Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Sveikutes...prisijungsiu ir as,, drinks_cheers.gif
Papildyta:
teises turiu jau 2 metai bus tuoj...bet uz vairo mazai sedejau...noresiu vel masinos priktis...bijosiu vaziuoti po tokios pertraukos,, doh.gif
Atsakyti
sveika smile.gif
galėtum tiesiog pasitreniruoti. pasivėžinti nuošalesniais keliais, po to pamažu vis judresniais ir prisiminsi viską smile.gif arba jeigu turi galimybę, būtų gerai bent porą instruktoriaus pamokų nusipirkti ar su šiaip geru vairuotoju pasivažinėt.
sėkmės prisimenant viską mirksiukas.gif

pas mane tai dėl šalčio būna bėdų su mašiniuku unsure.gif kai labiau pašąla neveikia valytuvai,ir lempos labai silpnai veikia,kol mašina neįšyla,kaip manot,čia rimta bėda? pagrindinis mano važiavimas rytais - max 2km, tai net atšilti nespėja... nors toliau pavažiavus viskas susitvarko.labiausiai dėl tų šviesų bijau,nes tamsoje tai matau kokį atspindį skleidžia,galiu būti rami,kad veikia ir viskas gerai,o dieną tai nepastebėsi,kada jos nebeveiks
Atsakyti
QUOTE(Freedom @ 2009 12 28, 20:12)
sveika  smile.gif
galėtum tiesiog pasitreniruoti. pasivėžinti nuošalesniais keliais, po to pamažu vis judresniais ir prisiminsi viską smile.gif arba jeigu turi galimybę, būtų gerai bent porą instruktoriaus pamokų nusipirkti ar su šiaip geru vairuotoju pasivažinėt.
sėkmės prisimenant viską  mirksiukas.gif

pas mane tai dėl šalčio būna bėdų su mašiniuku  unsure.gif kai labiau pašąla neveikia valytuvai,ir lempos labai silpnai veikia,kol mašina neįšyla,kaip manot,čia rimta bėda? pagrindinis mano važiavimas rytais -  max 2km, tai net atšilti nespėja... nors toliau pavažiavus viskas susitvarko.labiausiai dėl tų šviesų bijau,nes tamsoje tai matau kokį atspindį skleidžia,galiu būti rami,kad veikia ir viskas gerai,o dieną tai nepastebėsi,kada jos nebeveiks

aciu,,,pavasari butinai judet reiks... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Freedom @ 2009 12 28, 18:12)
sveika  smile.gif
galėtum tiesiog pasitreniruoti. pasivėžinti nuošalesniais keliais, po to pamažu vis judresniais ir prisiminsi viską smile.gif arba jeigu turi galimybę, būtų gerai bent porą instruktoriaus pamokų nusipirkti ar su šiaip geru vairuotoju pasivažinėt.
sėkmės prisimenant viską  mirksiukas.gif

pas mane tai dėl šalčio būna bėdų su mašiniuku  unsure.gif kai labiau pašąla neveikia valytuvai,ir lempos labai silpnai veikia,kol mašina neįšyla,kaip manot,čia rimta bėda? pagrindinis mano važiavimas rytais -  max 2km, tai net atšilti nespėja... nors toliau pavažiavus viskas susitvarko.labiausiai dėl tų šviesų bijau,nes tamsoje tai matau kokį atspindį skleidžia,galiu būti rami,kad veikia ir viskas gerai,o dieną tai nepastebėsi,kada jos nebeveiks

del sviesu tai manau,kad akumuliatorius silpnas,todel tau taip blush2.gif daros
Atsakyti
bet man ji labai gerai užsikuria,net per šiuos šalčius bėdų nebuvo,nei karto nebuvo išsikrovęs.. g.gif turbūt reikės duoti profesionalams pažiūrėt
Atsakyti
QUOTE(ram1 @ 2009 12 28, 17:35)
Sveikutes...prisijungsiu ir as,, drinks_cheers.gif
Papildyta:
teises turiu jau 2 metai bus tuoj...bet uz vairo mazai sedejau...noresiu vel masinos priktis...bijosiu vaziuoti po tokios pertraukos,, doh.gif

Sveika 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ram1 @ 2009 12 28, 18:35)
Sveikutes...prisijungsiu ir as,, drinks_cheers.gif
Papildyta:
teises turiu jau 2 metai bus tuoj...bet uz vairo mazai sedejau...noresiu vel masinos priktis...bijosiu vaziuoti po tokios pertraukos,, doh.gif

Sveika, prisijungusi, svarbiausia surasti drąsos pradėti važiuoti su kuo nors iš namiškių, o paskui po neilgus atstumus ir vienai. Sėkmės!

Dėkui už patarimus, stiklą jau įsidėjau.
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2009 12 28, 20:45)
Sveika, prisijungusi, svarbiausia  surasti drąsos pradėti  važiuoti su kuo nors iš namiškių, o paskui po neilgus atstumus ir vienai. Sėkmės!

Dėkui už patarimus, stiklą jau įsidėjau.

aciu visoms... 4u.gif ,,patikekit jau ir drasos reiks,.atpratau nuo vairo blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Akumuliatorius nepasikrauna tokiais trumpais atstumais, taigi jei šalčiai, gali ir nesivest išvis mašiniukas su tokiu akumu silpnu.
Atsakyti
QUOTE(ram1 @ 2009 12 28, 19:16)
aciu,,,pavasari butinai judet reiks... 4u.gif

Pavasrio nelauk 4u.gif pradek judet dabar ax.gif tai vasara jau busi patyrusi vairuotoja mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tapse @ 2009 12 28, 22:14)
Pavasrio nelauk 4u.gif  pradek judet dabar ax.gif  tai vasara jau busi patyrusi vairuotoja mirksiukas.gif  mirksiukas.gif

jo labai noreciau..bet ratai parduoti,,bus tik pavasari ,,o su kitu masinom,,nenoriu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ram1 @ 2009 12 28, 20:56)
jo labai noreciau..bet ratai parduoti,,bus tik pavasari ,,o su kitu masinom,,nenoriu  schmoll.gif

Tai ką tada čia pasiūlius mastau.gif Gal teoriją pasimokink biggrin.gif Iki pavasario bigsmile.gif
Atsakyti