Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(*Evut @ 2009 12 29, 20:55)
čia į Kalafijoros postą kaip tik straipsnį tokį šiandien perskaičiau, kad net išsižiojau, o po to pradėjau kvatotis  biggrin.gif  biggrin.gif
http://klaipeda.dien...atuokliu-255740

Nu ir ką tu jiems gali paskųsti doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
tai mes juokaut su draugu pradėjom. įsivaizduokit situaciją: jus per reidą sustabdo ir jums sako "Aš, pareigūnas toks ir toks, įtariu, kad jūs esate neblaivus". Jūs jam sakote "Duok, įpūsiu, pažiūrėsim". Atsako "Neturiu dabar alkotesterio, bet jūs geriau prisipažinkite, kad esate neblaivus". Jūs jam ir atšaunate "Žinote, gerbiamas pareigūne, aš irgi įtariu, kad jūs esate neblaivus, tai gal galite ir jūs prisipažinti? Nes tikrai man kyla toks įtarimas dėl jūsų elgesio ir bendravimo". biggrin.gif biggrin.gif nu grynai toks variantas...
Atsakyti
Galejo bent viena alkotesteri palikt visam klaipedos kraštui bigsmile.gif bigsmile.gif o tai vilniui tikrino ant kiekvieno kampo ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalafijora @ 2009 12 29, 21:01)
Nu ir ką tu jiems gali paskųsti doh.gif  doh.gif  doh.gif

Kalafijora,su sventem tave mirksiukas.gif senai buvau pas jus uzsukusi,nusprendziau dabar tai padaryt blush2.gif kaip gyvenat chebryte lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tapse @ 2009 12 29, 22:18)



Klaipėdai gal ir paliko, bet va dėl Klaipėdos krašto tai jau tikrą tiesą pasakėt... nustebino mane biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(almyna @ 2009 12 29, 21:27)
Kalafijora,su sventem tave mirksiukas.gif senai buvau pas jus uzsukusi,nusprendziau dabar tai padaryt blush2.gif kaip gyvenat chebryte lotuliukas.gif

ačiū biggrin.gif
Senokai, tikrai biggrin.gif Gyvos dar, vairuojam po biški mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(*Evut @ 2009 12 29, 21:33)
Klaipėdai gal ir paliko, bet va dėl Klaipėdos krašto tai jau tikrą tiesą pasakėt... nustebino mane  biggrin.gif  biggrin.gif

Dar metai- du ir jau niekas stebint nebeturėtų biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2009 12 29, 21:10)
tai mes juokaut su draugu pradėjom. įsivaizduokit situaciją: jus per reidą sustabdo ir jums sako "Aš, pareigūnas toks ir toks, įtariu, kad jūs esate neblaivus". Jūs jam sakote "Duok, įpūsiu, pažiūrėsim". Atsako "Neturiu dabar alkotesterio, bet jūs geriau prisipažinkite, kad esate neblaivus". Jūs jam ir atšaunate "Žinote, gerbiamas pareigūne, aš irgi įtariu, kad jūs esate neblaivus, tai gal galite ir jūs prisipažinti? Nes tikrai man kyla toks įtarimas dėl jūsų elgesio ir bendravimo".  biggrin.gif  biggrin.gif  nu grynai toks variantas...


na,nemanau,kad pavyktu,sunkus pas juos jumoro jausmas pries sventes-pinigu reik biggrin.gif
QUOTE(Kalafijora @ 2009 12 29, 21:46)
ačiū biggrin.gif
Senokai, tikrai biggrin.gif Gyvos dar, vairuojam po biški mirksiukas.gif
Papildyta:

