Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(Kalafijora @ 2009 12 09, 11:32)

Bijai lelių vežiotis?
Aš tai privengiu mažąjį vežiotis, labai jis ožiuotas pas mane blush2.gif Nesėdi mašinoj ramiai, nors tu ką doh.gif  verysad.gif


Na dar neesu tiek užtikrinta savimi kelyje, kad sodinčiaus vaikį (ir apskritai pašalinius žmones) biggrin.gif dar bent kelis kartus norėč išvažiuot į gatvę, o jau tada mąstyčiau, ar galiu vežt kažką smile.gif Matyt čia tokia naujokų baimė smile.gif
Atsakyti
Evut,aciu uz naujus namucius aciuks.gif
as nelaukiu sniego ir salciu schmoll.gif bet neisvengsiu as ju tai teks kokioje aiskteleje pasivazineti po sniega blush2.gif kad nebutu baisu i miesta vaziuoti
Atsakyti
nėr už ką 4u.gif man jie turbūt patys jaukiausi, nes mano kurti biggrin.gif blush2.gif
o vakar važiavom su draugu dviem mašinom iki mano tėčio darbo, nes turėjau grąžinti mašiną jam, ryte paskolino, kad nereiktų su autobusais po daktarus tąsytis... tai jau prie pat jo darbo yra aikštelė tokia, o ten trys policijos mašinos stovėjo biggrin.gif biggrin.gif tai taip susimąsčiau, ką jie ten tiek veikia... o tėtis išėjo raktus pasiimt ir dokumentus ir sako man "Nu ką, supakavo jau?" biggrin.gif nu siaubas, galvoju, koks požiūris... ir vakare dar teko pavairuot, į ligoninę vykau, tai irgi policijos mačiau nemažai... gal koks reidukas buvo... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(multti @ 2009 12 09, 13:16)
Na dar neesu tiek užtikrinta savimi kelyje, kad sodinčiaus vaikį (ir apskritai pašalinius žmones) biggrin.gif  dar bent kelis kartus norėč išvažiuot į gatvę, o jau tada mąstyčiau, ar galiu vežt kažką  smile.gif Matyt čia tokia naujokų baimė  smile.gif

o as kaip tik bijau viena vaziuoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 12 09, 12:31)
o as kaip tik bijau viena vaziuoti blush2.gif

Man irgi vienai kažkaip nejauku, pripratus aš su kompanija riedėti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(multti @ 2009 12 09, 11:16)
Na dar neesu tiek užtikrinta savimi kelyje, kad sodinčiaus vaikį (ir apskritai pašalinius žmones) biggrin.gif  dar bent kelis kartus norėč išvažiuot į gatvę, o jau tada mąstyčiau, ar galiu vežt kažką  smile.gif Matyt čia tokia naujokų baimė  smile.gif


As pradzioj irgi, nepamenu kiek laiko, gal apie menesi bijojau vairuoti, jei masinoj buvau ne viena, kazkaip vienai ramiau buvo, niekas nekritikuos, jei kazka ne taip padarysiu, niekas nenukentes (tik as), jei kazkas atsitiktu ir t.t. Budaviau ramiau, o paskui vienodai sviete kiek zmoniu sedi ar is vis nesedi masinoj. biggrin.gif Vienai geriau vaziuoti, nes muzika visu garsu galiu pasileisti! lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 12 09, 13:02)
biggrin.gif Vienai geriau vaziuoti, nes muzika visu garsu galiu pasileisti! lotuliukas.gif

Man pradžioj buvo taip, jei muzika garsiai- tai kelio nematau lotuliukas.gif lotuliukas.gif Turėjo būti tyla blush2.gif , kad niekas dėmesio neblaškytų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalafijora @ 2009 12 09, 13:04)
Man pradžioj buvo taip, jei muzika garsiai- tai kelio nematau lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Turėjo būti tyla blush2.gif , kad niekas dėmesio neblaškytų blush2.gif


Tai pradzioj as savaite vazinejausi is vis neijungdama muzikos, net tyliai! doh.gif lotuliukas.gif Po savaites isijungiau ir kuo tolyn, tuo garsyn! lotuliukas.gif Ir dabar visada viena vaziuodama pasileidziu garsiai, nemoku be muzikos tyliai vaziuoti! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 12 09, 15:20)
Tai pradzioj as savaite vazinejausi is vis neijungdama muzikos, net tyliai! doh.gif  lotuliukas.gif Po savaites isijungiau ir kuo tolyn, tuo garsyn! lotuliukas.gif Ir dabar visada viena vaziuodama pasileidziu garsiai, nemoku be muzikos tyliai vaziuoti! biggrin.gif

as negaliu vaziuoti jei labai garsiai muzika groja schmoll.gif nebent ilgesniame kelyje ar autostradoje
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 12 09, 13:27)
as negaliu vaziuoti jei labai garsiai muzika groja schmoll.gif nebent ilgesniame kelyje ar autostradoje


Blasko? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 12 09, 15:28)

gal ne tai kad blasko,man dar reikia masina girdeti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 12 09, 13:33)
gal ne tai kad blasko,man dar reikia masina girdeti blush2.gif


Aisku 4u.gif Su laiku iprasi, as nieko negirdziu, isskyrus muzika! biggrin.gif Automatiskai zinau kada begius perjungti ir t.t. ax.gif
Atsakyti