip kas dėl stabdymo, tai irgi su draugu aptariam, kad jei mane stabdytų, tai aš turbūt taip pasimesčiau, kad net sustot nebemokėčiau taip, kaip reikia... nes bent jau kai policija šalia važiuoja arba už manęs, tai mane nerviškai veikia tiesiog  biggrin.gif nes tada pasitempiu labai, įsitempiu, pradedu mąstyt vairuodama, kas visiškai išklišina rankas ir kojas  biggrin.gif nes iš tiesų tai pastebėjau, kad paskutiniu metu vairuoju automatiškai - nereik nei galvot, kokią pavarą jungt, kada spaust sankabą ar gazą. važiuoju ir mėgaujuosi. o kai policija šalia, tai pradedu mąstyt, kada ir kiek rodyt posūkį, kokiu bėgiu važiuot, kada ir kur sustot... nu tiesiog toks parodinis gaunasi  biggrin.gif o atsimenu kai tik išsilaikiau teises ir jų dar neturėjau, tai važiavom tą pačią dieną į Latviją (teises laikiaus šeštadienio rytą), tai draugas davė man vairuot ir po to karto pasakiau - jokių vairavimų be teisių kišenėj, nes maniau, kad nualpsiu iš streso ir vis dairiaus, ar niekur policijos nėra  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


vat toks variantas ir pas mane,toks ir buna tas nejaukumas,tada pradedi mastyt ar viska gerai darai,ar jie prie taves "neprisiknis"
QUOTE(staselė @ 2009 12 30, 12:38)
Va tokie dalykai, tai mane tikrai stebina... g.gif

na,seip tai jau LT mazai kas stebina,ypac is teisesaugos puses ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laumir @ 2009 12 30, 12:49)
tai taip,stengies nepazeist,bet ka tu zinai ,kas jiem susisvies biggrin.gif sumanys seip sustabdyt ir jau stresas nepatyrusiam,jautrios sielos zmogui lotuliukas.gif

Pilnai sutinku,as tai irgi galvoju,kaip bus jei kada policija stabdys,kaip cia teisingai ir tvarkingai sustot pakelej,kad policininko nenutrenkciau besistengdama. biggrin.gif Osiaip tai stabdo ir be pazeidimu kazkokiu,siaip reidai kokie buna ar kas.Viena kart tai su vyru vaziavom,sustabde,bet jau policininkas koks bjaurus buvo,siaubas,kazkaip vaziavom labai linksmai,pamenu,labai juokemes,ir kai sustabde ir tas mentas priejo tai mes dar visi tokie issisiepe sedejom,tai kad ims tasai putotis:ko cia juokiates,kas cia jums juokinga.Ir isvis tokiu tonu kalbejo kaip su nusikalteliais kokiais.Musu gera nuotaika aisku buvo sugadinta.
Atsakyti
QUOTE(waja28 @ 2009 12 30, 15:27)
Pilnai sutinku,as tai irgi galvoju,kaip bus jei kada policija stabdys,kaip cia teisingai ir tvarkingai sustot pakelej,kad policininko nenutrenkciau besistengdama. biggrin.gif                  Osiaip tai stabdo ir be pazeidimu kazkokiu,siaip reidai kokie buna ar kas.Viena kart tai su vyru vaziavom,sustabde,bet jau policininkas koks bjaurus buvo,siaubas,kazkaip vaziavom labai linksmai,pamenu,labai juokemes,ir kai sustabde ir tas mentas priejo tai mes dar visi tokie issisiepe sedejom,tai kad ims tasai putotis:ko cia juokiates,kas cia jums juokinga.Ir isvis tokiu tonu kalbejo kaip su nusikalteliais kokiais.Musu gera nuotaika aisku buvo sugadinta.

Nuotaika sugadinta, bet net neaišku kodėl? g.gif Kai kurie žmonės patys be nuotaikos būdami ir kitiems sugeba sugadinti nuotaiką visai dienai.
Atsakyti
QUOTE(waja28 @ 2009 12 30, 14:27)
Pilnai sutinku,as tai irgi galvoju,kaip bus jei kada policija stabdys,kaip cia teisingai ir tvarkingai sustot pakelej,kad policininko nenutrenkciau besistengdama. biggrin.gif                  


biggrin.gif Kaip as pavyzdziui! biggrin.gif
Merginom jau senai buvau pasakojus, kad pirma karta kai sustabde mane, sustojau viduri gatves blush2.gif doh.gif Tada jis priejo ir pasake, panele pavaziuokit i sona, trukdom eismui! doh.gif doh.gif doh.gif O kokia geda buvo... blush2.gif doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Jacinta~: 30 gruodžio 2009 - 16:28
biggrin.gif mane tik vieną kartą sustabdę buvo,kai su M raide važinėjau biggrin.gif bet dabar vis vien bijau,nors visados viską turiu,visus dokumentus,šviesos įjungtos,diržas yra,važiuot kaip ir moku, bet rodos kažką pamiršiu biggrin.gif arba kai susitinku su policija sankryžoje 2 kartus apgalvoju situacija, ar TIKRAI man pirmenybe biggrin.gif išaugama ta baimė gal? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Freedom @ 2009 12 30, 17:34)
biggrin.gif mane tik vieną kartą sustabdę buvo,kai su M raide važinėjau  biggrin.gif bet dabar vis vien bijau,nors visados viską turiu,visus dokumentus,šviesos įjungtos,diržas yra,važiuot kaip ir moku, bet rodos kažką pamiršiu  biggrin.gif arba kai susitinku su policija sankryžoje 2 kartus apgalvoju situacija, ar TIKRAI man pirmenybe  biggrin.gif  išaugama ta baimė gal? biggrin.gif

Taip ir man yra.
Atsakyti
QUOTE(waja28 @ 2009 12 30, 15:27)
Pilnai sutinku,as tai irgi galvoju,kaip bus jei kada policija stabdys,kaip cia teisingai ir tvarkingai sustot pakelej,kad policininko nenutrenkciau besistengdama. biggrin.gif                  Osiaip tai stabdo ir be pazeidimu kazkokiu,siaip reidai kokie buna ar kas.Viena kart tai su vyru vaziavom,sustabde,bet jau policininkas koks bjaurus buvo,siaubas,kazkaip vaziavom labai linksmai,pamenu,labai juokemes,ir kai sustabde ir tas mentas priejo tai mes dar visi tokie issisiepe sedejom,tai kad ims tasai putotis:ko cia juokiates,kas cia jums juokinga.Ir isvis tokiu tonu kalbejo kaip su nusikalteliais kokiais.Musu gera nuotaika aisku buvo sugadinta.



Na ir ko ten bijot, jei stabdo be aiškaus reikalo? Ta prasme - pas tave visi popieriai tvarkoj, alkagolio nevartojai, taisyklių nepažeidei? Nors....Dažniausiai tai jei jau stabdo, tai jau mintyse reikia savo finansus permest....
Man vienas įdomesnių atvejų toks buvo:
žmona su teisėm pirmos dienos...važiuojam iš kaimo suvalkijoj....Ji prie vairo. Važiuoja, viskas normaliai...bet sako - ai pavargau jau...davai keičiamės.
Sustojam, pasikeičiam....
Pavažiavus puskilometrį matau: krūmuose mentovozas, o mentas kaip tik kitą susistabdęs....Bet mentovozas jungia diskotekas, ir su prakasais šoka iš krūmų ir davai mus vytis....Dar rėkia kažką per savo matiugalnykus....
Sustoju. Prieina ...tas pats kur vairavo...Kitas liko prie anos aukos.
-Laba diena.Inspektorius blabla...čius. Dokumentų patikrinimas,
Pateikiu dokumentus.Studijuoja. Viskas gerai.
- kaip jaučiatės? stiprius gėrimus kada vartojot?
-ačiū...puikiai...vartojau prieš dvi savaites....
ir tada su klastinga šypsenėle, matyt iš anksto apmastytas klausimas:
- o kodėl mus pamatę susikeitėt???????? Juk ne jūs vairavot?????
-eee...sakau suvaidinęs pasimetusį...o argi draudžiama keistis? Ir pons inspektoriau....pagal jūsų tarnybinį statutą jūs kaip ir negalite dirbt po vieną...o tuo labiau vytis ir stabdyt pažeidėją....
Čia reikėjo pamatyt jo veidą.....
Pyktis ir džiaugsmas vienu metu....
- apie tai teisme šnekėsim....ne TAVO reikalas....KODĖL PERDAVEI VAIRAVIMĄ ASMENIUI BE TEISIŲ???????????? EINAM protokolo rašyt.
Čia aš dar norėjau paišsidirbinėt, ...bet žmona neištvėrė ir padavė tam nabagui savo naujas teises........
Veido išraiška vėl kardinaliai pasikeitė....Toks atrodė kaip vaikas, atėmus saldainį....
Matau kad stovi ir karštligiškai mąsto: kaip čia dabar...negi be reikalo vijausi...
Aš tuo tarpu:
- Pons inspektoriau...padangos geros, vaistinėlę su gesintuvu turiu, automobilyje nieko uždrausto netvežu. Norėsit patikrinti? Išlipti veidu į asfaltą?
Tada ans METĖ tas teises pro langą vidun ir be žodžių nuėjo......
Atsakyti
QUOTE(Kontaktas @ 2009 12 30, 17:04)

Ir kaip jūs drįsot žmogui nuotaiką sugadinti? mad.gif biggrin.gif
Atsakyti
na,va konkreti kultura musu policininku,na ir nedrebink kinku,o jai as nesu tokia iskalbinga,pasimetu,tai taip ir "nebuta ""bauda gali ipaisyt doh.gif

QUOTE(Kontaktas @ 2009 12 30, 17:04)
Na ir ko ten bijot, jei stabdo be aiškaus reikalo? Ta prasme - pas tave visi popieriai tvarkoj, alkagolio nevartojai, taisyklių nepažeidei? Nors....Dažniausiai tai jei jau stabdo, tai jau mintyse reikia savo finansus permest....
Man vienas įdomesnių atvejų toks buvo:
žmona su teisėm pirmos dienos...važiuojam iš kaimo suvalkijoj....Ji prie vairo. Važiuoja, viskas normaliai...bet sako - ai pavargau jau...davai keičiamės.
Sustojam, pasikeičiam....
Pavažiavus puskilometrį matau: krūmuose mentovozas, o mentas kaip tik kitą susistabdęs....Bet mentovozas jungia diskotekas, ir su prakasais šoka iš krūmų ir davai mus vytis....Dar rėkia kažką per savo matiugalnykus....
Sustoju. Prieina ...tas pats kur vairavo...Kitas liko prie anos aukos.
-Laba diena.Inspektorius blabla...čius. Dokumentų patikrinimas,
Pateikiu dokumentus.Studijuoja. Viskas gerai.
- kaip jaučiatės? stiprius gėrimus kada vartojot?
-ačiū...puikiai...vartojau prieš dvi savaites....
ir tada su klastinga šypsenėle, matyt iš anksto apmastytas klausimas:
- o kodėl mus pamatę susikeitėt???????? Juk ne jūs vairavot?????
-eee...sakau suvaidinęs pasimetusį...o argi draudžiama keistis? Ir pons inspektoriau....pagal jūsų tarnybinį statutą jūs kaip ir negalite dirbt po vieną...o tuo labiau vytis ir stabdyt pažeidėją....
Čia reikėjo pamatyt jo veidą.....
Pyktis ir džiaugsmas vienu metu....
- apie tai teisme šnekėsim....ne TAVO reikalas....KODĖL PERDAVEI VAIRAVIMĄ ASMENIUI BE TEISIŲ???????????? EINAM protokolo rašyt.
Čia aš dar norėjau paišsidirbinėt, ...bet žmona neištvėrė ir padavė tam nabagui savo naujas teises........
Veido išraiška vėl kardinaliai pasikeitė....Toks atrodė kaip vaikas, atėmus saldainį....
Matau kad stovi ir karštligiškai mąsto: kaip čia dabar...negi be reikalo vijausi...
Aš tuo tarpu:
- Pons inspektoriau...padangos geros, vaistinėlę su gesintuvu turiu, automobilyje nieko uždrausto netvežu. Norėsit patikrinti? Išlipti veidu į asfaltą?
Tada ans METĖ tas teises pro langą vidun ir be žodžių nuėjo......

Atsakyti