Dar metai- du ir jau niekas stebint nebeturėtų biggrin.gif  4u.gif

kad ir dabar, jau mazai kas stebina rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(laumir @ 2009 12 29, 23:05)
na,nemanau,kad pavyktu,sunkus pas juos jumoro jausmas pries sventes-pinigu reik biggrin.gif



aš ir nemanau, kad bandyčiau, čia tiesiog dialogas toks mums gavosi su draugu biggrin.gif kaip ir iš serijos, kai važinėjom Šventojoj, ten mat pasiuntė paskutiniu metu savaitgaliais ypač kokį vieną kitą ekipažą, nes prieš kokią savaitę nuo to reido iš daugiabučio, kuriame draugas gyvena, nuvarė dvi mašinas. tai žodžiu bičiuką iš mūsų kompanijos sustabdė prie pat MB namų, nes bičiukui draudimas baigėsi. nu ką, galvojam mes irgi pravažiuosim, ką jie papasakos. tai sustabdė (reidas buvo, čia užpraeitą savaitę berods ar praeitą, užsimiršau, atostogos veikia doh.gif ), patikrino dokumentus ir sako manajam "Nu, ar jau vartojot alkoholį šiandien?". 20val veiksmas vyksta. draugas taip pasižiūrėjo, nusijuokė ir sako "Nu ne". o policininkas jam "Ai, nu jo, dar nespėjot" doh.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif tai sakau reikėjo paklaust "O jūs, tamsta?" biggrin.gif biggrin.gif
arba kad ir tokias komedines situacijas aptariam, kai pvz. policininkas sako "Parodykit dokumentus", tai reik parodyt ir sakyt "O dabar jūs savo" biggrin.gif arba "O ką, jūs savo neturit?" biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2009 12 29, 22:22)
aš ir nemanau, kad bandyčiau, čia tiesiog dialogas toks mums gavosi su draugu  biggrin.gif kaip ir iš serijos, kai važinėjom Šventojoj, ten mat pasiuntė paskutiniu metu savaitgaliais ypač kokį vieną kitą ekipažą, nes prieš kokią savaitę nuo to reido iš daugiabučio, kuriame draugas gyvena, nuvarė dvi mašinas. tai žodžiu bičiuką iš mūsų kompanijos sustabdė prie pat MB namų, nes bičiukui draudimas baigėsi. nu ką, galvojam mes irgi pravažiuosim, ką jie papasakos. tai sustabdė (reidas buvo, čia užpraeitą savaitę berods ar praeitą, užsimiršau, atostogos veikia doh.gif ), patikrino dokumentus ir sako manajam "Nu, ar jau vartojot alkoholį šiandien?". 20val veiksmas vyksta. draugas taip pasižiūrėjo, nusijuokė ir sako "Nu ne". o policininkas jam "Ai, nu jo, dar nespėjot"  doh.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif tai sakau reikėjo paklaust "O jūs, tamsta?"  biggrin.gif  biggrin.gif
arba kad ir tokias komedines situacijas aptariam, kai pvz. policininkas sako "Parodykit dokumentus", tai reik parodyt ir sakyt "O dabar jūs savo"  biggrin.gif  arba "O ką, jūs savo neturit?"  biggrin.gif  biggrin.gif

kasko linksmai jus cia biggrin.gif
gerai,kad taip linksmai iseitu bendrauti biggrin.gif o man dar pravaziuojant (dar nestabde biggrin.gif )juos nejauku buna cool.gif
Atsakyti
QUOTE(tapse @ 2009 12 29, 21:18)
Galejo bent viena alkotesteri palikt visam klaipedos kraštui bigsmile.gif  bigsmile.gif o tai vilniui tikrino ant kiekvieno kampo ax.gif  ax.gif

Klaipėdoj irgi ant kiekvieno kampo tikrino. Straipsnis apie įvykį Šventojoj.

Man patiko *Evut variantas galimo pabendravimo su dėde policininku, kuris aiškiai atrodo neblaivus thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laumir @ 2009 12 29, 23:26)
kasko linksmai jus cia biggrin.gif
gerai,kad taip linksmai iseitu bendrauti biggrin.gif o man dar pravaziuojant (dar nestabde biggrin.gif )juos nejauku buna cool.gif

man nejauku ka ir salia, prieki ar uzpakali vaziuoja cool.gif

Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2009 12 30, 10:08)
man nejauku ka ir salia, prieki ar uzpakali vaziuoja  cool.gif

Kaip įdomiai g.gif Nežinau, kaip būtų, jei mane stabdytų, bet šiaip jie manęs niekaip neveikia smile.gif Kad ir visas pulkas jų būtų. Juk taisyklių nepažeidinėju schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti